bugün

insan kusturan durum...
hormon bozukluğu yaşayan kızdır. ve o kılları kesmek zararlıdır. bunu bilen kızdır.
pek hoş bir durum değildir.

ancak şöyle bir durum var; bayanlar erkekler hakkında traşlı olsun, göğsünde, omzunda, kolunda kıl olmasın, kasıklarındakileri de temizlesin diye başlayıp fiziği düzgün olsun, götü ele gelsine kadar devam eden isteklerde bulunurken bir erkeğin de karşısındaki hatunun göğsünde kıl olmamasını istemesini hor gören zurnalar hep mevcut olacaktır. bu zurnalar yeri geldiğinde hatunsa karşısındaki erkek için yukarıda saydıklarımı ister, eğer erkekse karşısındaki hatunda büyük göğüs veya küçük göğüs ister, düzgün popo kıvrımı ister ama başkasının açıklaması ile yeri gelince dalga geçmeye çalışır. karşılarına hiç çıkmamıştır belki bu tür bir hatun fakat, bir gün meme uçları kıllı ve hatta iki göğüs arasından göbeğine kadar kıl öbeği olan bir hatun görürseniz hemen açıp götlerinize bakın.

edit: ahah birisi ''zurna''ya üflemiş galiba.
hoş birşey değildir temizlesinler efenim. ne o öyle tavuk göğsü gibi.
meme ucu kapkara olma ihtimali yüksek olan kızdır.
bakımsız kızdır, birde bu kılları tırnak makası ile kesenleri vardır ki, hem bakımsız hemde iğrenç kızdır.
endonezyalı erkeklerin penis ortalaması türk erkeklerinkinden daha büyüktür ama endonezyalılar kıllı sever. bu durumda burdan ne çıkarıyoruz? kılsız sevenin pipisi küçüktür.
meme ucunda kılmı olurmuş olmaz efenim erkeklerde bile yok yan ve ucu karıştırmayalım .
adına en güzel şiirler yazılası kız modelidir.
(#12604692)

yabanidir. eski skız arkadaşımdır kendisi. peyyyy allah belanı versin senin.
susam sokağında elmalı şeker yiyen hatunun adını bilmeyen kızdır.
mutlaka bir hastalığa sahip kızdır. ayrıca, sadece internet ortamında sevilmeyen kızdır.
kazayla insan ölüyor bu da dert mi, insalık halidir olur.
kız arkadaşının üstünde kusmuş olan bir arkadaşa sahip olduğum, benim de başıma gelen ama o an ki psikolojim ile çokta umursamadığım durum.
eğer uzunsa örgü yapması gereken kızdır.
hayattan soğutan.

edit: hayattan soğutan bi kezban aramızda. meme ucundaki kıllar için yapabileceğim birşey varsa lütfen mesaj at yarımcı olabilirsem ne mutlu bana.
kesinlikle ağdayla, cımbızla almamak gerekir. kıl ucu boş olduğundan enfeksiyon kapıp iltihap toplayabilir. eğer kötüyse kesebilirsiniz.
kıllarını uzatıp toka takması, hatta farklılık olsun ve biraz hava katsın diye düzleştirmesi, maşa yapması gereken kızdır.
bana denk gelmemiştir. denk gelen bir tanesinin iki göğüs arasında vardı bir kaç kıl ama baya bi gideri vardı. gerçi hala var da nasıl yapsak acaba.
Yalanmaması tavsiye edilir.
bakınca; - ne içtim ben? kendi mememi görüyorum? diyebileceğiniz durum
taranması tavsiye edilir.
eminim o kılı aldırmanın bir yolu vardır,
ayrıca doktora gidilecek bir durum kıla da bağlı tabi kıl var kıl var neyse fazla dağıtmadan hormonal değildir inşallah.
+ aşkım meme ucunda kıl var.

- olum ne içtin ben necati.

+ bana sarhoşş muamelesi yapma.
Ergenlik dönemindeki kızdır.

bildiğim kadarıyla ergenlik döneminde hormonal olarak memelerin gelişmesi esnasında göğüs ucu ( pembe bölge ve etrafı ) bölgesinde kıllanma olur. Daha sonra bu tüylenmeler zamanla yok olur.

Benim bildiğim bu.