bugün

Hayvan gibi milleti ters köşeye yatirmis dizi. Yaziklar olsun.
Hani bu the oc den uyarlamaydi. Miranin ölmesi lazımdı. Herneyse mutlu sonlari kim sevmez. iyi oldu.
bu ne biçim finaldi ya? insanlar o kadar bölüm mira ve yamanın bebek yapabileceği haberini mi bekledi? ölseydi, ne biliyim, ya da yaman ölseydi. illa birini ölü istiyorum. mutlu sonları kim hatırlar? bak aşk-ı memnuya. yıllardır izlenebilmesinin nedeni kesinlikle finaliydi. toplumca severiz mutsuz, hüzünlü, ölümlü, intiharlı sonları.
saçma salak final yapmış dizi. iki dk önce deli hastanesinde yatan orkun finalde yamanla halay çekiyor. bittiğinden 5 dk sonradan itibaren hatırlanmayacak dizi, güya ters köşe yaptılar. (bkz: aşkı memnu) hala gündüz kuşağında izleniyorsa akıllardan çıkmayacak finali sayesindedir. (bkz: beni beni bihterini) yada (bkz: behlül kaçar aşkım) unutulur mu hiç?
1. sezon bölümlerinden sadece birkaçını izlediğim, çok ta beğenmediğim, the o.c. dizisinden uyarlanan, sıradan türk drama dizilerinden biri. 2. sezon bölümlerini ve final bölümünü izlemedim. dizide barış falay, taner ölmez gibi iyi oyuncular olsa da diziyi çok sevmedim. dizinin bu sene final yapması çok iyi oldu. mine tugay diziden ayrılınca bu dizi daha da berbat bir hale geldi. kardeş payı varken medcezir benim için bir hiçtir. kardeş payının kısa sürede bitmesine üzüldüm bir tek.
sonu iyi bitti iyi oldu iyi. aferin onlara.
levent yüksel in en iyi parçalarından biri.
(bkz: tidal)
finaliyle önceki 76 bölümü rezil eden dizi. yine de severek izledik, güzel diziydi..
the o.c nin çakması dizi, the o.c yi cok severdim hele ki şarkıları cok güzeldi medcezirde türk standartlarına göre iyi sayılır.
finalinden bir gün sonra baştan sona izlemeye başladığım ve 77 bölümü 2. kez izlediğim dizi. sıcağı sıcağına yapacağım yorumlar:

1.sezon çok daha iyi.
iyi bölüm diyebileceğimiz en fazla 30 bölüm sayabilirim.
finali gerçekten sırf mutlu sonla bittiği için kötü.
oyunculuklar iyi diyebiliriz.
dizide metin akdulger den iyi rol yapan yok.
2.sezonun bazı bölümleri insanı diziden uzaklaştıracak cinsten.
3.sezonun gelmesini şiddetle isteyen biri olarak diziyi tekrar izledikten sonra 3.sezonun cekilmemesini doğru buldum.
genel olarak iyi bir diziydi.
finali son 45 dkdan itibaren izleseniz yeter.
dizide sevdiğim tek şey şarkılar, düetlerdi.
ben: yaman.

mert: kadir'im.

selim serez: mustafa hoca. (Çok cool)

eylül: hemşirelikte okuyan seher..

mira: ??

ender hanım: komşumuz aysel hoca.

faruk beylice: zeki bey. (Müfettiş)

yamanin abisi: abim.

bizim hayatımızda aynı medcezir gibi işte. ne yaparsın.
medcezir izleyen erkek kalıbıyla ün yapmış dizidir.
birçok moda'nın öncüsüdür. (boğaza kadar pantolonu çekmek vs)
En son izlediğim dizi.

Harika bir levent yüksel şarkısı.
soundtrackleri cidden iyi olan diziydi.
Serenay sarıkaya'nın mükemmelliğinin kanıtıdır.
Bugüne kadar yapılan En kaliteli müzik albümüdür ve şarkısı ise enfestir. Bana çocukluğumu ve 90'ların ruhunu hatırlatır.
https://youtu.be/LuVxNJNGrR4
ay yapım imzalı. çağatay ulusoy ve serenay sarıkaya nın başrol oynadğı tv dizisidir. favorimdi.
bir nostalji olarak halâ dinlenen parça.
Efsane rap parcası.

Ardı ardına dinlenecek cinsten.
kimin kime gömdüğü belli olmayan dizi. amerikan dizisi oc'un türkiye versiyonu
sağlam bir albümdür. *
https://www.youtube.com/watch?v=u3U3swK5RsI
baştan başladığım dizidir. o zaman daha bi güzeldi dizi sanki.
Miranın konuşma tarzı yüzünden 5.bölümde bıraktığım dizi.
Ağzına ıslak tuvalet terliğiyle vurasım geliyordu.