bugün

çalışan ve biraz da kafası basan adam için olmayan konudur. özellikle türev, integral, oran orantı, denklem, mutlak değer, rasyonel sayılar falan kolay ötesidir.*
kümeler...

matematik özürlü bir insan olarak daha fazlasını göremedim zaten... matematik hayatım kümelerle sınırlıdır. a kümesi b kümesi c kümesi... kesişen bütünleşen kapsayan... bi de yüze kadar saymayı biliyorum... galiba... belki... muhtemelen...
eşittir ; Logaritma içinde trigonometride bulunur. süründürür adamı.
olasılıktır. oldum olası kafam basmamıştır bu konuya. 5 yıl önce öss sınavına girmemize üç hafta kalana kadar alabildiğine çalışmama rağmen bir türlü anlayamaıştım. o kadar ki, eğer sınavda çıkarsa, hiç uğraşmadan geçeceğim diye yemin etmiştim. sinirlerimi bozmuştu bu konu. neyseki sınavda bir tane çıktı da 60 soruda 59 net çıkarabildim.
içinde trigonometri olan her konu. dolaylarsak sorunun cevabı trigonometri.
problemler: faiz karışım havuz işçi vs hepinizden nefret ettim. bir tek yaş problemlerini sevdim o da cevabı şıklardan gidince çıktığı için.
(bkz: topoloji)
kümeler dir. eğitim ve iş hayatı ile ilgili baya yol aldım, şu kümelere kafa basmadı gitti. yarın öbürgün yeğendir kuzendir gelip soru soracak diye acayip tırsıyorum. getir türev anlatayım kümler sorma bana canım kardeşim.
laplace dönüşümleri.
matematigi bes yasinda birakanlar icin sorun teskil etmeyen bir durumdur.
(bkz: trigonometrik integral)
(bkz: trigonometri)**
en çok zorlayan türev ve integral olmuştur ama çalışılınca hepsi yapılır.

bu iki konuda beni neden zorladı anlamadım herhalde canım anlamak istemedi.

(bkz: isteyince oluyormuş)
(bkz: sıfır)
trigonometri, türev, integral i çalışınca yaparsın ama kümeleri asla. bu kafa almıyor işte. kesinlikle en zoru kümeler.
Kesinlikle sayılardır. integral felan hikaye zevkli konu anlayınca basit aynı zaman da. Bir sistemi var felan. Ama sayılar oyle mi..
(bkz: integral)
2+2=4 tanımının insanın yarattığı göreceli bir kavram olmasından dolayı tanımlanamamasını kapsayan felsefe. kime göre 2 neye göre 4.
permütasyon-binom-olasılık.
integraldir. 3 ay boyunca mal gibi götünüzü yırttırıp türev öğretirler, sonra tüm yaptıklarınızı geri çevirin derler.
(bkz: trigonometri)
Bilmediğin konudur tabiki.
matematiğe başlama konusudur. zekanıza güvenmiyorsanız hiç başlamayın rezil olursunuz.
olasılık tabiki yok böyle bi konu.
(bkz: diferansiyel denklemler)
güncel Önemli Başlıklar