bugün

yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
hoşgelmiş yazar. *
fake hesap*.
edit: başarılar da dileyim içime sinmedi*
materyalizm'e sempati duydugunu düsündügüm yazar.
bir bazlama, bir uçkur, üç telli bir zımbırtı, bir sözlük yazarosudur marxistyazar.
karl marx'ı okuduğunu herkese göstermek isteyen yazar.*
(bkz: bakın lan karl marx okuyorum)
(bkz: karl marx)
adından belli olduğu gibi marksist bir yazardır. bilimsel sosyalizme kafa yoranlardan biridir umarım.
geçen gün bana bir iktisatçı ile ilgili yanlış bilgi girdiğimi anlatan bi mesaj yolladı. "yanlış bilgi yok" dedim. cevab ver(e)medi...anlamadım..cevap almayı umuyordum halbuki..sanırım beni sallamıyor..
sözlükteki şovenizm e savaş açmış hem yazar hem okur. radyo limonun sadık dinleyicilerinden. ablasının bi tanesi gözünden öpülesi. o değil de ben gördüm bunu bir boy bir pos bir endam. çok yakışıklı lan valla. akıllı bi de.

(bkz: durun kızlar sakin)
komik bir yazardır. benim hiç kötü oylanan entrym yok diyip çıkmış ve arkasından bütün entryleri kötü oylanmıştır. şimdilerde 20 30 tane kötü oylanan entrysi olmuştur heralde... seri eksi oy veren'lere yol göstermiştir.
4 entryle nasıl yazar olmuş çok merak ettiğm yazardır.

http://img118.imageshack.us/img118/4872/adszje5.jpg

dayı durumları olsa gerek...

[edit]: tekrar baktım ve anladım ki önce bir sürü entry yazmış sonra bir şekilde o entryleri silmiş ya da modlar tarafından silinmiş.
gammazlara sinirlenip 200 yakın entrysini silen yazardir.
tüm entrylerini sildiğinde hiç eksi oylanan entrysi olmaması doğal olan yazardır.

(bkz: şakacı seni)
cosmus yazar.
bir baslıkla gazı verdiler arkadasa,
dtp nin parti tüzüğünden basladı yazmaya.
cesaret bastı benliğini.
yavas git ama toslama.
muhtemelen ufuk uras'a tapıyordur.
faşizme karşı stalinist olduğunu unutmayan yazar.(bkz: kimilerine bilezik misali geçirmeyi borç bilmiş yazar)
(#2803136) faşist yazar. gazel okuyor ben sosyalistim, marxistim diyerek. davulun sesi nicke bakınca belli olmuyormuş.
faşizme , şovenizme ve komünizme karşı atatürkçü olması gereken yazar..

(bkz: gerek)
(bkz: banane yaa)
sözlüğün yeni eğlencesi..

(bkz: tutmayin kucuk enisteyi bırakın gitsin)
(bkz: merak etme geçecek)
(bkz: dagilin len)
(#2803186)
şimdi bir tartışmanın içinde olduğu için kendisine fazla yüklenmek istemediğim ama yazarak beyan ettği düşüncelerinin kendisine çelişik gelip gelmediğini sormak istediğim yazardır.

--spoiler--
faşizme karşı stalinist olduğunu unutmayan yazar
--spoiler--

olduğunu iddia etmişitir. sanırım ya stalin'in kim olduğunu bilmemektedir ya da gerçekten stalin kim olduğunu biliyor ve cidden faşist biridir. zira, stalin kişisi tarihin en büyük sosyal faşisti olup öldükten sonra yerine geçen genel sekreteler tarafından bile "soveyet tarihinin kara sayfası" olarak nitelendirilmişitir. bu sosyal faşist bilimsel sosyalizme inanmayan kişilerin ancak deli ve hasta olabileciğini iddia etmiş ve yakalanan bilimsel sosyalizm karşıtlarının beynine elektrik şoku verdirterek bu hastalıklarını geçirebileciğini sanmış bir manyaktı. milyonlarca kişiyi öldürmüş, bir o kadarını sürgün etmiş bir kişi olan stalin'in savunuculuğunu yapmak ne sosyal demokrasiye ne de özgürlükçü sosyalizme sığar. tabii insanlıktan ve özgürlükten bir nebze bir şey kapabilmişsen...
güncel Önemli Başlıklar