bugün

FETÖ'nün yerini alan yeni tarikatmış diye haberler var.

https://www.gercekgundem....erini-o-tarikat-mi-aliyor
Tarihsel gelişimlerine bakarsak fetullahçılar gibi olacağını düşünmediğim cemaat.

Ama eğer ticarete ve siyasete girmeye devam ederlerse olacaklar belli.
Derhal toplanıp idam edilmeleri gerekir.
Geleceğin fethullahçılarıdırlar kimse demesin yapmazlar etmezler vs. Fethullahçılar gibi sofistike bir yapıları yok ama onların Ordu’da ve emniyette bıraktığı boşluğu hunharca dolduruyorlar. Eninde sonunda gavsları ile reis takışacak ve metö terör örgütü darbesini göreceğiz belkide 2019 da.
Menzil'e gittim, ferahladım geldim.

Tavsiye ederim. *
kahta'nın menzil köyü merkezli cemaat.
cumhuriyet karşıtı dinci örgütlenme.
Geleceğin metöcüleri 2019 da darbe planladıklarına dair şaiyalar var.
fetö'den sonra boşalan koltuklarda yerini alan tarikattır. ayrıca liderlerinin bir allah dostuna yakışacak şekilde olan oldukça mütevazi bir evi ve arabası vardır (!)

menzilin, diğer tarikatlardan pek farkları yoktur. her tarikat gibi müridlerini yönlendiriyorlar, müridlerinin kime oy vereceğine, neyi nasıl yapacağına onlar yerine karar veriyorlar. kısacası, burada aklını kiralayan bir sürü insan vardır.

benim asıl merak ettiğim şey, olurda erdoğanla çıkar çatışmasına girerlerse güzel ülkemizi nelerin beklediği.
gittim meraktan bişey varda benmi anlamıyom diye babasına gösterilmediği saygıyı orda seyid oldugunu idea edenlere el pençe duran bir sürü tip var onca dükkan var bir hepsi seyidim diyenlere ait sofi hizmet sofi yardım diye diye çarkını süper döndüren din tücarlarının oldugu bir yer .
Müridlerinin üzerinden geçinip zengin olan gavsların ocağı olan iğrenç tarikat.
Karısını şeyhlerine sunarlar.
güncel Önemli Başlıklar