bugün

hepimizin her an başına gelebilecek,saniye farkıyla yaşamımızın değişeceği durum..yaşayabiliriz ama engellerimiz olabilir.enteresan olan bu tür sitelerde hep duyarlı insanlar olduğunu düşündüm ben.bu tür kampanyalarda eli hemen taşın altına konur diye bildim.ama bu başlığa girince sadece 2 yazı olduğunu görmem çok şaşırttı.yine de geç değil.hala çok fazla şey yapılabilir.herkes duyduğunu okuduğunu yanındakine söylerse 1 ayda şaşırtıcı sonuçlar olabilir.buyrun bu da başlığı :

http://www.facebook.com/#...t.php?eid=149019225136948
ara ara birşeyler yazıp solda başlık olarak görünmesini istiyorum bu cümle sadece onun için *
hatta sonraki günlerde sadece kelimelik mesajlar da gelebilir ..
kesinlikle desteklenmesi gereken bir kampanya.

unutmayın ki evden dışarı çıktığınızda başınıza ne geleceğini kesinlikle bilemessiniz ve bu kampanyadan bir sonuç bekleyenler arasında olabilirsiniz.
benim 10 olmuş şimdi saydım. az yoktan iyidir diyerek devam ediyoruz.
500 kişilik bir yurtta gerekli duyarlılık saglanırsa günde bir sandalye alınabilen kampanya.
Zira olayı abartıp veya beyin eksigi olan insanların makara amacıyla damacana kapagını da kampanyaya katması.
son tarih 30.12.2010 dur.
tarihin uzatılmasını istediğimiz kampanyadır.
Harika bir kampanyadır. Biz dershane öğrencileri ve öğretmenleri olarak kapak biriktirdik . Bu kampanyayı her zaman destekledik . inş devam eder bu kampanya.
elimden geldiğince desteklediğim kampanya. *
2011 yılı sonuna kadar uzatılan kampanya *
çoğu üniversitenin spor salonunda bir koli hazır beklemektedir. gidin atın o koliye bir iki tane kapak.
mahalldeki çocukları çikolata karşılığında mavi kapak toplamaları için örgütlediğim ,elimden geldiğince dahil olmaya çalıştığım güzel düşünülmüş olan engellilere yardım amaçlı düzenlenen kampanya..
denizli'den bir köpeğin katıldığı kampanyadır.
(bkz: denizli de mavi kapak toplayan köpek)
bilinen yanlışlar ve bilinmeyen doğrular için;
http://blog.milliyet.com....amp;ref=milliyet_anasayfa

umarım 2012 de devam eder.
güncel tutulması, gerekli ilginin gösterilmesi gereken kampanyadır.
okullarda da bu kampanya için özel kutular konmaya başlamış olması sevindirici bir durumdur. keşke sokaklara da konulsa da yerlerde gördüğümüz mavi kapak oranı azalsa.
tanım

sadece mavi kapakları kapsamayan kampanyadır.

bütün kapakları toplayalım. renk ayrımı yapmadan...
Insanlığa atılan büyük adımdır.
(bkz: 250 kilo kapağa bir tekerlekli sandalye)
rengarenk kapaklarla devam eden kampanya. benim de köpeğimi gezdirirken bol bol her renkten kapak toplayıp destek olmaya çalıştığım kampanyadır. bazı insanların bilmemesinden kaynaklı olsa gerek, kimi zaman garip ya da kınayan bakışlara maruz kalabiliyorum. yedim sanki kapağı, çantamıza atıyoruz altı üstü allam yareppim.
insanliga atilan buyuk bir adim oldugu dogrudur: https://p.twimg.com/AuPYy6bCAAAiDwJ.jpg:large
harika bir kampanyadır.bütün insanların bireysel sorumluluk bilinci kazanmasını yürekten istemekteyim.
her yerde mavi kapak toplama kutularıyla kendini göstermiş kampanyadır. bir şeyler olacak ama bakalım hayırlısı.
başım eğik gezmeme sebep olan kampanya.sürekli kapak arıyorum.apartmanın girişine koyduk şişe bütün apartman atıyo allah razı olsun hepsinden.
milletimizin oldukça duyarlı olduunu gösteren kampanyadır, gün boyu kapak toplayan bir çok kişiye tanık oldum.
bi tekerlekli sandalye perakende alınsa 150 tl evet bir kişinin iki haftalık sigara parsı belkide ne salaklık ya 250 kg kapak toplanınca 10000 şişenin üzerinde su alınmış oluyor . bu kadar mı aciziz bu kada kişi cebinin kiri olacak 5 kuruş para verse daha çabuk ve daha az masrafla aynı sandalye alınır bu ne saçma bi duygusallıktır.

ayrıca birde belirtiliyor ki çocuklara çevre bilinci katmakmış asıl maksat gelde gülme şişeler şekerden yapılıyor zaten dünyada tüketim arttıkça çevrenin daha az kirleneceğini düşünen salakların sayısını arttırır sadece.