bugün

hepsi tek tek tespit edilip 1 milyon trilyar ceza yazılmalı.
kimse kusura bakmasın.
çenesi covid olmayacak bunu garanti ederim.
Maske var görüntüsü vermektedir sadece.
Boş tiplerdir. Anlatmak zor gerçekten insanlara. Evet.
Asagidaki örneklerinden hicbir farki olmayan kisidir.

görsel
görsel
görsel
Ağzının ortasına kürek ile vurma isteği uyandıran insandır.
Boynuna Bir saman heybesi geçirip, geviş getir ulan diye bağırasım geliyor bu tiplere.
görsel

Çenelerini ağızlarına monte etmek istiyorum.
onu geç hiç takmayanlar var el ele sevgilisiyle tutuşup gezenler. 1 hazirandan sonra millet iyice saldı sanki korona bitti dediler. millet parklarda ufak çocuklar geziyor her yerde çoğu kimse maske takmıyor grup halinde bir yerde duruyorlar, yere tükürenler. asonra ülke gelişmiyor tabi gelişmez bu kafayla zor.

markette sosyal mesafeye uymuyorlar, yere maske atıyorlar. alo 184 aradım bir kadın cıktı durumu anlattım bizi niye aradın dercesine git zabıtayı ara dedi. zabıta için sikayet kaydı oluşturtum ilgilenmemişlerdir bile.
Bunalmıştır.
Hava çok sıcak. Özellikle yürürken nefes alması zor oluyor. Daha çok bunalıyor insan. Kapalı ve insanların yoğun olduğu yerlerde tekrar ağzını burnunu kapatıyor olabilir.
K o r o n a l a n d ı n ı z.
Thanostur.

görsel
Gözlük kullanıyor olabilir. Gözlükle maske kullanımı ciddi bir sorun. Buhar oluyor, önünüzü göremiyorsunuz. Düşüp sağınızı solunuzu kırma ihtimaliniz de promosyon.
fazla yüklenilen insandır. insanlar cavit-19'dan sizin kadar korkmak zorunda değil. devlet nerelerde takılmasının zorunlu olacağını belirtmiş, hiç mantıklı bulmasam da bazı illerde de takma zorunluluğu var. onun dışında isteyen takar istemeyen takmaz, isteyen çenesine takar, isteyen götüne takar, size de laf düşmez. ulan belki adam nefes darlığı yaşıyor, maske takınca kalp çarpıntısı başlıyor, bilemezsiniz. hastalık bulaştırmasından korkuyorsanız da maskesi çenesinin altında olana yaklaşmazsınız olur biter.

he bir de maske takınca virüsten korunmuş olmuyorsunuz, haberiniz olsun.
kimsenin çenesi covid olmayacak ben de bunu garanti ederim.
sigara içiyordur.
Virüs çeneden bulaşmıyor kafalarına vurup vurup ögretmek lazım.
Benimdir. Almanya’da dükkanlarda zorunlu olan maskeler beni çok sıktığı için arada bi nefes almak için yeterli mesafe gördüğümde yaptığım eylemdir. Tabii ki “gezmek” değil ama bi kaç saniyeliğine işte indiriyorum.
Anca kendini kandırmaktır, koronavirüsü değil.
Beyinsiz bir aptal hareketidir.. yazık acıyorum size ve dua ediyorum hergün allah size biraz zeka versin diye. Zira zekasız olmak zor zanaat olsa gerek.
Donu aşağıda çıplak totoyla gezme cezası uygulanmalı. Boynunda "Ko r ona Ko ona" diye yazılmalı..
çene altından aparkatı yemesi gereken insan.

aparkat: çene altına doğru atılan yumruk.
hastalandığında entübasyonu götünden yapılması gereken insandır.

böylece neyin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bir fikre ulaşır..
yani çene altına takacaksa hiç takmasa daha iyidir. en azından duruşu belli. öteki türlü ne öyle ne böyle.
Bide bunların "ağzını kapatıp, burnunu zurna gibi dışarda bırakan" türleri de mevcut.
güncel Önemli Başlıklar