bugün

Beni deli eden şey. Nasılsın napıyorsun muhabbetini gerçekten çekemiyorum. Çok samimi olmadığım insanlar genellikle hal hatır soruyorlarsa kesin işleri düşmüştür. Önden ısıtmaya hiç gerek yok. Çat Çat söyle işte karın ağrını, ne uzatıyorsun?

Sevdiğim insanların ise özleyip yazdıklarını her türlü anlıyorum zaten. O nedenle uzun uzun şu konuya katlanamıyorum.

+ Merhaba nasılsın?
- iyiyim sen nasılsın?
+ Ben de iyiyim, napıyorsun?
- hiç oturuyorum sen?
+ Ben de, aynı. Hayat nasıl gidiyor?

Ebenin örekesi! Yahu ikimiz de biliyoruz nasıl olduğumuzun ikimizin de umrunda olmadığını. Direkt konuya gir be arkadaş!
insanı gerdikçe gerer. Amına koyim anlat ulan işte mevzuyu! Uzattıkça uzatır. Yakın arkadaşlarım genelde "yarın saat x'te y'de ol görüşelim, özledik ulan" derler. mesajlaşmaktan zaten nefret ederim, bir de bu saçma sapan uzun muhabbet açanlar var.
bence neden olmasın, hayat kısa ...
Açık ve net şekilde konuşan insanları aşırı derecede seviyorum. Bu hal hatır faslının altından genelde hayırlı şey çıkmıyor. iş kitlemeye kalkıyorlar veya kötü bir haber veriyorlar.
Sevmediğim eylem. Samimi olmadığım bir insansa Ne istiyorsam önce söylerim, sonra merak ediyorsam nasıl olduğunu sorarım. Evet.