bugün

“Çanakkale’de bugün ciddi bir deprem oldu. Araştırdım. Civarda sismik araştırma yapan bir gemi varmış. Bu geminin ne araştırdığı ve hangi ülkeye ait olduğu acilen çözülmeli. Ben kim ne derse desin olası bir depremin suni olarak yapılacağından endişe taşıyorum.
Mutlaka araştırılmalı ve kamuoyuna açıklanmalı. (iki video linki paylaştı) Tesla’yı öğrenirseniz ne demek istediğimiz çok daha iyi anlayacaksınız. Hatırlarsanız, TV’lerde Ağustos’ta deprem olacağını FETO’nun ağzından vermiştimAmaç o tarihte olacak bir depremle Mehdiliğini ilandı. Olayı ifşa etmemiz o tarihte oyunu bozdu. Şu anda Türkiye’ye vurulmak istenen darbe, istanbul civarında bir depremle Türkiye’yi ekonomik çöküntüye uğratmak. Bazıları olayı alaya alsa da önemsiyorum. istanbul, Marmara ve Çanakkale civarında tüm denizaltılar ve büyük teçhizatlı gemiler kontrol altında tutulmalı..."

kafalar diyorum kafalar. ankara deniz altından marmara'ya giden kafalar.
feto yaptı diyen başganlar.

http://www.sozcu.com.tr/2...luyor-aciklamasi-1664242/
Bu adam tüm Türkiye yi trollüyor ya.
görsel
dediğini doğru sayarak şunu sormak lazım bunu neden sosyal medyadan söylüyorsun varsa böyle bir şey git yetkililerle konuş hani sen konuşmıcaksın da ben mi konuşucam. ilgi çekmek için yapmayacağı şey yok gibi bu adamın.
bu gibi gerçekleri bir siyasetçiden duymak gariptir. zira genelde insanlardan saklanılmaya çalışılıyor.
Klasik akp'li bakış açısı.
bu adam nasıl bir suikaste kurban gidecek merakla beklıyorum *
olacak olan ekonomik çöküntüye kılıf uydurma çabaları vol92380482.

alt metin bu.
görsel