bugün

demiş, kim demişse yalan söylemiş a dostlar.
bir sürü açıklama yapmaya gerek olmayan tespittir.
Tespit yapana söylenecek tek şey hassss*ktir ordan olmalıdır.
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Büyük memeli kızlar iyi sevişemez tabi. o koca memeleri sallanır durur ama misyoner şekilde iyi *.
ben büyük memeye iyi sevişiyor demem büyük meme benim olmadıkça.
meme ile yatıp meme ile kalkan kişiler için asla dert olmayacak aksine ço iyi gelecek, ruhuna benliğine su serpecek ferahlatacak yanlış bir tespitdir. kardeşim elini sallayınca boşa gelmeyecek, dolu dolu olacak, dosta güven düşmana korku verecek.
katılmadığım genellemedir. bazıları iyi bazıları kötü sevişir. valla bak ben karşılaştım.
genellikle daha iyi sevişir çünkü memeler ne kadar büyük o kadar orgazm olur buda beraberinde iyi sevişmeyi getirir.
http://galeri.uludagsozlu...C3%BC-sevi%C5%9Fir-15892/ bu kadın kötü sevişir diyorsanız ben birşey bilmiyorum.
öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran güzide bilgilerden biridir.

(bkz: geçen gün yine sevişiyordum)
kötü sevişmez sadece kadınla sevişemeyen bi erkek vardır karşısın da..

o büyük memelere takla atırırlar taklaa..
memelerinin arasında gidip gelmek istiyorum diyen, akabinde ''kaybolur o anam orda'' cevabını alan şahsiyetin düşüncesidir.
olabilir aslında.
nasıl çok güzel bi kızın sevilmesi için çok iyi bir mizaç şart değilse (evet, maalesef aynen öyle). göğüsleri büyük hatnun da çok iyi sevişmeyi bilmesine gerek kalmayabilir. sadece göğüslerle alakalı onlarca fantezi var. yeter ki büyük meme olsun erkek halleder kalan kısmını. tabi bu büyük memeli kadınların hepsinin kötü sevişeceği anlamına gelmez.
Kötü Sevişen kadının sebebi erkektir.
"kadın ne yapsın; memeleri mi taşısın, seni mi?" diye sorduran, biraz da gülümseten önerme.
ne yani iyi sevişiyor diye tahta memeli hatun mu sevek?
Fiziki koşullar göz önüne alındığında doğru olabilicek ama erkekle de aynı boyutta memedeki kadın tercih edilemeyeceği için pek umursanmayacak gerçekliktir.
ilginç bir tespit.
Büyük olsun bizim olsun.
iyi de nasıl büyüttü öyle!!
Küçük memeli kıskanç bayan beyanı.
iyi sevişip sevişememenin memeyle bir alakası yoktur tecrübeye yada hormonlarına bakar.
ki size göre öyle kızlarda kaşar.
iyi sevişse kaşar sevişemese kezban bu kızlar napsın .
güncel Önemli Başlıklar