bugün

tüm bedduaları hakaretleri hakeden sevgili. gerçi muhabbeti sarmıyosa hiç mesaj atmasın hatta hiç sevgilide olmayalım diyebileceğimiz bir türdür. ama beklediğiniz sevgilinizden mesaj gelmemesi off daha fazla devam edemicem..'lik bir durumdur. üzücüdür. kahredicidir.
off tadından yenmeyen sevgilidir. kafa şişirmez her dakika '' napıon '' gibi gereksiz sorular sormaz en önemliside insanı sıkmaz.
(bkz: her dakika mesaj atan sevgili)
büyük ihtimal hatun kişisidir. karşı tarafta inatçı çıkarsa saatlerce hatta günlerce birbirlerinden haber alamayabilirler.
rahatsız etmekten çekinen sevgilidir.
stratejik oynayan sevgilidir, korkunuz ondan.
'ben mesaj atmadan, sen bana atma' diyen sevgiliden daha kötü olmayan durumdur. bizzat şahit olduğum bir olaydır, acıtır.
mesaj atmayı sevmeyen sevgilidir.

(bkz: ben)
mesaj atsan da cevabı minimum 15 dakika sonra veren sevgilidir. "sevgilinim ama o kadar da ilgilenmiyorum seninle ya.." kaygısı taşır. pis sevgili. pis.
siz mesaj atmadan mesaj atmayan hoşlanılan kişiden çok daha iyidir.
sevgili sıfatının fazla geldiği kişidir.
durmadan mesaj atan sevgiliden bin kat iyi sevgilidir.
aşkın ve sevgili olma sıfatının ağır geldiği kişidir. (bkz: bu aşk fazla sana)
canların canıdır.
kaçan kovalanır taktiğinde kaçanı oynayan sevgilidir. rest çekilip, roller değiştirildiğinde, kaybetme korkusu rolleri tersine çevirebilir. 4-5 bira içilip rest çekilmeli, ertesi gün sefası sürülmelidir.
can değildir, canan hiç değildir.olsa olsa hayırsızın teki olan sevgilidir.
umursamaz sevgilidir. hatta sizi sevmeyendir.
benim bu. belki işi vardır, uyuyordur. o mesaj atmazsa muhakkak bir nedeni vardır diye düşünürüm.
senin onu sevdiğin kadar seni sevmeyen sevgilidir efenim.
Sevgili diye sandığın kişidir.
sevgili *değildir.
daha önceki ilişkilerinde çok arayıp yada çok msj atmış ve sevgilisini bıktırmış kişide olabilir.
(bkz: biz)?
(bkz: danaya ortak girmek)
kırıcıdır.

(bkz: aramadan aranmamak)
ygs ye çalışıyordur.
çok yakında terkedilecek sevgilidir.