bugün

Bugün doğumgünü olan yeni nesil cıtır kız yazar. 19 yaşına girmiş, nice sağlıklı yaslara inşallah.
boş boş girdiler yazıp felaket oylanan yazar, yan hesapları mı var anlamadım.
Bi sorunum bi muhabbetim olmamasına rağmen hakkında hiç iyi şeyler hissetmiyorum
Sanki bi pisliği var insanlarla oynuyor gibi geliyor
Neyse bana uzak olsun.
Eğer eski mecburi istikamet değilse bu nicki neden seçtiği merak edilen suser.
Niye durduk yere bir sürü insanın antipatisini toplamak ister ki bir insan?
Meriçlik servisi verdiği kızların gözleri yaşlıdır heralde. inşallah başka Kanallardan iletişim kurabiliyorsunuzdur. Sefkiler.
aferin diğer entryini de sildin mi ? aman geride kanıt bırakma bak yıllar sonra yaptıkların karşına çıkıyor.
bir ara bunu linçlemişlerdi, sözlükten gitmişti sanırım, ne olduğunu hatırlamıyorum.

t: bir yazar.
olm ben o değilim diyorum inandıramıyorum onda ortada 2 i var .
Vurdurmuştur. Aşıyı.
Kanımın ısınmadığı yazarların başında geliyor
Bi ibneliği var ama çıkar yakında kokusu.
Vurdurmuşsa ya sağlıkçı ya da akp'lidir.

Aşıyı...
O da ben gibi vurdurmustur allah affetsin,
Aşıyı.
Sesi çıkmıyor igneden korkup kaçmış da olabilir.
ilk vurduranlardanım hatta ben de tüm meslektaşlarım gibi vurdururken fotoğraf çektirip instada paylaştım. isteyene özelden tam vurdurma anımı gösteren fotoğrafımı yollayabilirim. hiç acımadı hatta şimdiye kadar niye vurdurmamışım mezara mı götürücem diye hayıflandım, kısmetse 28 gün sonra yine vurdurucam. size de tavsiye ederim siz de vurdurun hatta isteyene ben gelip özel vururum sonuçta tecrübeliyim yol yordam bilirim, vurduranın halinden anlarım.
https://twitter.com/akine.../1369548601320472581?s=19
Ifsası cıkmış 5.nesil yazar.
Kaliteli olduğunu düşündüğüm bir 5.nesil yazar abi. Açık artı oylamalar için saol.
Sözlüğün erkek taklidi yapan kadın yazarlarından.
Galiba çoğu konuda hemfikir olduğumuz yazar. oylamalar için teşekkür ediyorum..
(bkz: tişikkirlir sipirmin)
kendisine sorun bakalım para için vatan nasıl satılır. size pratik tariflerinden bahsetsin.

parayla oynatıcaksın bu adamları.

parayla satın alınan her şey ucuzdur. sen de öylesin dostum.
5 nesil yazar zevat olup herkese örnek olması gerektiği yerde üç beş kemonun gazına gelip aralarına girip istihap haddini aştıktan sonra kontrolden çıkarak analara küfür eden başlık açma neticesince çok dikkat çekmiş olup yönetim tarafından kese kağıdı gibi patlatılıp çaylağa alınan zevat. hadi bakalım o kemolar gelsin seni kurtarsın..

görsel
çaylak olmuş yazar.

e tabi. birileri entryleri şikayet edip üstüne bdv açıp yetmeyince de yalakası olduğu moderatöre mesaj atarsa olacağı bu.
yalakalar sayesinde çaylak olmuş yazardır. bu yalakalarla alakalı entry girersen "polemik amaçlı" deyip siliyorlar ama bunlar gelip diğer yazarların nick altına kusunca hiçbir şey olmuyor. devir yalakaların devri..

görsel
(bkz: frank lucas ın koruyucu melekleri)

melekler is basinda.
üzülmesin erkek arkadaşları kara gün dostudur hemen gelip yalamaya başlamışlar.

görsel
kaderi benimle aynı olan yazar.
güncel Önemli Başlıklar