bugün

2009 yılında pek de mümkün olmayan eylemdir. zira yurdum kızları yapmadıklarını ima emektedirler, nasıl boşalıyorlar ben de anlamadım. insan patlar bi süre sonra.
doğal olmayan bir şeydir.
Erkek için neredeyse imkansız kız için daha kolay olan şeydir.
her gün ortalama 25 dakika harcanarak yapılır ise; ay içinde günde 8 saat uyku çıkıldıktan sonra kalan 42210 dakika boyunca, yani ortalama 1690 kez daha yapmamaktır.
kamyon devirme ile sonuçlanacaktır. neyin artistliğiyse...
erken boşalmayı önler.
cavusu tokatlamamak, maymunu oksamamak, veziri bogazlamamak, havucu kesmemek seklinde soylenebilecek hadisedir.

turkiye turkcesiyle "31 cekmemek".
partnere sahipseniz doğaldır.

(bkz: mastürbasyon yaptırmak)
duygusal yikimdaysaniz varolan.

siktin attın dengemi allahsiz.
(bkz: zalimin kızı)
erkekseniz taşak patlatır, kadınsanız direğe tırmandırır.

not: abartmamak kaydı ile yapın, zira düzenli bir seks hayatı olmayanlar için mastürbasyon deşarj mekanizmasıdır.
uzun süre mastürbasyon yapmamak , ilk mastürbasyonda belediye fıskiyesi gibi patlamalara neden olacaktır.
zordur. çok çaba gerektirir. Ama en sonunda yapmak zorunda kalırsınız. (düzenli seks hayatınız yoksa).
yapmamak için çabalamak doğrudur. ihtiyaç fazlası sperm doğal yollarla zaten atılabilmektedir.
mastürbasyon demek erken boşalma problemi demektir. aman dikkat.
erken boşalma sorununuza çözüm olacak olandır.
biz de doğamızda olan şeyin sex yapmak olduğunu biliyoruz da para yok dolayısıyla karımız da yok anca rekor denemesi yaparız biz amk.
sen cikarmazsan zorla cikar gece arkadaşlar arkadan sürekli fulleniyor 3 gunde bir enazindan bu isinizi giderin ama tavsiyem hergün yapmaniz bu sayede daha uzun surer muhabbete bak.
eninde sonunda hayalar şişer ve ağrı yapar. mecbur boşaltman lazım.
insanın doğasında yokmuş.
Herşeyi insanın doğasına göre yaptın mastürbasyon kaldı.
şimaran pipiyi yola getirmenin yoludur.
sen yapmazsan gece başına geleceklerden de sorumlu değilsindir.
Düzenli seks hayatınızın olduğuna, dahası orgazmlı seksler yaşadığınıza işaret eder.

Seçimdir diyeceğim de ekosistemdeki diri memeliler ve güzel götlüler buna müsaade etmeyecektir.
bir erkek olarak net bir şekilde belirteyim ki, erkeğin kendini dizginlemesinin en iyi yolu. yoksa kendini aşık falan sanıyor garibim sonra bir bakmış evlenmiş falan.
güncel Önemli Başlıklar