bugün

"güçlü, cesur, gözleri ateş saçan, modern veeee en önemlisi başı açık*."

dürrük.
bahçeliyi deviremezler bence. ben devirmesinden yanayım açıkçası ama mhp liler sorgulamacı, düşünen insanlar değil. köle gibi bahçeliye itaat ediyorlar. ha bu halka yansımayabilir ama halen daha bahçeli çok güçlü ve çocuk yapıp ona bırakacakmış koltuğu.

ayrıca mhp güçlenirse akp en azından hortlamaz. o yüzden bahçeli gitsin belki bir işe yarar mhp.
Partiden eski ulusalcıları tasviye etmeye çalışırken fetocu doldu. Artık partimizde sağcı istemiyoruz. Siktirip gidiniz efendim.
Oy vereceğim kesindir.
chp, emine ülker tarhan ve kadrosunu sırf ulusalcılığa oynuyorlar diye göndermişken asla gerçekleşmeyecek olandır. ahaha gülerler adama.
Şaşırtmayacak durumdur.

Cidden zaten son zamanlarda siyasette çadır iyiden iyiye karıştı.

Dünün teröristlere ne istedilerse verenleri bu gün vatan sever.

Dünün başkanlık sistemine karşı olanlar bu sistemi desteklediğimi söyleyenler şerefsizdir diyenler bu gün başkanlık sisteminin en ateşli destekçisi.

Dünün açılım süreciyle el üstünde tutulanları bu gun hapiste.
Başından beri söylüyorum sayın Akşener geçmişi ve ailesi ile Milliyetçi Hareketin içinden gelse de insanların kadın olduğu için onu takip etmeyeceğine inanıyorum.

Bütün partiyi tek çatı altında toplama imkanı olmaz. Muhalif cephede Koray Aydın hariç en az iki yetenekli genel başkan adayı var.

% 12 BANDINDA KÜME düşme ihtimali olan bir partinin genel başkanı olmak yerine chp li ulusal kanadı yeniden partide birleştirerek chp ye ivme sağlayabilir.

Partiler kimlik siyaseti yapmalı demiyorum ama açıkça belli oldu ki Türk seçmeni kimlik algısı ile oy veriyor.

Dindar kürt seçmen zaten oyunu belli yerlere veriyor. Dindar olmayan Kürt seçmen zaten kendi partisini het koşulda destekliyor.

CHP mesela sezgin Tanrıkulu modeli adamlardan kurtulursa Milliyetçiler de oy verebilir.
meral akşener'in üzerine fetöcülük yapıştı arkadaşlar. öyle veya değil bilmiyoruz ama olaylar buraya getirdi mevzuyu. meral akşener'in yapması gereken, eğer fetöcü değilse, geri çekilip dışarıdan başka bir lideri desteklemek.
CHP'nin "bir umuttur yaşamak" demek istedigini gösteren başlık inanılır gibi değil. Metalci CHP seçmenin çakma kurt işareti yapmakta zorlanmayıp zafer işareti yapanların ise biraz zorlanıp ama aşacağını düşündürür. Bu arada CHP'nin başına Meral geçemez orada Kılıçdaroğlu var Fethullah'ın kucağında yanlız. Kucak kucağa otururlar ise sorun olmaz sanırım.
Kategorik olarak yanlış bir temennidir. Ömrü boyunca sağ partilerde görev yapmış Meral Akşener'in sol parti olma iddiasındaki CHP'nin başına geçmesi, Mehmet Bekraoğlu'nun partinin başına geçmesiyle eşdeğerdir. Doku uyuşmazlığı olur, parti tabanı kabul etmez. Ekmeleddin'den sonra CHP, aynı hatayı tekrarlamayacaktır.