bugün

görsel

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2463490
ilkokul zamanlarında kızların kartpostallarını süsleyen tipsiz insan. sınıftaki kızların yarısında vardı.

brrrr. nefret.
yıllarca bu adama yakışıklı muamelesi yapıldı. şimdi aynı yüzle ekranlara çıksa yüzüne bakılmaz.
Nereden aklıma geldi bilinmez ama zamanında çok muhabbeti dönerdi bununla Filozof Eray ın.Sonra unutuldu gitti tabi.
güvenilir kaynaklardan gelen haberlere göre son günlerde dünya evine girmiş olan eski bbg yarışmacısı.

(bkz: allah mesut etsin)
Hani bir melih vardı ne oldu ona?
dağ evine güç gösterisi yapmaya çıkıp eray'dan sağlam bir ayar aldıktan sonra bir daha ortalıkta görünmeyen sarı eşofmanlı concon kişilik.

eray'ın ayarından payını alan bir diğer eleman da edi'ydi bu arada...

(bkz: lpg nin hastasıyım bbg nin ustasıyım)
BBG'nin 1.döneminde haksız yere 1.olmuş yarışmacıdır.

Keza 1.lik kesinlikle Eray Sezer'in hakkıdır.
bbgnin en karizmatik yarışmacısı. aklıma estikçe hala oy atarım kendisine.
on oyum olsa onunu da ona atardım; öyle güzel dans ediyordu bbg melih.

yukarıdaki cümlede aşağıdakilerden hangisi yer almamaktadır?

a) bbg melih
b) bir sayı
c) referandum
d) 05 edi
e) hepsi
zamanında, adamım eray'dan yediği unutulmaz ayarlara rağmen utanmadan tv'de boy göstermiş şahıs. ben eray'ı tutuyordum, melih'ten nefret ediyordum. aslında o zaman ergendim. yani diğer ergen kızlar gibi melih'e aşık olmam filan gerekiyordu ama melih kişisi, bana oldum olası itici gelmiştir.

bbg evinde hülya ve esra diye bi kadınla da ilişkisi olmuştu. bu 3'ü, teknede nasıl bi şeyler yaptılarsa(!) bu konuda bayağı sağlam tartışmalar filan olmuştu. o zaman manyak gibi bunları izliyordum.

tv'den kaybolup gitmesine çok sevindiğim kişi velhasıl.
tüm ailesini arkadas cevresını ve kendisini yakından tanıdıgım kısı.su an kanada'da hayatını surdurmektedır.
güzelyalı çocuğudur göztepelidir.
geçtiğimiz aylarda izmir güzelyalı'da karşılaştığım insan.ben hemen tanıdım**,baya bir şişmanlamış kilo almış.yani diyeceğim o ki o eski halinden eser yok.
Bbb isimli yarışmada kızlara olan aşırı ilgisiyle ve tuhaf dansıyla dikkat çeken yarışmacıdır.Şu sıralar kendisi bir sabah programında görülmüştür.Yaptığı açıklamlar olay yaratıcı bulunmuştur.
Şöyle diyor kendileri;izmir de bir iş açtım, bundan sonra şöhreti tercih etmeyeceğim.Şöhret olduğum dönemde çok ünlü bir yönetmen benden sevgilisi olmamı istedi ama erkekti.(HÖNK!) Ofisine gittiğim de cam masasını kırdım.(vayy be).Sosyeteden eşini kaybetmiş çok ünlü bir bayanda kendisiyle birlikte olmam için boş çek verdi.(gene HÖNK!)
Ettiği rezalet ötesi danslar yüzünden küçük yaşta danstan soğuduğum, Son derece yapmacık tavırlı, Çok birşey biliyorum havalarına girmek için bol bol elini ağzına götürüp yavaşça konuşan insan.
yarışmacılardan hülya ile takside sevişmişliği vardır. hatta bu yüzden bbg taksileri artık bahçe içine park edilmiyor, dışarıda bırakılıyor.
zamanında izmirimizin herşeyi eray'la yaptığı tartışma ve rekabetle adını duyurmuştu.
sınıfta bizim salak kızlara durumu anlatana kadar yarışma bitti.
evdeki playboyvari tavırlarıyla sansasyon yaratmayı başaran ilk bbg evinin birincisi.
trt int'te bir dizide gördüğüm insan.
(bkz: hülya neden böyle hülya derdini söyle)
güncel Önemli Başlıklar