bugün

https://m.youtube.com/wat...;t=1206&v=HGR8KnxqKzE : 20:06'da başlıyor.

Çocuğumun, torunumun eşcinsel olmasını istemem diyor.

Sağ muhalefetin de sağ iktidardan pek farkı yok anlaşılan. Kötünün iyisi.
Bomboş akşener söylemidir.
Beğenmeyenlerin çocukları eşcinsel olacak herhal. Ortalık ibneden geçilmiyor.
neden bu kadar abarttınız ?
Eşcinsel arkadaşları olan biri olarak ben de çocuğumun eşcinsel olmasını istemem deyince homofobik mi olurum?

Asker veya polis (diplomalı işsizler ordusu yerine, maaş alacak sosyal güvenliği olacak gerçek asker) olup Teröristler tarafından şehit edilmiş evlâd sahibi baba olmak istemediğim için vatan haini mi olurum?

Devlet güzel sanatlar akademisini bitirip tenor (Opera sanatçısı) olacağına teknik ressam ol, mühendisliğine pozitif etkisi olur diye çouğuma desem sanat düşmanı mı olurum?

Futbolcu olacağına tenis veya binicilik ya da yüzme atletizm gibi sporcu çocuğum olsun desem futbolda çok para olduğunu bilmeyen aptal mı olurum?

Çocuğumu imam hatip yerine gerçek meslek teknik liselerine girecek eğitimi verecek okula dershaneye yollasam dinsiz mi olurum?

Ne kadar basit insanlarımız var?
Eee ne var bunda?
Bir insanın "çocuğumun, torunumun eşcinsel olmasını istemem" demesi suç mu?
meral hanim hakli.

ben olsam ibnelerin götünü keselim derdim.
Yerinde bir açıklama. Ne diyecekti "aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın!" mı diyecekti?
Asla rahatsızlık verici bir demeç değildir, yerinde ve makul bir açıklamadır.

Eşcinselik ne alkışlanacak matah bir durum ne de yerden yere vurulacak bir durumdur. Fiziksel ya da psikolojik, kaynağı hiç farketmez, sonuçta bir seçimdir. Ve bu hiçbirimizi ilgilendirmez. o insanın kendi tasarrufudur, òzelidir.

Lakin tabiatın doğrusu, kadın ve erkek birlikteliğidir. En sağlıklı olanı budur.

Ben de bir kadın olarak, çocuğumun ya da torunumun eşcinsel olmasını elbette istemem, temenni etmem ama velevki buna yòneldi, her durumda, her koşulda, daima canım, ciğerim, gòzbebeğim olmaya devam edecektir.

Aklı selim her insan olaya bu şekilde bakar.
Sen torununun eşcinsel olmasını istemeyebilirsin ama torunun eşcinselse yapabileceğin müdahale edebileceğin herhangi bir durum olamayacak meral. Hem bu gereksiz açıklamayı niye yaptın kuzum siyasetle uğraşsana sen.

Kimin kimi seveceğine herkesin karar vermesinden midem bulanıyor artık.

Eşcinselliğe sadece seks olarak bakan andavallardan da tiksiniyorum.

Edit:aramızdalar.
Kim oğlunun bağırsaklarını amacının dışında kullanmasını ister ki?
ya ne alakası var bunun görmekle cidden?

bugün onur yürüyüşüne giden heteroya sorsan o da bunu söyler. kim istesin böyle bir şeyi, ben de istemezdim, çünkü türkiye'de eşcinsel olarak yaşamak zor. beni sözlükteki eşcinsel arkadaşlar da onaylar bu konuda.

tanım: iyi niyetle söylenmiş sözlerdir.
Olsa olsa Yönelimini itiraf etmiştir.