bugün

bu sabah yerine yüzdüğüm yazar.*

(#482426)
pamukkale üniversitesi batı dilleri ve edebiyatı bölümünün teknoloji abidesi...
saygı duyuyoruz...
$u sözlükte müzikten anlayan sayili kisilerden biri.
buddha bar tematikleriyle gönüllerde "aslansın kaplansın fırtınaları" estiren aslan/kaplan.:)
çok delikanlı bir insandır. saat gecenin 4'ü dür. dallamanın biri which is ben iş ilanı vermişimdir. kimse gelmez diye düşünürken uzaklardan bir ses duyulmuştur. makasız ben sana yardım edeceğim söyle bakalım neymiş derdin?? markasız çok mutlu olur anlamadığı bir kaç cümleyi en delikanlı ingilizceci sözlükdaşına sorar ve dönemlik puanının %20 sini kaplayan bir ödevin anlaşılmayan türkçe düşünmekten kaynaklı problemlerine hiç yerinmeden cevap verilmiştir. markasız duygusal bir adamdır. ağlamak istemektedir....
doğum gününü uludag sözlük'te geçirmekten tatlı bir keyif alan yalnız yazar. gün geçtikçe daha bir okunası sözlüğü ile gecelerini rahat rahat geçiren, yeri geldikçe ukte'lere dalıp wikipedia'dan çeviriler* yapmaya bayılan sözlük sakinidir.

her 29 aralık da bir buraya entry girebilmek ve her yıl binlerce faydalı entry ve ilginç bakınızla bu kocaman bilgi-neşe duvarına bir tuğla daha koymaya inanmış human being. *
doğum günü pek kutlu olsundur...
bana takılan lakabı, nick name olarak kullanan yazar. şu kesindir ki benden çok ama çok eskidir o nickin etkisi onda.
son entrysini 2 yıl önce giren üçüncü nesil yazar.
portekizli telekominikasyon firması. benfica ve fc porto nun forma reklamıdır.