bugün

mavi montecarlo ile kardeş olan sigaradır.. birini bulamadığınızda diğerini rahatlıkla içebilirsiniz..
uzun olanından üst üste 2-3 tane içtikten sonra geçici olacak ölmenize sebep olan sigara.
uzun olanını lise yıllarımda sınav haftalarında ders çalışırken içerdim çünkü geç biterdi. sistem şu:bir soru çözmem lazımdı ve o sigara o anda yanıyor, e liseliyiz tabi ailemin fazla bir bilgisi yok ne kadar sigara içtiğim hakkında ona göre para veriyorlar. eğer soruyu doğru çözersem 2-3 fırt,yanlış çözersem çabamı takdir için tek küçük fırt. bu şekilde hiçbir yere varamadım gerçi. o yüzden pek de tutmadığım sigaradır şimdileri.
kral sigaradır. tiryakisine marlboro,parliament vs. bile içiremezsiniz.
kendisiyle çok uzun süreli ilişkimiz var.
ı u mavilark.
kırmızısı da olan bir sigara türüdür.
Berbat sigaradır.
Tiskindirir.
Leş gibi sigaradır. Yoklukta gideri vardır ama. Gerçek sigara için ;

(bkz: parliament night blue)
onun bir de kırmızısı vardır ki içen için gerçek ölümü gösterir denilesi sigaradır.

mavi lark süründürür, kırmızı lark öldürür.
Sırf katrandan oluşan berbat bir sigara.
Öfke damara dar gelince yakılırmış, öyle dediler.
8 lira olmuş ya la.
8 lira olmuştur.
amele sigarası diye dalga geçtik 8 lira olmuş. lisede ezik tip olup üniversitede açılan çocuk gibi sigara.
dünyanın en iyi sigarası.
emekçi dayı sigarası.
evlerden lark.
Sık sık içtiğim sigara.

Tavsiye etmem komyoncu sigarası deriz biz kendilerine.
Vallahi eskiden amele arkadaslarin ellerinde genelde görülürdü piyasasi yine var tabi yok denilemez,ama amca oğullari olan bi lm,bi chester degil elbet.
Parasi olmayanin parlisidir lark.
her adam kaldiramaz bu sigarayi,kaldiranda larktan şaşmaz öylede bir kohezyon yaratiyor içicileriyle.
bir sigara markasıdır. mavi lark içen kız, belediye otobüsünde sizi fortlar dikkat ediniz.
Bunu içen adamdan bir şey alınmaz kardeşim.

Güven olmaz bunu içen adama. Hele ki esnafsa o sokağa bile girme.
mangal kömüründen hallice sigaradır. türkiye'de bunu içen kıza denk gelmiştim. bu sigarayı içen kız, 500T de beni fortlar amk.
https://twitter.com/winte...status/945355216584691712
ictigim sigaradir, son zamandaki uygulanan zam dolayisiyla 15 tl olmustur.
bu sigarayı içen bir kadın tanımıştım. zaten kendisi bu sigarayı içen tek tanıdığımdı o da ayrı.