bugün

hoş gelmiş ve sefalar getirmiş birikimli bir yazardır.
sözlükte şimdiye kadar gülerek gözlerimden yaş getirebilmeyi başarmış tek kişi. *
çok hoş yazıyor bu adam. sinsi sinsi takip edip $ukela veriyorum kendisine. ilerde buraların entry dolması da muhtemeldir. bravö. +rep. *
kendisiyle hiçbir münasebetimiz yoktur lakin çaresizliğin içinde kendini de etrafı da dalgaya alışlarını sevmiş olduğumdan bir yakınlık hissetmişimdir.sen hep yaz biz hep okuruz tamam mı?(yazar burada ağlar)*
hızlı okunduğu takdirde "ulama" nedeniyle "martin'e dilen" şeklinde de anlaşılabilecek nick...
yakın tarihimiz hakkındaki bilgi birikimine hayran kalınası kitap kurdu. okumayan, araştırmayan, sorgulamayan herkesin örnek alması gereken yazar, çizer, düşünür.
ikinci nesil olmasına rağmen ilk zirvesine daha yeni katılan yazar. neyse efendim geçmişe mazi diyoruz bundan sonraki bütün zirvelere bekleriz. ayrıca oturup muhabbet te ettik pek kanım kaynadı doğrusu. giderken görüşemedik kusura bakmasın.
aynı bölümü okuduğumuzu* * duyunca daha bir koyu muhabbete girdiğimiz; sonunda cehennem tanrısı ve korncu21 ile beraber bir anda kendimizi ülkeyi kurtaran bir muhabbettin içinde buldugumuz yazar . onun da ilk zirvesiymiş.
şimdi, biz savaşcı bir milletiz, dediğim de yüzüne bakıyorum, aynen katılıyorum diyor gibi bakıyor, söyle kardeşim ermeni soykırımı varmı diyorum, şimdi ne diyeyim abi der gibi bakıyor yüzüme, valla haksızlık olmasın ben karışmayım bu duruma diyor. haksızlık banamı olacak ermenileremi? yazarı, bir daha ki zirvede bu soruların cevabına çalış, gel, kesin bekliyoruz, sınav yapmayacaz kardeşim, sevdik ondan çağırıyoruz.
zirvenin ilk dakilarında sohbet konusu bulamazken (bkz: pink floyd) kelimesini duyar duymaz gözünde parıltı beliren ve muhabbetinin sarmasından dolayı zirvedeki dakiların hızlı geçmesine neden yazardır. (bkz: david gilmour kulaklarını) baya çınlattık. ilerki zamanlarda (bkz: perdede pulse video izleyelim) zirvesi yapmayı planlıyoruz. * *
martin edilmis olan

(bkz: entry kasmak)
2006 ankara kara kıs zirvesinde tanısmıs oldugum hossohbet renkli insan. Uyutucu filmin esliginde deli geyikler cevirsek de , tek elimele yılan oynayısıma hasta olmus yazardir. *
allah'ın sevgili kulu. mübarek ve eğlenceli karadeniz güllesi.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
pek acaip adamdır. karşıtlıklar engel değil hani!
internet explorer sayfasında boşluğa sağ tıklayarak 'dil kodlaması'nı otomatik yaparak düzeltmek aklına gelmediği için uludağ sözlük'ü yaklaşık bir haftadır bozuk zanneden bir zat.
itü sözlükten transfer ettiğimiz * *; tarih bilgisi * kuvvetli yazar. *
ha bir de bininci özel mesajımı yollamışım kendisine, güle güle kullansın.
öyle gudubet, cenabet bir adam ki radyo yayını yapayım diyor flatcast bozuluyor.
internet ortamlarında tanışılıp, çok sevilip, yüz yüze görüşmenin nasip olmadığı yazardır. üslubu çok farklıdır, yazılarını okurken kahvenizi yudumlayıp keyif çatabilirsiniz. olayı kavrayış biçimi hep takdir edilesidir. kendisiyle yaran msn diyaloglarına bolca malzeme çıkarmışızdır. eksik olmayasıdır, en kısa zamanda buluşulup sohbetin tadına varılasıdır.
bu yaz california state university long beach'de brit grup vokalisti tipi saç dökülmesi tezini sunmaktan onur duyuyorum. beklenen desteği görürsem bu müziğin yasaklanması ve thom yorke'un canlı yayında idam edilmesini de planlayacağım. aslında oxfordda sunacaktım da britlikleri tuttu diyeyim.
ilk önce zülfü livaneli'nin mutluluk adlı romanında, müdür yardımcımızın odasında, halk kütüphaneside en sonra burada karşıma çıkan kitaptan uyarlanmış rumuz ve bu rumuzu temsil eden uludagsözlük yazarı.
ülkeler ve sözlükler başlığı ile alkışladığım yazar.
dünyanın en yüzeysel adamıdır. sevgilisi tarafından terk edilince sarhoş olup bir yıllık bıyıklarını(ve sakalını) keser... film tadında depresyon yaşamaktadır. lakin engel olamaz, hitler bıyığı bırakıp bir müddet gülüp eğlenir. yüzeyselsen yüzeyselsindir, değiştiremezsin.
(bkz: martin dahlin)
das kapital hakkındaki yorumu çok gerçekçi: (#1414872)