bugün

fenerbahçe'yle anlaşmıştır.
http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=57266
başkan recep mamur vatan gazetesi'ne verdiği röportajda "mehmet topuz kesinlikle satılmayacak" diyerek son noktayı koymuştur.

http://www.kayserispor.or...inlikle-satilmayacak.html
mehmet topuz ligradyo'ya yaptığı açıklamda "futbolu beşiktaş'ta bırakmak istediğini ama fenerbahçe'de başlamak istediğini, zaten doğuştan galatasaraylı olduğunu, trabzonspor'la da şampiyonluk yaşamak istediğini" söylemiş ve üç nokta koymuştur.
kayserispor'la ortak bir şekilde fiyat yükseltme taktiği uyguladığını düşündüğüm futbolcu. kaç senedir yapılıyordu da sonuca varılamıyordu, artık mehmet topuz'un yaşı sebebiyle başarıya ulaşacaktır yönetim de topuz da.
Fenerbahçeye transferi gündemde olan ama Fenerbahçe taraftarı tarafından sevilmeyen futbolcu..* *
fenerbahçe'ye transferi gündemde olan, gelmemesini çok istediğim futbolcu, nefret edilen. çubuklu formanın asaletine yakışmaz.
yeni sezonda beşiktaş formasını terletecek futbolcu.

alıntı için edit: http://www.ntvmsnbc.com/id/24928012/
ntv'nin son dakika haberinde beşiktaş jimnastik kulübü ile anlaştığı duyurulan oyuncu.
bir galatasaraylı olarak kıskandığım ve aynı zamanda an itibariyle aziz yıldırımı muhtemelen çıldırtmış olabilecek transferdir. ne diyelim hayırlısı olsun.
satışından ele geçecek parayla kayserispor'un bomba bir transfer yapmasını beklediğim oyuncu.
bjk ye henüz gitmemiş fakat bu gece itibariyle büyük ihtimalle gidecek futbolcudur.fenerbahcenin alması bekleniyordu,demekki özer hurmacıile anlaşıldı.
(bkz: mehmet topuz un bjk ye transferi)
4 yıllığına beşiktaş ile antlaşmış olan futbolcu.

edit: edit itibariyle bonservisi fenerbahçeye verilmiş futbolcu. aziz koymuş kaç senedir kafaya. bırakır mı beşiktaşa.
beşiktaş ile 1 yılı opsiyonlu toplam 4 yıllık anlaşmaya varan futbolcu. yıllık 1,5 milyon euro alacak olan mehmet topuz için kayserispor'a 5 milyon euro bonservis bedeli ödenecek. ayrıca kulüpten şu resmi açıklama gemiştir: Kulübümüz, Kayserispor'un milli futbolcusu Mehmet Topuz için görüşmelere başlamıştır. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret Aş., Mehmet Topuz'la görüşmelere başlandığını iMKB'ye bildirmiştir.

http://www.bjk.com.tr
forza beşiktaş forumu adminine göre beşiktaş'lı olmuş futbolcudur. camiamıza hayırlı uğurlu olsun.
artık a milli takımda banko oynayacak futbolcu. ne de olsa 3 büyüklerden birisine gelmiştir!
ne olursa olsun anadolu takımlarından alınabilecek an itibariyle en iyi futbolculardan birini almıştır beşiktaş.

zapo,sivok,gordon gibi adamlara dörder beşer milyon euro vereceğimize, mehmet topuza 5 milyon euro veririz daha iyi. en azından karşılığında ne alınacağını biliyoruz.

yine de ne olursa olsun bu transferin sonu olmamalı, devamı gelmeli. beklerde ciddi takviyelere ihtiyacımız olduğu gün gibi aşikar. ne kadar çok savaşsalar da ekrem ve ibrahim'in kanadı "yardım!" diye bağırıyor adeta. neyse sonuçta bunların yeri burası değil, tebrik ediyorum beşiktaş yönetimini üç tane düzgün transferi(ernst,yusuf,mehmet topuz) üstüste yapmayı başardıkları için.

yoksa mustafa denizli'ye mi teşekkür etmeliyim bilemedim?
beşiktaş'ın iyi transferi. hatta çok iyi transferi. kıskanmadım dersem yalan olur. ama beni teselli edebilen tek şey bu transferle alakalı, ki uyarıyorum burdan inönü anonsçusunu- bu adamaın attığı golde mehmeeeett diye bağırmasın.

- mehmeettt
+ topuuuuuuzzz
çocukluktan beri beşiktaşlı olduğunu açıklamış futbolcu. hiç şaşırmadım nedense.

http://www.sporx.com/futb...superlig/155893/?ref=AKM2
bir kayserispor fenerbahçe maçında edu'yu oyundan attırmak için attığı taklaları hatırlarım da...sanırım benim gibi pek çok fenerbahçeli o maçtan sonra mehmet topuz'dan nefret etti. fenerbahçe formasının yakışmayacağı futbolculardan birisidir. alınmaması fenerbahçe için hayırlı olmuştur. kim aldıysa hayırlı olsun.
fenerbahçeli bir kısım taraftarın edu'yu attırmak için yapmadığını bırakmadı iyi ki de almadık diye pskolojik mekanizmaları devreye soktuğu transfer bombası. iyi hoş da dinime söven müslüman olsa demişler. sanki rakip oyuncularla tekme tokat birbirine girip kırk yıllık arkadaşların birbirini sattığı oyuncular benim takımımda. hani çok da eski değil bu vukuatlar (en azından mehmet topuz'un bahsedilen vukuatından çok sonra üstelik ) ama bu da diğer bir mekamizma, insan hafızasının hatırlamak istemediklerini silmesi. emre'si lugano'su, onların izinden gitmeye çalışan semih'i bilmesek tamam diyeceğiz de.
iğneyi kendine çuvaldızı başkasına da demişler atalarımız.
sağ bek oynar bu arkadaş, göbekte oynar, sağ kanatta oynar.. dripling yapar , çok iyi orta yapar, şavaşır çok güçlüdür, duran top kullanır, iyi şut çeker... çok yönlüdür. çok olumludur. beşiktaşın şampiyon olarak ve şampiyonlar ligine direk katılarak kazandığı bir avntajı değerlendirmek istediğini bana kanıtlamıştır. bu bir fırsattır ve kaçırılmamalıdır. iyi transferlerle güçlenirse zaten büyük olan beşiktaş sportif anlamda da biraz daha büyür. hayırlı olsun..
bu adamın beşiktaş'a transferine en çok serdar özkan'ın annesi sevinmiştir.
mevcut kadroya iyi entegre olabilirse beşiktaş için 10 numara transfer.
mustafa denizli olmasa beşiktaşı'ın hiç bir işine yaramaz dediğim oyuncu. fakat mustafa hoca ne yapar ne eder oynatır onu.
güncel Önemli Başlıklar