bugün

on birinci nesil yazar. hoş gelmiş. evet.
Yeni sozlukcu.
Arkadaşlar kendisi Dr olacak ona gore tavır alın.
Hosgelmis.
Hadi eyv.
Edit:tıp terimini nick olarak secmemesi çok güzel.afferin be sana çocuk.
sohbeti hoş yazar. hoş gelmiş.
ilk entrysi bismillahirahmanirahim olan bundan zarar gelmez yazarı.

Hoş gelmiş.
Muhtemelen Christian Bale fanı.
hoş gelmiş yazarıdır. Yanlışımı düzelten yazar. var olsun koca yürekli adam.
Anlaşılan sözlükte k*rt faşistliği temizliği başlamış. Umarım sözlükten ve ülkeden sürülür.
Olabilir mi lütfen olsun çünkü.
Kendisi feykimdir.

Sürekli beni bi övme çabaları şirinlikler komiklikler falan. Hayır anlaşılmayacağını mı sandın he anlamayacaklar mı sandın¿¿

Sözlük yazarları o kadar zeki ki. sorma gitsin be trevor. Ay pardon dudu. Ya da olive mi dicektim. Hoff karıştı.

Bir yazar.
(bkz: klavye başından ülke bölmek)
Komik benje.

Herkes anlamaz... dont kasma yani hehe.

Bir yazar.
Scream ney ya asdhjshjshs.

Türkçe konuş ne dediğin anlaşılmıyo...
Üst düzey espri yapan bir dürrük.

görsel
Hakiki tosun paşa. Adam gibi adam.

Issız adaya düşsem alacağım uç şeyin dördüncüsüdur .

kusra bakma ilk uç değil. ama severim.
"Nasıl yüzyılın dayağini yedim" isimli bestsellerinin imza gününe herkesi davet eden sevimli yazar.
utanıyorum diyip kendisi yazamadi bana tembihledi, ben söylemiş olayım.

Ulan seni steteskopun diaframiyla doveceksin. şeker ya bu.
adam allah bir yazmış. eksilemişsiniz?
Hem doktor hem de hastası çok. Hastası derken bütün kızlar buna hasta yani Hehe.

Doktorluğu sevmemiş. Doktor levent gibi olamıyom diyo. Bizim hastanedeki bütün kızlar zenan gibi suratsız gördükçe kusasım geliyo diyo.

simitçi olucam DiYe tutturmuş. Ne yaptıysam ne söylediysem vazgeçmiyo.

Artık ben de yıldım. Ne olursan ol adam ol yeter....

Bir yazar.
Sözlüğün en yakışıklı,karizmatik,komik, simit seven erkeğidir.

Kanka sen yazarsın da ben yazmam mı * çok ısrar etti. Kıramadım. Nasıl güzel yazmışım dimi ehiehi.

Bir yazar.
Entrylerini beğenmesem ve kendisini okumak istemesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim değerli yazar.
'' elle tutulur bi mesleğim olsun ehehe abi tuttuğumu kopartayım abi hohoh '' diyerek ürolojiyi seçeceğini söyleyen klişe tıpçı.

komple dert bu çocuk ya.
fazla kilolarından kurtulma , selülit , kaş kaldırma ve yanak dolgu ameliyatlarını ucuza getirmek için estetik cerrahiyi seçeceğini söyleyen sözlüğün açık ara en güzel karısı.

hey yavrum hey.
haseki hera sultana diyet ayarlamak için tıbbı bırakıp diyetisyenliğe geçen adam gibi adam.

sultan hanıma çok güzel bir diyet ayarladı. hatta sultan hanım bir diyetle doymaz diye üç tane diyet birden ayarladı. helal sana koca yürekli tırıvırı çocuk.
arkadaşlar ben birilerine yatıyorum dedim ama dedikten sonra burda entry girdiğimi görüyorlar ayıp oluyor insanlara , demek ki yatmıyor oçe falan diyorlar , bizim kitapta yazmaz böyle şeyler... ben yatayım zaten yarın kalkıp burayı okuyunca napacak bu çocuk beni who knows yani.

gu'nayts.
Beni yunus karaca ile bir tutmuyosun di mi¿¿¿

Hayır yani bana hırsız mı diyosun. Yazık...

Ayrıca susarım susmam snne. Susarsam da su içerim ehehe.

Bir yazar. Simiti çok seven yazar.
yaran yazar.*

karpuz gibi adeta.
Doğum günü yazarı.

iyiki doğdun be maviş. Nice simitli yıllara... umarım bu yıl kendine uygun bi hemşire bulup evlenir Ehehe.
güncel Önemli Başlıklar