bugün

bıktırır bezdirir kendinden. o kadar yani.
götün ta kendisidir. bunların hiç mesaj atmayan versiyonları da vardır.
mesaj atarak karşı tarafı sıkmak, bıktırmak, meşgul etmek istemeyen sevgilidir. mesaj atmak istese de atmaz, yazıp yazıp göndere basacakken iptal eder. içi içini yer ama naapsındır.çok düşüncelidir işte.

ne olursa olsun oturup karşılıklı konuşmak varken mesajı alışkanlık haline getirmek bi süre sonra ilişkiyi bozabilir.
mesela sırf sevgilisi alınacak diye onca işin arasından gizli gizli telefonu çıkarıp hızlı hızlı mesaj atmaya çalışmak hoş değildir. patronunuz varsa kovulabilirsiniz bile. bunlar önemli şeyler, tikkat edin.
Aylık 5000 mesaj hakkı veren şebekelere abone olmayan, dakika başı zırt pırt
-şişş napan
+ii sen napan
-hiiç cnm sklyor
+bnmde
-üf
+sni özldm

gibi boş mesajların muhatabı olmak istemeyen biridir.

(bkz: sadece varsayım)
(bkz: yani ben olsam öyle bir sevgili olurdum)
(bkz: şişme kadın)
Çok gıcık bir durumdur sevdiğiniz kişi ilşkide herşeyi sizden bekler siz birşey yapmadan asla adım atmaz tüm gün boyunca mesaj atmasanız merak edip mesaj atmaz çok zor olur bu kişilerle ilişki yürütmek hep ilgi ister alaka ister ama kendisi hiç birşey vermez.
uyuz olunan sevgilidir.
mesaj atmadığında artık benimle ilgilenmiyosun diye başının etini yiyip mesajlaşmaya başladığında uykuya dalan sevgiliden iyidir.
(bkz: sizli bizli başlık açmak) *
benimdir o efendim. ne var bunda kızlar sık sık arasa bu seferde ''zırt pırt mesaj atıp ömürümüzü yiyen kızlar'' şeklinde başlık açmanız muhtemeldir.
mesaj yazmayı sevmeyen sevgilidir,sevgilisi kırılmasın diye karşılık atan sevgilidir,saygı duyulur.
yetersiz sevgilidir.
yetersiz sevgiye sahip sevgilidir.
Fazla rahatsız etmeyen mükemmel sevgilidir. Sadece gerektiğinde iletişim kurabilendir.
mesaj yazmak yerine yüzyüze iletişim kurmayı seven sevgilidir, ayrıca belkide işinde gücündedir. Ama yinede mesaj atmayı denemişliği vardır, hakkını yememek gerekir saygı duymak ve anlamakta yarar vardır. Kızsal triplere girmenin anlamı yoktur, ancak devamlı mesaj atan ve atmayı sevdiği halde artık bu davranışı gerçekleştirmiyorsa saldırın kızlar.
siz mesaj atsanız da mesaj atmayan sevgilinin yanında solda sıfırdır. gerçekten. öylesi de var.
çekilesi dert değil.olmasın daha hayırlı,allah aşkına...
bencil sevgili.
yeni başlayan bir ilişkidir.
'15 yaşında ki ergenler gibi mesajlaşmayalım, beni merak ettiğinde ara sesimi duy özlem giderelim' mesajını iletmeye çalışan sevgilidir.
bir ortası yok mudur bunun dedirten sevgilidir, ya ölümüne mesaj atılacak ya da taş duvar mı olunacaktır yani?. kısaca inanılmazdır, nefret edilesidir.
aranılan sevgili türüdür.

napıyosun aşkm sorusu bir nesilin kafasını zikti resmen. bu soruyu görünce tüylerim diken diken oluyordu dostlar...
kontrolü elinde tutmak isteyen ve böylece erkeğini kendine bağlayacağını sanan kurnaz ve akılsız sevgilidir. ve eminim bunu tek başına düşünemez aynı düşüncede arkadaşından teşvik alır.
kızlar için düşünürsek: herşeyi karşı taraftan bekleyerek 'kızlar mesaj atmaz cevap atar' düşüncesine sahip olup insanı delirten ve kendisinden soğutan 2 gram beyine sahip kız tipidir.
herşeyi karşısından bekleyen kızdır.