bugün

götümün devrimcisidir.**
kendini kandırandır.
çocuk menüsünden vazgeçemeyen devrimcidir.
(bkz: götün ideolojisi)
(bkz: göte devrim yapmak)
(bkz: muro)
http://galeri.uludagsozluk.com/r/1447/
(bkz: converse blue jean amerikayı protestoya gitmek)
adı üstünde, devrimci iste, orda yemek yiyerek devrim yapıyor o da kendi çapında.
üzerinde de 'che' t shirt ü var ise tadından yenmez.
converse giyen adidas takılan devrimciden bir farkı yoktur.
parası ona yeten avrupalı devrimcidir.
marmara üni.de bolca rastlanan kavgalarda en ön sırada yer alan devrimcidir. ayrıca puma çanta quicksilver mont ve nike ayakkabıda giyer..
kapitalist devrimcidir.

(bkz: Hep fakir olacak değiliz ya yaşasın halkların zenginliği)
neidüğü belirsiz bir hatuna kapılıp zorla gitmiştir, hazır gitmişkende silip süpürmeyi de ihmal etmemiştir, hazır hatuna kapılmışken bir sonra ki sefere starbucks'a gidileceği sözü kendisinden alınmıştır. kadın şeytan zafer sarhoşluğunu attıktan sonra kurbanını zara'ya iteklemeyi planlamaktadır.(kadından herşey beklenir)
burger seven devrimcidir. *
mc donald s da yemek yiyen ülkücülerden daha azdır.
Ne yediği de önemlidir. Belki sadece protoste amaçlı bir faaliyete girip kendi getirdiği yemeği yiyordur.
Bütün gün Mc'Donalds'ın önünde eylem yapmaktan yorulmuştur belki. Belki karnı acıkmıştır ve atıştırmak istemiştir. Yemek sipariş etmek yerine kendi yemeğini getirir masaya oturur yer kalkar.devrimci budur. evet
tatlı su devrimcisi olmasından ziyade ikibuçuk litrelik devrimcidir.
kendi ilkeleriyle çelişen devrimcidir.
Kendi ilkeleriyle çelişmez. Aksine teoriyi ve pratiği kapıp onun bilinciyle hareket eder. Devrimci dediğiniz converse giymez. Kola içmez. Var mı böyle bir şey? Biz sermayeyi yerle bir edeceğiz diyorlar. Sermaye ayırt ederek başka bir sermayenin ürününü kullanacağız demiyorlar ki. Yapmayın etmeyin.
adı devrimci'dir.
aynı mantıkla bakılırsa mc donaldsta yemek yiyen dinciden çok da farklı olmayan insandır. tekrar ediyorum "aynı mantık" ile bakılırsa...
kendisine bakınca büyük bir ümitsizliğe kapıldığım, devirmeye çalıştığı sistem tarafından hiçbir şekilde asla ciddiye alınmayacağını adım gibi bildiğim biçare devrimcidir. ne için uğraştığı, neyi devirip yerine daha iyisini getirmek istediği konusunda hiçbir fikri yoktur. karnı çok acıktıysa gidip döner yemeli, köfte ekmek yemeli, ama mcdonald's nedir yahu? o senin en büyük düşmanın, orada toplanma sebebin.
arkadaşımdır. her seferinde başına kaktığım halde hiç de oralı olmaz. hayır, devrimci olmadığım halde ben rahatsız oluyorum arkadaş!
güncel Önemli Başlıklar