bugün

zihinsel yari omur anlamina gelir. pilin en aktif oldugu ancak bitmeye en yakin oldugu an gibi, bitmek uzereyken son sozlerini soyler.
lojistik ve proc sektorunde calistigi anlasilan ulu-sozluk yazari. *
nicki ve entryleri hoş hoşgelmiş yazar.
6. nesil silik. biraz erken yazdım ama 5-10 dakikası kaldı.
kutsal kavramlara an itibariyle kafayı takmı$ yazar. son 1 saat içinde girdiği entry'lerle sol framede son sür'at takılmaktadır kendisi. dileriz bu hızla silinmez. malum hızlı ko$an atın boku seyrek dü$er sözünü akıllara getiriyor kendisi.
benden sonra, altıncı nesil en kaliteli yazardır. öhöhöhö.. karması eksilere dayanır belki ama gerçekler acıdır. pişmaniye tatlıdır. ee? bu da demektir ki; pişmaniye gerçek değildir.

ya amk, hep böyle oluyor. konunun sonunu bağlayamıyorum a.q.

edit: şimdi bu eksileri yedikten sonra aklıma daha başka teoriler de gelmedi değil:

+ bu arkadaş benden daha mı kaliteli yani ? yapmayın dostlarım. yapmayın. en iyisi benim, kabullenin artık.
-+ yoksa gerçek değil midir yazdıkları ?
+ yoksa gerçekler acı değil midir ? haklısınız o zaman, pişmaniye de gerçek değildir. eksileyin mına koyim. yanlış şeyler yazmışım pişmaniye hakkında. asdşlkjasda.
sürekli soru soran ve aynı konu etrafında dönen başlıklar açmaması gereken yazar. yoksa kendisine gülben ergen'den uçacaksın şarkısını armağan etmemiz gerekecek.

(bkz: sözlük formatı)
tek tavsiyem var : ya tanrı desin ya allah. karıştırır yoksa, kazara inanır falan. allah korusun demeyeceğim.
6. nesil enteresan yazar. sanki kontrol edemediği bir bilgi türemesi yaşıyor gibi beyin kıvrımları arasında, herşeye yetişme çabasında, aklına her gelen şey için başlık açmaktadır.
dikkat çekme çabasındaki yazardır. ama bilmiyor ki daha yaratıcı olması lazım.
daha yaratıcı değil, daha çoook okuması gereken yazar...
biraz daha çalışsa islam ve diğer semavi dinleri yalanlayacak filanca nesil yazardır.

(bkz: azimli sıçan taşı deler)
(bkz: bu çocuğu gazinomda istiyorum)
(bkz: suya yazı yazmak)
(bkz: havanda su dövmek)
(bkz: allah boş duranı sevmez)
(bkz: manda yuva yapmış söğüt dalına)
(bkz: yavrusunu sinek kapmış gördün mü)
malafatov ile birleşip sözlüğün içine sıçmaya and içtiklerini düşündüğüm yazar.
içerik bulunamadı.
çabuk söndü. yazık oldu.*
yanlislikla ilk olarak "mental halife" diye okumam sonucu "arkadas kafayi yemis, hasan mezarci sozluge geldi heralde" diye dusundurten, sonradan hata telafi edilince mevzu anasilan bir nick.
son 1400 yuz yıl içinde anadolu da doğmuş en zeki insanlardan birisi. öyle ki kendinden öncekilerin göremediklerini gördü. islamı yeniden yorumlayarak birilerini hidayete erdirecek ya hadi bakalım.
(bkz: dikkat çekmek isteyen yazarlar)
altıncı nesil değil mi bu?
yani daha yeni, ilgiye aç, nick altı dolmamış, doldurmak için her türlü cinliği yapmaya hazır bir yazar.

şimdi bu yazarın nick altı çatıııır çatıır dolmaya başlayacak şimdi...
7 sayfa, 8 sayfa... yetmedi 12 sayfa! ayar verecekler, çemkirecekler vs...

çok iyi lan! tanınmak için böyle olmak lazım sözlükte. isim yapmak için anti olmak, tabulara sıkmak lazım.
ama nick altım dolsun diye milletin değerlilerine saldırıp saygıdan yoksun gezeceğime, herkes bana bu kadar doğru olduğum için küfretse bile gam yemem. iyiyim ben böyle.

siz devam edin...
candan sıcak bir karşılama ile "Haydi sende gel bizimle sözlüğün eşsiz çayırlarında at koştur" denilen yazarın girdiği ilk entryleri;

1. acil durumlarda haber verilecek kisiler/#4622535
2. sacrilege/#4622576
3. frevel/#4622586
4. admonish/#4622593
5. counsel/#4622604
6. instruct/#4622614
7. talimat/#4622619
8. ferrous/#4622626
9. base metal goods/#4622637
10.well behaved/#4622644

arpayı çok bulunca kuduran şahsiyetin, yazar olduğu haberi verilince "gerçek amacına dönen eşsiz bünye" ve son entryleri;

1. adem ile havvanin ensest cocuklari/#4638366
2. adem ile havvanin kan gruplari/#4638348
3. dinin sustugu nokta/#4638242
4. tanrinin dusunme kabiliyetine sahip olmamasi/#4638216
5. tanrinin hata yapma olasiligi/#4638184
6. tanrinin 99 ismine meydan okuma kabiliyeti/#4638140
7. ateizmin sorularina cevap veremeyen dindar tipi/#4638112
8. vefasiz dunyadan vefa beklemek/#4638087
9. tanri nin kendi kendini yok etmeye gucu yetmesi/#4638069
10.tanri saklambac mi oynuyor/#4638009
11.tanrinin nisa 34 te kadina bakisi/#4637956
12.ben seni iki elim kandayken sevdim/#4637861
13.atesten yaratilan seytanin ateste yanmasi komedisi/#4637751
14.tanrinin klonlanmis canliya ruhundan uflemesi/#4637721
15.teblig ulasmamis kisilerin cehennemde yanmasi/#4637702
16.bir insanin klonunun cehennemde yanmasi/#4637646
17.insan zekasindan ustun yapay zeka ve tanri/#4637596
18.sevgilinin kalbinden su icmek/#4637552
19.surmeli gozlu yar/#4637537
20.tanrinin peygamber gondermesinin gereksizligi/#4637524
21.tanrinin cuzi irade tuzagi/#4637504
22.sevdigi kizin hayallerini open erkek/#4637430
23.tanrinin tecavuzculeri seri katilleri yaratmasi/#4637306
24.tanriyla kavgali dindar/#4637277
25.tanriyi yaratan ikinci tanri/#4637260

(bkz: sana at koştur dedik her tarafa sıçmışsın)
(bkz: al 1 de burdan yak)
(bkz: klavyeyi dengesizce kullanmak)
ateist olma ihtimali oldukça yüksek yazardır. ancak biraz daha bu konular üzerine düşünüp karşı tarafların ve tarafsızların açıklamalarını da okuması gereken yazardır. tanrısızlık düşüncesinin eleştirilerini yaparken bunlara tanrıtanıyanların verdiği cevapları da araştırmalıdır. söylediği bazı şeylerde sonuna kadar haklıyken bazılarında tamamen çürümüştür.

bir de dipnot: kendisine muhalif entry giren herkesi dindar her destekleyen entry gireni ateist sanmasın bir de.

nitekim yeren veya öven deistler de çıkabilir aradan.
o biiiir zenci nickiiiiiiii,
o biiiir ahmet yildiz olmediiii,
hayır hayır,
o biiiir,
süper.
cami duvarına işemekte ısrarcı; sansasyonel olmaya çalışan ama ne yazık ki boşuna uğraşan mahluk...* * gelecek başlığı herhalde şu şekilde olacak yazardır:

ev varken camiye gitmenin fazla sevap olmasının komikliği * *
(bkz: silik olarak gundeme bomba gibi dusen yazar)