bugün

lisede geometri sınavından dolu bir kağıtla 02 almışlığım vardır.
yuhhh dedirtmiş olay. ulan curve'e 30 vurdum en son aşırı kek.
Büyük başarıdır.

Ulan adını yazsan 5 puan alırdın. Boş mu verdin ne yaptın?
sorunun aynısını cevaba yazsaydın, hadi çok belli olur dersen herhangi bir soruyu diğer bir soruya cevap olarak yaz.

oha mantıklı lan harbi.
Kalem oynatip 0 almaktansa hiç oynatmazsan daha az üzülürsün...
Abi nedir bu yav ben bile 05 almıştım. Hayır insan bir rakam bile yazamaz mı. Hadi onu geçtim isminizi böyle italik bir şekilde 3 boyutlu yazsaydınız hoca waoow afili yazmış helal on puan buradan deseydi. Yazıklar olsun.
Olm adını doğru yazıp soyadını yanlış dahi yazsan sıfır alman imkansız lan.. nasıl başardın amk.

Açık ve net evet.
Yer yarilsa da içine girsem denilen anın başında gelir. Bir keresinde 07 almıştım lise 2de. Ulan dedim ben bunu anneme nasıl soylicem. Özel hocaya masraf yapmasın annem diye kendim hazırlanıp giricem sınava dedim. Girdim ve 07 aldım. Annemin yüzüne nasıl bakicam ben diye ağladım. Zaten kadın beni bin bir emekle tek başına okutup büyüyor benim onun emeğine karşılık aldığım nota bak dedim. 7 8 gün sınav notumu anneme söylemedim sonrasında merak edip sordu tabi. Notumu söyledim birkaç gün konuşmadı benimle. Ağrıma gitti haliyle ama hak ettim bir yerde ama Sonrasında yine özel hoca geldi. Sene sonu binbir emek ve çabamla 2 getirdim karneye.
Fakültedeyken yapmıştım öyle. Midtermlerden ucu ucuna finale girmek için yeterli notu aldım. Finale tüm umutlarımı bağlamışım.
Final de bana sıfırı bağladı. O dersi 5 sefer aldım sonra. Allah'ın gudubet kalkülüsü.
O da ayrı bir başarıdır. Neyse ki hayatımda hiç başıma gelmemiştir. Dilci misiniz nesiniz yahu.

Hayatımda aldığım en kötü not üniversitedeyken bilgisayar programlama dersinden olup 06 puandır.

Sensiz hayat 0'ın 6'nda be angara.
2019 yks'de 14 bin 971 kişinin hiçbir soruyu yapamayarak “sıfır çekmesi”, incelenmiş. sonuç Temel beceri eğitimi eksik ifadesiyle özetlenmiş.
2018 üniversite sınavında 10 matematik neti ile matematik öğretmeni olunabiliyor. Ünlemm

Temel matematik denilen soru kalıpları sadece 4 işlem içeriyor(tpolama-cıkarma-çarpma-bölme)

Bu durumda 0 aldığına üzülmek tek taraflı olur
0 verdiren sistem,
Sorgulamayan sistem,
Ezberci eğitim,
Diploma almak/gecmek kriteri
Hepsini sorgulamalıyız

Demem o ki bu zafer sadece senin değil.
Ben geometriden 0 sıfır almıştım. Şansıma,benim yazılı kağıdının üzerinde sınıfın en çalışkan kızının kağıdı vardı. 100 almıştı. Tabi önce x 100, z 0 deyince sınıfta buz gibi bir sessizlik olmuştu.
güncel Önemli Başlıklar