bugün 1448 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

merkez valisi

 1. 2 2
  ülkemizdeki saçmalıklardan birisidir.

  vali ya siyasi oyunlar nedeni ile ya da gorev yaptigi ildeki basarisizligina gore ilden ankara merkez'e cagirilir ve bir dahaki gorevlendirmesini bekler. bu bekleyis surecini illa ankara'da gecirmek zorunda degildir, herhangi bir sehirde ikamet eder, o sehirdeki bazi kurumlarin calismalarini denetleyebilir. ya da maasini alir pasalar gibi yatar.

  yani bir şehrin bir numaralı adamıyken, birden merkeze çağrılması ile, ankara'nın sıradan memuru durumuna düşer.
  #4450862
 2. 2 1
  "bak aslanım, biz seni hiç sevmedik. vakti zamanında vali olmuşsun, iyi güzel. emme, biz oraya kendi adamlarımızı atamak istiyoruz. sana da ankara'da bi' masa ayarladık. gel, paşa paşa otur, maaşını al git." diyemeyen siyasilerin uydurdukları ünvan.

  bir ilin en büyük mülki amiriyken ankara'da dmo üretimi bir masanın amirliğine düşmek bi' hayli zor olmalı.
  #5493107
 3. 2 0
  bir türkiye saçmalığı, sen adamı görevden al, merkezin artık ankara mı neresi oraya o görevden aldığın adamı gönder ve o adam hiç bir şey yapmadan maaşını almaya devam etsin. *
  #9664599