bugün

aşkın kimyasını çözmeye başlamak için yeni kimya hocasının okula gelmesini beklerken seksin matematiğini aradan çıkarmak isteyen kızdır.
bunu paylaşan asıl kişi erkektir. isim kısmını kestiğin için görünmüyor bize de kız diye yutturmaya mı çalışıyorsun?
Cefakar olduğu kadar verici pardon vefakardır

görsel
Aynı zamanda matematikten geçen kızdır.
şimdi bu 1 çubuk 2 yumurta şimdi bunları ne yaparsak kaybedebilir.
hocam buraya sokarsak yok olur.
aferin kızım.
matematik hocası bir bayansa lezbiyen olan hatun kişidir. erkekse söylenecek laf yoktur, eline sağlıktır, ağzına layiktir.
matematikçiyle sevişirken müzikçiye ayıp etmemiş ve onunla da üflemeli çalgılar üzerinde çalışmıştır.
müzikçiye de ayıp etmiştir. kimse ciddiye almıyor zaten şu dersi...
fizikçiye ayıp etmiştir.
össde sorun yaşamamak için ösym başkanına bile sarkma potansiyeli bulunan kızdır.
Üniversitede matematik bölümünü kazanırsa aç kalmayacak kız.
liseli kizdan cok o matematik hocasina yuklenilmesini gerektiren varsayim.
bahse konu aslında, ögrencisi ile yatan orospu çocugu ögretmen olmalıydı.
gol atıp dersten geçen okul futbol takımındaki erkek öğrenciye özenen kızdır.
-aptaldır, bir anlık geçici duyguların kurbanıdır, şerefsiz denilesi kızdır.
+kendince uyanıktır, sahtedir, şerefsizdir, yaptığı adiliktir idam edilesi erkektir.

ulan anlamıyorum şu kızları sevişiceksen git adam gibi etiğine geleneğine göre yaşına uygun biriyle çık; ister anal yap ister oral ister kızlığını ver kime ne.

ama yazık günahtır daha ergenliğini bile bitirmemişken o kocaman sahte eller vücudunda geziyor...seni sevdiğini mi sanıyorsun? aman yapmayın etmeyin...
matematik öğretmenliğinin puanının neden bu kadar yüksek olduğunun açık kanıtıdır.
sınav notundan düşük alınca, seks konusunda naz yapan kızdır.
s.k gibi eğitim sisteminde şaşılmayacak durumdur. ama asıl bu eğitim sistemine yakışan matematik öğretmenini siken liseli olmalıydı.
sanal alemde tanıştığı erkeklerin cinsel organlarına sülük gibi yapışan liseli kıza nazaran; daha zararsızdır.
matematik dersi zor geldigi icin böyle bir yönteme yeltenmis kizdir.
sağlama yapıyordur.
matematik hocasına aşık olmuş kızdır. belkide okulu bitirinnce evlnenceklerdir. hoca da öğretmenliğe yeni başlamış yirmili yaşların başında bir gençtir. yani yaş farkları da azdır. ortada bir engel yoktur.
hayat ona güzel olan kızdır tabi bunu zevk alarak yapıyorsa. bir ortamda tam gülerken 1 haftaki sınavı aklına gelip suratı asılmaz onun. kafasından lan haftaya sınav var bir bok bilmiyorum çalışasımda yok neyse ya dalgama bakim o zaman geldiğinde düşünürüm deyip 5 dakika sonra tekrar aynı seyleri düşünmez. sana göre ne var güzelim hayat sana güzel taş allahın kuş allahın..at tut.
Sanal oluşumlarda vatansever kızı oynayınca pek bir komik duran kızdır.
şimdi bir matematik hocası bir kızın önce 8 de birini, daha sonra da geride kalan kısmının 5 te birini götürüyor. kızı iki gün dinlendirip performans olarak iki katına çıkardıktan sonra, ağzından etrafına fışkırmakta olan amilaz enziminin oranı kadar daha götürüyor. kızın ailesinin tepkisi ne olur?

şimdi sözünü ettiğimiz kız problemimizde geçen kız. ammavelakin, niye matematik hacılar, nerden aklınıza geldi anasını satim. bu ince düşüncelerinizi bilime, sanata adasanız türkiye şahlanır vallaha billaha. abartmıyorum...