bugün

Off iftar saatleri en sevdiğim kaos. Ezan bir yandan nick altı bir yandan.

Edit

Çok iyi lan. Tüm kızlar geldi. Lilith bile geldi. Bu başlık tuttu.
görsel
Haklı bir açık mektuptur. Benim rezalet puanım 10 üzerinden 10. Evet.
Kavga var dediler geldik.
Bu hatunun hakikaten sağa sola sarmasından belli ne olduğu. Kıskançlığından çatlayacak amk.
Aslında herkesin kendine ilgi göstermesini istiyor ama istemiyor gibi davranıyor. Çok acayip lan.

Birinin açığını görünce ağzında salyalarla saldırıyor, ekran görüntüsü falan alıyor. Bakın siz buna ilgi gösteriyorunuz ama aslında yollu. Ben ise yollu değilim bana gelin der gibi.
Biri fotoğraf atıyor, ne kilosu ne ilgi orospuluğu kalıyor bunun dilinde.
Ama bak ben öyle miyim, bana gel ulan diyor.

Yer mi lan Anadolu çocuğu? Sen de düşeceksin buralara fotoğraflarla en son.

Edit:beyler nasıl girdim ama kavgaya orta yerinden. Olm gelin arka çıkın.

Edit: olm buna mesaj da mı attınız siz? Ahahahahahah buna mesaj atılır mı lan.
sitem içeren mektup.

meriçlik bu mu oluyor? hani birini koruyor ya, öyledir herhalde değil mi? örnek üstünden anlatılınca daha iyi anlıyorum ben.
Türkiye'de görülebilecek güzide inşaatların listesini bilmek mektup yazan arkadaşın özel bir hobisi galiba. insan hayatına değer katan, sevdiği, zevk aldığı şeyleri yapmalı. arkadaşı tebrik ediyorum.

son olarak diyeceğim şey;
dövüşmen guzum.

edit: tabii ki sözlerimin sonu yok. hehehe.
bahsi geçen hanım yazarı tanımıyorum. biraz sinirli ve içinde birikmiş nefreti kusan birisi gibi geliyor. yazık kimin fakesiyse artık.
bunu ilk başta eklemem gerekiyordu ama mektup yüreğimi dağladı, melisa'yı unuttum. affedin.
tekrar ediyorum, dövüşmen guzum.
Meriç mektubu nedir, nerelerde ve nasıl yazılır..

Mesajlara cevap alamayan Meriç yancıları da başlık altında nasıl gazla kudurur..

Başka?
Koşun beyler çüksüzler birbirine girdi.
O kadar entry e bu kadar mı cevap? Bu mudur yani? Yav harbinden kezban çıktı ga. Heves meves kalmadı.
Melisasilem vurdu ve goldu akıl dolu bir gol.
Okumadım, birileri birilerine vermemiş galiba.
melisasilem 90+1 de fileleri havalandırmış.

iri penisini içinde gezdirip kanirtmis.
pide kuyruğu sanıp sıraya girdim meğersem döğüş varmış.

görsel
ulan karın deşen jack'in kız kardeşi nerede, özlüyorum burada yazan çöpleri görünce onu daha çok özlüyorum.

gelse de bir şiir falan okusa bana, daha işkembe içmeye gidecektik vip'te.
Wow memeli çüklüye son dakika golü atti.
Melisa böyle çok güçsüz oldu, 1-2 takviye yapın bence. 5'e 1 kapışıyor şu an. *

Çağırın ordan yildizlarin altinda Ablamızı.
Kulotlu corap giyen cingene kavgasi. Karakol onlerinde olur genelde. Severek izliyoruz.
Ulan yine meşgale bulmuşsunuz kendinize. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.
“sen var çok tatlı ve gıcık olmak * ?”

Meriç bunu yazıyor mesaja, neden? Cevap vermiyoruz diye. Sonra da gelip buraya gaza getirmeye çalışıyor insanları..

Ne yapıyoruz? Gülüyoruz, acınacak haline..
???
ilgiye ve sevgiye muhtaç olan sözlüğün azılı kezbanı iyi oku.
???

Böyle söylemiş bilmemne bezi..

Sayın kirli bez, ilgiye ve sevgiye aç olsam üslubum başka olmaz mıydı?

Orasını burasını karalayıp sürekli sözlüğe fotoğrafını atanlardan mı olurdum yoksa?

Ya da sevişmelerini, aşklarını, nerede olduğunu anlatan biri mi?

Biri gelip inşaatta seviştiğini yazar, biri kıçını göbeğini gösterir, az sonra küloduna koyacağı pedini paylaşır, nerede nasıl seviştiğini anlatır, whatsappta engellemeli zihinsel engelli tutkulu aşklarından söz eder..

E normal, yazsın, ifade özgürlüğü, fikrini beyan etsin, fikir varsa tabi..

Öbürü gelip onun beyinsiz paylaşımlarını beğenir, nickaltında sever okşar, mesajlara boğar..

O da yapsın, kime ne??

Bir başkası gelip paylaşılan saçmalıklar hakkında cümle kurunca suç öyle mi?

Mesela Kişinin teki altına işediğinden bahsedecek, hatta şu an külodum ıslak falan yazacak, başkaları onun için altı sidikli veya altına işemiş yazınca kezban ve haddini bilmez mi olacak? E ama zaten olanı söylüyor bu neyin karın ağrısı??

Sürekli ilgi ve sevgi dolu cümleler duymak zorunda değilsiniz..

???
üç entrynden ikisi inşaat temalı çok canın çektiyse söyle seni edirne'den kars'a sinop'tan hatay'a ne kadar inşaat varsa gezdireyim.
???

Terbiyesizlik ve hadsizlikten bahsediliyorsa eğer şu yazılanlara bir bakmakta da fayda var.

Meriçlik yapacağım derken kantarın topuzunu kaçıran düşük zekalılar..
işte aradığımız cirkeflik bu Melis. Daha çok noktalama işaretleri kullan daha çok yaz.
Yalniz melisa sizi tükürüğüyle boğar.

Akilli olun len.
Elbezi nickli hanımı ve melisasilem nickli hanımı özel olarak tanımıyorum ama anladığım tek şey melisasilem’in gerçekleri şak şak milletin yüzüne vurması, sizler gerçekleri duymaktan korkuyorsunuz bence. Atıyorum danla bilic mesela youtube videolarında millet hakkında gerçekleri şak şak söylüyor onu seviyorsunuzda melisa hanımı neden sevmiyorsunuz? Amaan neyse banane. Eleştiri kaldıramıyorsanız yazmayın kardesiiiim.

Edit: el bezi erkekmis...
Zorunlu edit 2: ayol ne dedim şimdi ben bir sürü eksi yemisim. Yalan mı söyledik? Baya baya gelemiyorsunuz eleştiriye siz ya!
???
bunun atarı kadar benim yatarım var.
???

Bunu yazan insan gelip de kezo falan diyor..

Ne deniyordu böyle cümle kuranlara? Keko mu? Kamil mi? Hödük mü?

Yoksa kırkına dayanmış yıkık bir Meriç mi diyorlar?

iyi eğlenceler..
çok zayıf bir mektup. başlığı açık mektup diyerek açınca ben de bir bok var sandım. bu ne lan? sinek ısırığı gibi bir şey. ben olsam daha okkalı şeyler yazardım.

beğenmedim.

daha candan daha kandan oynayın hadi bakalım *