bugün

masterchef bu sene benim için elemelerden ibarettir. kadrolar oluşmaya başlayınca izlemeyi bıraktım. çünkü bu sene ve sonraki senelerdeki yarışmacılar asla 2019 masterchef yarışmacıları gibi olmayacak.
Fazla barınamaz. Ayyüce bile yanında arap lawrence gibi kalıyor.
Yarışmanın ilk günlerindeki "neredeyim ben?" modundan çıkmış gözüküyor. Motivasyonunu toparladı. iddialı bir isim. O şekilde devam etse elenirdi.
Adamda boy pos yerinde kol kasları başım kadar ama gel gelelim iletişim yetisi zayıf. Belki de özgüven kazanmak için yarışmaya girmiştir kimbilir.
Elenmiştir. Her fakültede böyle allah levelinde karizma 1 ya da 2 kişi olur. Acuvvv bey sahip çık lan tertemiz çocuk gidiyor.
görsel
Asla karizma olmayan ex-yarismaci.
Zaten yemek yapma ve dinlediğini anlama konusunda çok yetersiz, net şekilde başarısızdı, bi şeylerin yağını çıkarmayı öğrendi diye defalarca bunu tekrar etti, renkli teknikler konuşturmadi. Güle güle celal..

Iyi biri olabilir, konuşurken ağız ve dudak yapisindan gözümü alamıyordum, çünkü bana göre çok çirkin.

Bu kelimeyi kullandigim için herkesten özür dilerim sadece benim fikrim. Saç dolgunluğu ve göz rengi ile olsaydı ben de bugüne kadar duyduğum hicbir kötü elestiriyi-gorunusum ile alakalı olanlari- duymazdım.
konuşmadığı sürece karizmatik çocuk. djkd

elenmiş, yolu açık olsun.
sanırım her hafta bir masterchef karakterinin ismini bu mecralarda duymak zorunda kalıcaz, dediğim başlık.
Bence kabiliyet olarak son 5-6 kişi içerisine girerdi. Elenmesinin sebebi tamamen motivasyon eksikliğiydi. Üzerindeki ölü toprağını atamadı bir türlü. Barbaros'un özgüveninin çeyreğine sahip olsaydı çok kişiyi gönderirdi yarışmadan. Sağlık olsun, başarılısın celal.
Masterchefin en yakışıklılarından. Barbaros 1 celal 2.