bugün

murat beyi amatörlere yedirmeyiz, bu da böyle biline, adamı dinlemiyorsunuz, evet.
ben o yarışmada olsam bu uyuza kesin caillou diye hitap ederdim.
itici bir tip.
Ama işi de biliyor.
Masterchet murat, lokanta aç elinden yemek yiyek dedee.
of murat yanımda olsan seni ellerimle sıkıcam dövücem işkence edicem.
tam bi boluludur.
Tam bir kaos adamı. Bünyede ütopya semih etkisi uyandırıyor.
Tuvalet terliğiyle karizmatik pozlar veren aşçı.
görsel
caillou nun büyüklüğü.
görsel
görsel
son nefesime kadar senin fanınım
görsel
selam verdik borçlu çıktık
(bkz: troll)
(bkz: bit yavrusu)
görsel
iki capsini yaptık diye şımarmış, yine de yemek konusunda kabiliyetli insan. Klasik Türkiyemin meşhur etme hastalığı.
Bu arada bu herif neden saitama *'ya benziyor?
Çok iyi ya demin capsine de denk geldim yarıldım baya esprili ama terbiyesiz bir kişilik.
adam bildiğin feno oldu lan. hayır böyle adamlar niye bu kadar prim yapıyo onu da anlamış değilim aq.
bugün öğrendiğime göre murat dayımın sınıf arkadaşıymış, ilkokulda yaptığı trollükler yüzünden defalarca öğretmeni tarafında çöpe sokulmuş. kıvrak zekasını da muhacır olan annesine borçlumuş.
tam olarak amın feryadıdır. bir çok ülkede çekilen, uluslararası alanda markalaşmış bir format olan masterchef'in hiç mi itibar kaygısı yok da böyle şaklabanları barındırıyor.
Diskalifiye edilmiş yarışmacı. Bu saate kadar nasıl dayandılar zaten orası çok ilginç... bir de survivor’ a katılırsa olacakları düşünemiyorum.
yaktılar reisi.
Ajdar'ın 2018 modeli.

Yesilcam'in yeni coskun'u olabilir.

Tanim: bir adet dengesiz yarismaci.
olmadı be reis :( sensiz çok sıkıcı olacak :( bi tutamadın çeneni :( abarttın ama kabul et :(

umarım okursun....
Bakırköye gitse heyet raporu verirler o derece.
klasik bir ''kim meşhur etti lan bu o.ç'unu'' kişisi. girdiği seviyesiz triplere bakınca aksarayın baş aşçısı sanıyorsunuz. acun son zamanlarda bozdu gibi arkadaş. yapma acun, bu millet kimleri harcadı...
güncel Önemli Başlıklar