bugün

Bu diziyi izleyenin beyni sulanmıştır resmen dizi iki kişinin arasında dönüyor yaptıkları hiç Bi şey yok para kazanıyorlar izlemeyin arkadaşlar para kazandırmayın şunlara bu iki insan zaten dışarda da sevgiliymiş kamera karşısından daha Bi şiddetleniyor aşkları daha iyi yiyişiyorlar olay budur zaten sözlükteki yazar arkadaşların izlediğini düşünmüyorum.
Tipik bir ergen dizisi. Mira'nın iki saatte iki kelimeyi yanyana getirememesi, Yaman'ın fakir ama gururlu ayaklarına yatması cidden diziyi çekilmez yapıyo. Fakirsin lan sen bi kere hayırdır? Nasıl izliyorsunuz böyle salakça şeyleri anlamam.
ayın çekim kuvvetinden okyanus sularının gelgite uğraması.
Butun kış izlemeyıp, yaz boyunca tekrarlarını izlediği dizi.. Kimin eli kimin cebinde ben çıkaramadım.. Zengın hayatları çok b.. Mus da fakılerınku daha beter.. Tek bırını seven bı kışi yasak olmayan bı aşk olmaz mı??
sonunda serenay ölecek. esas oğlan kafes dövüşçüsü olacak. ha bu arada serenay çağataydan önce başka bi bebeye verecek. sonra çağatayın başka bi sevgilisi olacak böyle gidecek.
"I'm sorry I love you"adlı kore dizisinin, saçma Türk versiyonudur.
muhteşem bir sürekliliğe sahip dizidir.
zenginlerin hayatlarının fakirlerin hayatlarından daha zor geçtiğinin, zengin olmanın aslında o kadar da iyi bir şey olmadığının kanıtı olan saçma salak bir dizi.

mesela mira. aman yarabbi nasıl da yüreğim parçalandı annesinin yanından babasının yanına taşındığında rahatının bozulmasına. ya kardeşi? allahıııııııııım. evde çalan kapı zilini duymayan çalışan yerine kapıya bakmak zorunda kalması ve ıslak kekiyle çayının 2 dk. gecikmesi kadar yürekleri dağlayan bir şey olmaz mesela fakirlerin hayatlarında. ha bir de ender hanım var. babasıyla yaşadığı çatışmaların kendisini nasıl yorduğunu, hizmetçilerinin etrafında dört dönmesine rağmen başının hep ağrıması fakirleri çok ama çok üzer. ama beni asıl üzen, uludağ'a tatile gittiklerin hepsinin tek bir odada kalmak zorunda olmalarıydı. lan resmen ağladım ya.

ayy iyi ki fakiriz de böyle zor şartlarda yaşamıyoruz. tahtalara vur annem tahtalara.
orjinal dilde izleyince dev güzel bir dizi. kaçırılan bölümlerine de youtube dan bakılır artık.

e bakılsın o zaman.

(bkz: hangi dilde konuştuğu anlaşılmayan insan)
1-2 kere izlemişliğim var sarmadı.
ENDER KARAKTERiNi EN BAŞTA AiLESiNE ÇOK ÖNEM VEREN, SADIK, GÜVENiLiR, HERKESiN SAHiP OLMAK iSTEYECEĞi ÖRNEK BiR KADIN OLARAK GÖSTERDiLER.
SONRA NE OLDUYSA SON BÖLÜMLERDE KOCASINI ALDATAN BiR KADINA DÖNÜŞTÜRÜLÜP, DiZiDEN ÇIKARILDI.
ORJiNALi BÖYLEYSE BiLEMEM AMA KEŞKE BiR ŞEKiLDE TÜRK iZLEYiCiSiNE GÖRE UYARLANSAYDI.

NEYSE ENDER VE SELiM ÇiFTi iÇiN iZLEDiĞiM DiZiYDi.
DiĞERLERi FAZLASIYLA ERGENE KAÇIYOR.

BARIŞ FALAY ON NUMARASIN.
Mira:güzel, zengin, zeki, parada pulda gözü olmayan
Yaman:yakışıklı, fakir ama gururlu, parada pulda gözü olmayan ,delikanlı
Orkun:zengin, istediği herşeyi parasıyla eledebilen, miraya saplantılı
Buda yetmezmiş gibi esas oğlanın üvey babası paraya düşkün kötü adam, esas kızın annesi ise kızına yamanı layık görmeyen karekter olunca insanın izleyesi gelmiyor arkadaş. Bu diziyi güzelleştiren iki şey vardır (bkz: eylül) (bkz: mert)
Ayrıca uykudan kalkınca bile bakımlı saçlara sahip olan kadınlar barındırmaktadır. Beğenmiyosan izleme diceksiniz ben izlemiyom kız kardeşim hastası bende bi açığını yakalıyımda sözlüğe yazayım diye bakarım ara sıra.
(bkz: enderin miradan daha güzel olması)
Ulan 3 ayda kimlerin elleri kimlerin cebine girmiş vay anasını.
özellikle lise çağındaki gençleri çok kötü etkileyecek dizi. devamlı gezen, partilere giden, lüx arabalara binen, zengin çocuklarını gösteriyorlar. gençlerde reelde öyle bir hayat olduğunu zannedip elindekilere bakıyor ve büyük hayal kırıklıkları yaşıyor. halbuki ülkede öyle yaşayan insan sayısı belki 1000 de 1.
Tırt dizilerimizdendir.
ender in ölümü diziye en az 6 bölüm kazandırdı.
serenay sarikaya ile cagatay ulusoy'un bi sevgili olup bi olmadigi bu yuzden serenay'in herkesle opusup tam bi or**u oldugu dizidir.
seviyosaniz adam gibi sevin lan.
Dün yayınlanan bölümden sonra bir daha izlememeye karar verdiğim dizi.Bir kere sacmaliklar silsilesiydi.Ulan 3 ay önce annen ölmüş orda anma töreni yapılıyor sen tutmuş kız arkadaşını kıskandırmaya çalışıyorsun. Anan ölmüş ulan anan.Kari kız görecek hali mi kalır insanın? Hadi onu geçtim uğruna Ender karakterinin rolünü azalttiginiz karakterin beğendiğim tek olayı geceligiydi. Hatun eve hırsız girmiş dedikten sonra gidip ışıkları acıyor. Haliyle hırsızlar da kaçıyor. Ama bu kadar gerizekalılik yeter mi ay tabii ki yetmez.Mira nin babası hırsızların peşinden koşuyor. Ulan sanane senin evine bile girmemiş adamlar. Sonra mira tatilden dönüyor vay arkadas kız babaaaaammmm babuaaaaa diye deli danalar gibi babasına sesleniyor ulan ben babama öyle seslensem babam kalpten gider evladım arabanın altında kaldı herhalde diye.Son olarak cagataycim bak canım bak zeytin gözlüm oğlum şu dizide opusurken dil kullanma insanı zıvanadan çıkarma ulan.Ibrahim tatlises in Hülya Avşar i optugu sahne geliyor aklıma. Ha normalde kullanabilirsin onda sıkıntı yok.Hayir bana kullanmadigin sürece beni alakadar etmez.He mi canım? Haydi öptüm gıdından.
Bazen sadece yaman olmak istersin.
50 bölümdür gözükmeyen eylül ün üvey annesi, resmen bu haftaki bölümde başrol oyuncu olarak oynuyor.
bayağı bayağı oturup izlediğim dizidir. özetine de baktım. fark ettiğim şey ise, eylül dizideki en güzel kız. bir tane balerin var. o da en gerizekalı olanı sanırım engelli gibi bakışları var. mira, yaman'ı seviyor. yaman çok ibnelik yapıyor gördüm, kızla karşılaşırken telefonu eline alıp ''geliyorum canım'' dedi. şeytan ya. kıskandırıyor mu soğutuyor mu kendinden anlamadım. yaman'ın abisi dizideki en boş adam. kendini bir bok zannetti 3 adama kafa tuttu. bunu evire çevire dövdüler. yaman'nı arkadaşı var bir tane mert diye. o ibne de eylül'ü seviyor. eylül'e de başka çocuk yavşıyor onun adı da uzay. uzay harbi yakışıklı. dizideki en yakışıklı oğlan hatta. uzay adamın dibi ama ben aranıza girmem falan dedi mert'e ama mert tabii sinirlenmiş belli ki pek takmadı. yaman'la mira şarkı söylediler sesleri onlara ait sanırım güzeldi. eylül'ün annesi gerçek annesi değil. doğurmaya çalışıyor ama doğmuyor karnındaki. ne doğuracaksa fil yavrusu bekliyorlar galiba. havuzda bir ara yemek yediler mert'ler. vay * dedim ne güzel bir şey zengin olmak. dizide çok zenginlik unsuru var ama benim görüşüm, dizi bittiğinde, yani finalinde; bu mira, eylül, mert ve diğerleri hepsi fakir kalacak. yaman ölecek.
not:uzay'a fazla rol versinler reyting artar. eminim herkes böyle düşünüyor.
her neyse analiz yaptığımda kişiler;

yaman'ın karı gibi suratı var.
mert çocuk gibi. sanırım yaman'dan küçük yaşı.
eylül dizinin en güzel kızı.
uzay dizinin en yakışıklı oğlanı.
yaşlı adamın kızı var defne kayalaroynuyor. dizinin en zeki, en cevval, en seksi kadını.
eylül'ün üniversite arkadaşları (mavi gözlü erkek olanı hariç. bu dediğim uzay değil başka oğlan.) erkek olsun kız olsun çirkin.
orkun var. mira'yı öpen. eski sevgililer onlar da. orkun fena havalı. karizmatik de. kılık kıyafeti çok güzel giydirmişler. tipi de beni andırıyor kanım kaynadı o yüzden ama ben daha yakışıklıyım*.
tuvalette bir tane kız vardı mira ve eylül'ü dinledi. o kızı nereden bulmuşlarsa hata etmişler çok çirkin. yıldız tilbe'yi oynatsalar daha iyiymiş. en azından saçları renkli yıldız hanımın.
gazeteci kadın karısı ölene aşık ama hiç şansı yok. o adam çok iyi rol yapıyor. selim adı da. ama olabilir de ya erkek milleti bu güven olmaz.
mira'nın kız kardeşi var beren, o kız ileride çok iyi yerlere gelecek kesinlikle her dizide oynuyor. güzel ama biraz kilo vermesi lazım. herşey booty olmakla bitmiyor.
elif çok çirkin kız. bu gayet ortada. her yeri balerin olsa n'olur?
mafya var bir tane kel. o adama rol çok yakışmış. tam oturmuş tipine. her dizide kötü adam rolü oynuyor zaten.
mira'nın annesi şeytan. işini biliyor zeki de.

anlayacağınız, uyarlama olduğu gayet belli. bu kadar güzel senaryo çıkmaz bizden çünkü. akasya durağı mı? bu mu?*
bildiğimiz klasik saçma turk dizisi
edit:kızlari guzel.
medcezir gibi dizileri yayınlamayın be kardeşm kızlar o yaşamları görüp büyüleniyor iki sene sonra yemek yapmadı diye dayak yiycek bu kızlar. Televizyon karşısında meyveyi bıcağa batırıp kocasına uzatıcaklar.
kötü dizi. çünkü çakma dizi. orijinalinden iyi olan bir çok dizinin yanına yaklaşmayan dizi.
Cakma dizilerdendir.