bugün

şahsen ben vazgeçtim.

Düne kadar meral akşener'e oy atacağım diyen birisi olarak demirtaş hakkındaki açıklamalarından sonra vermekten vazgeçtim.

sanırım hiç kimseye oy vermeyeceğim.
kırk yıllık ampul kafalı kukla aktrolün yem atmasıdır.
(bkz: yav he he)
birtakım geri zekalı maaşlı profesyonel moronlar dışında gerçekte olmayan şahıslardır. akşener'i desteklemekten vazgeçmek için somut bir sebep olması gerekiyor ama yok.
edit: yav he feto, mal amk
https://www.youtube.com/watch?v=jkeOtS98JY8
(bkz: Sen gelme lan ayı)
(bkz: kes lan fetöcü)
meral akşener doğru söylüyor. adaylığı onaylanan demirtaş'ın, yargı kararıyla suçu ispat edilmemişken cezaevinde niçin tutuluyor?
meral akşener doğru söylüyor olsa da kendisine hiçbir zaman oy vermeyi düşünmemiştim zaten...
Ayda kac para troll maasi aliyorsun lan?
https://twitter.com/ibrah...status/996480887154933762

meral akşenerin twittir hesabında bir adet bulunan kişidir.

kimse troll falan demesin adamın hesap full iyi parti.
ince cıkmasaydı vericektim ama artık muharrem başkan a.
ihanet süreci'nin ve de fetö'nün devleti ele geçirmesinin sorumlusu, bir 29 ekim günü sınırlarımızı peşmergeye açıp, sıkışan pkk'ya yardıma gitmelerini sağlayan sucukçu muhasebecisi'ne veya onun koltuk değneği bahçeli'ye oy vererek ne kadar milliyetçi olduklarını göstermeye çalışacak tiplerdir.

bunların kırdığı ceviz bini geçsin sorun değil ama akşener siyasetin gereği olarak hoşlarına gitmeyen bir tutum alsın sok yerin dibine öyle mi?

istemez... o oyunuzu münasip bir yerinize sokun.

kimisi de "oy vermeyeceğim" diyor. oy vermemek sucukçu muhasebecisi'ne oy vermektir. payda ne kadar küçülürse, payın yüzde elliyi bulması o kadar kolay olur; basit matematik.
ince 2. tura kalırsa tayyip erdoğan kazanacak bu ülkede ölsem chp ye oy vermeyeceğim diyen insanlar var
ince 2.turda erdoğan i ye ne mez.
eminim Akşener Demirtaş dan bizden sizden daha fazla nefret ediyor ama köprüyü geçene kadar bazı şeylerden taviz vermek zorunda çocuk gibi küsmek kimseye bir şey kazandirmaz.
ümit Özdağ Ali Türkşen gibi adamlar Demirtaş'in d sini adina almaz normal hayatta emin olun.
doğruyu bulan yazarlardır.

"çiller gibi" ülkeyi uçuruma sürükleyecek bir kadına oy vermek vatana ihanettir.

evet son demirtaş beyaniyla bunu götermiştir.
o zaman oyum ak partiye şaka lan şaka... Beterin beterine mi verelim?
Mustafa destici varken meral akşener kim köpek. Destici kimi işaret ederse o!
seçim kazanılıyor mu böyle.
Düşmeyin bu tuzaklara, isteyen istediğine oy verir. Cumhurbaşkanı adayı olabilme vasıflarına sahip birinin içeride tutulması meselesi ise tam bir muamma. Söylenen bir cümle ile verilen oylar değişseydi bugün hiçbir lider oy alamazdı.
mustafa destici denen fetöcü şahsı hala seven varsa gitsin ona versin zaten.

furkan yazıcıoğlu* ve yavuz ağıralioğlu gibi temiz alperenler meral'e oy verecektir. sorun yok.
Ulusalcı/ milliyetçi atatürkçüyüm.

Muharrem inceye güveniyorum ama meral akşenere güvenmiyorum bir de 2. Turda muharrem incenin akşener kadar oy alacağını da zannetmiyorum.
aktrollerin algı peşinde koşmasıdır.

hasktir lan çomar.
lan amına koydugumun salakları, dün akp istanbul mv selo tahliye edilsin dedi, önce dönün kendi götünuze bakın. oy kullanmamak ile akp'yi desteklemek arasında fark yok. o zaman akp kazansın? yemin ederim hem moron hem orospu çocuğusun sen, aptal orospu, senin götünü sikmek lazım.
ince vs erdoğan seçiminde erdoğanın kaZanacağını düşünüyorum .

Bu yüzden akşener vs erdoğan seçimi olması için oyum akşenere .

Ama karşısına kim çıkarsa , x vs erdoğan , oyumu x adayına vereceğim gerçektir . T a m a m.
ilk turda muharrem ince'ye vericem oldu ki ilk turda tayyip aldı ya da 2.tura meral çıktı oyum meral'e kayar. Alternatif olarak meral'i destekliyorum yoksa temel, selo, hele doğu perinçek çer çöp bunlar.
Doğru yolu bulmuş olup fetönün kurduğu örümcek ağından kurtulmuş olan kişidir, evet bu zındıklara oy verip cehennem kütüğü olmaktan yırtınız sayın yazar.

Not, oylar ne fetöye, ne pkk işbirlikçilerine, oylar büyük Türkiye için dünya lideri reise.
rte ve onun baş katibi kılıklı bahçeli ye oy verilmez.

oylar iyi partiye.
güncel Önemli Başlıklar