bugün

nikini değiştirmiş yazar bozuntusu.

bu tarz bişeydi:
(bkz: biyrunefenim)
(#43546958) o kadar haklı ki gel öpeyim kardeşim diyesim geldi.
Nick görür görmez kim olduğu anlaşılıyor zaten. Adam bangır bangır bağırıyor aylardır ben mavi gözlü kız severim başka istemem , teklif bile etmeyin diyor. Mavi gözlüler kızacak ama renkli gözlüler biraz sinsi oluyorlar gibime geliyor. Yine de tercih meselesi. Iyi insan olsun da.
Buradan mı sipariş geçiyoruz?
kız olduğunu söyleyen yazar.
Gıcık olduğum yazar.

Evlat olsa eldivenle bile sevilmez.
Entryleri radikal Müslüman ülkücü kokuyor.

Allah şifa versin kardeşim. Sözlükce 1.5 metre arkandayız üzülme. benim de böyle bı arkadaşım vardı tedavi oldu iyileşti şimdi, yanına gidiyoruz bı şey yapmıyor.
Her hastalığın tedavisi vardır zall için çok değerlisin kendine iyi bak canım benim ya ❤️
Ülkücü kısmı doğru yani? Allah onun için şifa versin o zaman kardeşim. Günahını aldım müslüman diyerek kusura bakma

Bence bu entrylerin bile bize çok hak etmiyoruz seni.
Nolur bizi yokluğunla cezalandır nolur.
kafadan üşütük.
Entryleri kahkaha atarak izliyorum hahshahss çok iyi ya.
bacım o bana karı dedi o amkyi de konu için kullandı şahsım için değil (seni savundum ya ölsem yeridir). Ayrıca kendisi cümlenin sonuna amk yazamadan konuşmayı öğrenemedi daha ablası gitme üstüne.

Ayrıca şu son gelen kardeşim seni bilgilerimle döverim. hakkında hiçbir şey bilmediğin birine cahil diyorsun.. olmuyor.. ayrıca ben ateist ülkücü de tanıdım benim suçum mu bu? Adam sabah akşam ülkü ocaklarında çay içip kendini bı halt sanıyor sonra Allaha sövüyor.
Bu arkadaşın da böyle biri olma ihtimali gayet yüksek ne yazık ki.

Zorunlu gelen edit: feminist değilim tşk.
Ülkücü değilse Dinsiz bir ırkçı mı acaba?
Merrak ettim evet.
Sözlüğe girdiğim ilk gün bacım şu fotoğrafı değiştir sinir oldum yazan yazar. Cevap vermeye tenezzül etmedim. Boş biri gibi. Yazdığı entryleri okuyunca midenizdekileri boşaltma ihtiyacı duyarsınız.
saçma sapan başlıklar açıp sol framenin ırzına geçen yazar. kızlar öyle kızlar şöyle falan git tinder, instagram aç kardeşim sıktın artık iyice.
(bkz: #43626783)

sözlükte adam akıllı kimseyi aramıyoruz fakat senin gibi dakika da 10 başlık açan, işi gücü kadınlarla uğraşmak olan bomboş tipler sözlüğü hepten çöpe çeviriyor. yoksa benim entrylerim de baksan ne olur her hafta hesap siliyorum burada boşa zaman geçirmek gibi amacım yok. dışarı çık sosyalleş kardeşim belki kız bulursun herkesin eşi vardır.
içimden geldi...

görsel
(bkz: sakin ol şampiyon)
iyi değil bence şu an kendisi rehabilitasyon bile işe yaramaz.
Yazık lan kimin çocuğuysa..
kadınlar hakkında sikmeli sokmalı başlık açan ezik bir asosyal. girdiği bütün entryler kadınlara hakaret etmek ve aşağılamak. gizli pasif galiba.
iyice deli yaptı he kendini.

ama ben seviyorum.
mavi gözlü kızları sevmeyen gelsin. bende sevebileceği farklı organsal yapıda şeyler var.
kız olduğu söyleniyor, doğru mu efem?

eğer avrat ve beyaz tenli ise ben talibim. nikahıma alacağım kendisini.

kırbaç dolması sever misin hayatım?
mavi gözlü ve gözlüklü.
mavi gözlü olmama rağmen beni korkutmuş yazardır. yazdıklarını sessizce okuyup çıkıyorum.
Ela gözle yarışamaz.