bugün

+ ilk filmde jim carrey ile cameron diaz ın oynayıp beğenilen serinin sonraki filmlerinde hayal kırıklığı yaratmış olan film serisi.

+ ikinci nesil çaylak. *
kendisi mütevazi ve bilgili bir yazardır.tek amacı bilinçlendirmektir.kendisine başarılar diliyoruz
nicki bir yerden * tanidik gelen yazar * bu arada sozlukte tematik yazan yazarlardan olmaya aday
Dini ve biraz da politik konular dışında pek bir entry girmeyen yazar. Normal bir hayatı var mı? manastırda mı yaşıyor anlamış değilim.

bir zamanlar sürekli futbol politika ve polemik yaratabilecek entryler girenler çaylaklaşıyordu, inşallah bu kardeşimizin de başına gelmeden yazacak farklı konular bulabilir.
yakinda "toplanin musluman kardeslerim" diye bir baslik acmasi olasi yazar.
(bkz: haydi cihata)
(bkz: dini içerikli entry girmek)
(bkz: dini sorunlarınıza çözümler)

(bkz: dini hafife alan başlık açmak)
Hayatın sadece bu dünya hayatından ibaret olmadığını bilen, ama bildiği ve inandığı gibi yaşamakta zorlanan bi yazarcık.
cihattan rahatsız olanların yazardanda rahatsız ola bileceği durumdur bi yerlerden tanıdık gele bilir çünkü heryerdedir o fikrin temsilcileri.
(bkz: dünyaya hayvan gibi sadece yiyip içip eylenmeye gelmek)
hakikat ilmi bilir.herşeyden önce ''abimsin'' dediğim yazar.bu adamda yalan olmaz.efendim adamdır kendisi ki birçok kez adamlığını görmüşüzdür yazılarında..sözlük içeriğinde ne kadar geyik yapmasada süper eğlencelidir.onun amacı bilgilendirmektir.*
beni bir entrysiyle yanıltan,artı ot verdiren,hatta helal olsun dedirten entrylere entrysini eklediğim,ama diğer entrylerini okuyunca şoka girdiğim,atatürkle ve atatürkçülükle ilgili entrylerine söyleyecek söz bulamadığım allahından bulsun yazarı.biz ve bizim gibilere çamur atacağına kendi işine bak dediğim yazar.atatürk adını ağzına alırken dikkat et boğazına takılmasın.kendisi takiyye kelimesinin tanımı olarak verilebilir.**
edit:ha birde bir nick bir adama bu kadar yakışır.*
ikinci nesil çaylak.
(#474304) no.lu entry'si ile beni şok etmiş yazardır.gözlerimi ovuşturmama rağmen ekranda gene aynı şey yazıyordu.
ya bu yazar 80 yıl önce olmuş bitmiş bir olayı tartışıyor...nasıl yaa ?

edit : (bkz: geldikleri gibi giderler)
caylak yazar.
(bkz: caylaklik kimseye boyle yakismadi)
hatta diyorum ki, az bile...
mask a olan saygımdan dolayı ne diyebilirim ki son durumuna .*
mükemmel bir in grey $arkısı. ayrıca albüme adını veren parça.

you left me for reasons i never did understand
but now...

i can see the sun, comming back to me
even though she wears this mask
this just might be my chance
if not i'll be forever lost

i, i want you
and you, you want me
so let us come together, here and now
and please let me, wear you mask!

put the sun in the sky
light up my heart
and please let me
let me wear you mask
m.a.s.k, çocukluğumda beni ekrana kilitleyen çizgi film. iki grup vardı, biri m.a.s.k diğeri de v.e.n.o.m, her bölümde m.a.s.k'in lideri göreve en uygun elemanları seçerdi, onlarla aksiyona atılırdı. jenerik müziği de ayrı bir güzeldi. özledim lan.* *

http://www.youtube.com/watch?v=R562_313v0Q

Daha detaylı bilgi için;

http://www.imdb.com/title/tt0088563/
(bkz: maske)
(bkz: milli askeri strateji konsepti)
1995 yılının sonunda veya 1996 yılının başında "kapılar ardında" isimli albümü çıkan türk alternatif rock grubu. cem canbay ve ebru kalabas'ın vokallerini üstlendiği albümde, kapılar ardında ve yaşlanıyoruz galiba isimli şarkıları muhakkak dinlenilmesi gereken şarkılardır.
ayrıca; yeni ölmüş kişinin yüzünden çıkarılan ve gerektiğinde çoğaltılan kaliptır.
istiklal caddesinde ki adidas'ın karşısından biraz aşşağıda bulunan baya iyi bir bar. salıları karoeke var, fenalar..
90 yılların bir atımlık barutu olan ancak harika şarkıları olan enfes müzik grubunun adı.
sadus un çok güzel bir şarkısıdır ayrıca içinde çok güzel bir adet bass solo bulundurur.
bir zamanlar iyi seyredilen bir çizgi filmdi.mask ve venom grubu vardı.mask grubu ii gruptu.saatlerle göreve çağırılırlardı.görev anındaki giydikleri giysiler ve maskeler o zaman çok karizmatik gelirdi bizlere.
http://www.youtube.com/watch?v=M0BzBFWt8V8&feature=player_embedded