bugün 685 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

masa altı yapmak

 1. 3 3
  türk seks fantezi furyasının küçük bir ürünüdür.temel mantığı dişi kişinin masanın altından birşey almak için misyoner pozisyonuna geçmesi ve bu fırsatı yüzyıllardır bekleyen er türk kişinin bir mıknatıs gibi dişi kişiye yapışma olayı. arkası kapandığından dişi kişinin ilgili yerden çıkması imkan dahilinde olmamakla beraber er kişi alman porno modunda ise yani seks süresi 1 saati aşarsa dişi kişinin boğulma tehlikesi bulunmaktadır.

  fakat fantezinin absürdlüğünden olsa gerek kullanımı halk arasında oldukça yaygındır fakat hakaret mahiyetinde. örneğin bir yemek yenmiştir ve hesap ödeyecek paranız yoktur. arkadaşlarınız size masanın altını gösterirler siz binbir endişe ile garsonu beklerken birden bir arkadaş "bu sefer benden olsun der" (bkz: bendensin) ve içinizi büyük bir huzur kaplar.
  #5739855
 2. 2 2
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/566405/+
  #22586931
 3. 0 0
  ne hikmetse silginin sürekli yere düştüğü ve uzun süre bulunamadığı durumdur.
  #22586953
 4. 0 0
  masa altında bir şey ararken düşülen durumdur.
  #22589101