Başka isim mi bulamadın abi neden o?
Araya kendi ismini sıkıştırdı kesin.

isimler.
Mervelere özellikle dikkat edilmesi gerekir çünkü; Türkiye'de her gün her 20 kızdan 38'i ailesinden mervelere gidiyorum diye izin alıp evden çıkıyor.

(bkz: merveler köti köti merveler zalım zalım)
8 de 4 ile tamamladığım liste.

haklılık payı yüksek.
görsel
Ölüm gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi grubudur.
kaşar kız isimleridir.
şule o gruba uymamış. şuleler meymenetsiz ve cibilliyetsiz olurlar.
Modern bir sirkülasyon olmuş. egoist, zengin ve güzel bir kız grubuna benziyor. Genelde özel üniversitede yüzde 25 burslu moda tasarımı bölümüne rağbet ederler.
isminden dolayi güzel sanılan kız isimleri * .

Hmm ismi buse kesin güzeldir. Fahriye olsa çirkin olurdu.
potansiyelli kız isimleri.
ya sule yada berna kendi ismi.
şule'ye selam..
ders çalışmaya, kampa, konsere, diye gidip verenlerin tam listesi bu.
merve: genelde kötü bilinirler ama benim tanıdığım merve hayatımdaki en harika insanlardan biridir
buse: tam ego kokuyor bu isim
ilayda: arada kalmış gibi, sevmem pek bu ismi
berna: sanki hep çocuk gibi
selin: saf birine benziyor
melis: tam bir cakal ismi
irem: düşman başına, gecimsiz olurlar, irem ha. bu isim üstüne düşünüp yazabilirim. zamanında beni depresyona sokmuştu
Hani neredeler?
"aşkım valla ilk defa seninle farklı hissediyorum" allstar 2019 ilk 11'i.
merve: muhafazakar kesimin de rağbet ettiği bir isim olmakla birlikte bu ismi taşıyan hatunlar genelde hırslı ve kariyer manyağı olur. tatmin edilmesi zordur.
buse: kısa yoldan köşe olup zengin berkecanlarla takılma heveslisi tipleri çağrıştırır.
ilayda: güzel olduğu için sınıf atlamaya hakkı olduğunu düşünür, kaşarlıkta buse'den bir adım geridedir.
berna: akıllı gözükse de çok saftirik tarafları vardır, bu yönünü gizlemeye çalışır.
selin: ailesinin cici kızı şeklinde yetiştirilir ama içten içe yaramazlığa meyillidir.
melis: bunlar ikiye ayrılır; kaşarı tam kaşardır, kezbanı da tam kezbandır. grisi yok.
irem: bunlar çok kavgacıdır, erkeklerle bile laf dalaşına girmekten çekinmezler. halbuki çekici de olurlar ama bu huyları biraz irite edicidir.
Yazarın eski sevgililerinin adı olduğunu tahmin ettiğim başlıktır. Böyle giderse yakın zamanda iki takım kurabilecek raddeye gelecek.
8 adet beynamaz..
merve: son zamanlarda adları kötüye çıktığı için çeki düzen vermek zorunda kalmışlar sanırım erkeklere artık vermeyen tiplerdir

buse: itici gösterişli paracı tipler olur genelde..

ilayda: her erkeğe yazan bir çok erkekle konuşan balık etli beyaz tenli kızlar olur genelde

şule: fazla ön plana çıkmayan, marjinal olmayan sıradan bir sevgili edinen orta akıllı kızlardır

berna: en az karşılaştığım kız ismidir. dolayısıyla yorum yok..

selin: aslan burcu biri olarak bana ters gelseler de başka erkeklere vurduran kızlar olur genelde

melis: tam bir sosyal medya çapkını kızlardır, çoğu bir çok erkekle yazışıyor, evlenilecek kızlar değildir..

irem: ne kadar sevgilim olsa, ne kadar çok erkeğin hayatına girsem o kadar kardır mantığında olan abidik gubidik tiplerdir
Onun normali;
Tanışalım. Şule, Jale, Selma, Berna ne fark eder ?
irem de biraz şey diil mi ya?
aynı anda hepsiyle birden ayak fantezisi yaşamayı hayal ettiğim güzel ve bakımlı ayaklara sahip 8 kız.

(not : melis ile daha önce ayak fantezisi yaşamıştım.)
şimdiye kadar irem ve merveyle yatak hikayem oldu.

merve 30 irem ise 18 yaşındaydı. irem tabii ki merve'den daha tatlıydı. memeleri de dik ve kusursuzdu. oyyhhş.