bugün

yedinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte.**

şahsen, sözlüğe ya renk katacağını yada sözlüğü birbirine katacağını* düşündüğüm arkadaş. valla bak, inanmayan takip edebilir kendisini.
pek iyi enrty'leri bulunan nesildaş yazardır.
hoşgelmiş.
izmit in bir dövme ustasına kafayı takan yazar. hoşgelmiş. *
marsta yaşam olduğuna kanıt olarak sürüyorlarmış kendisini, marskedisi var ise marsta da yaşam var demekmiş. *
beni uğurlamaya gel*meyen yazar. severiz kendisini.
enteresan, değişik, neşeli, mutlu, fotoğrafçı... vs. uzar gider. severim kendisini.*
ayrıca yaşım itibariyle sözlük ablaları kategorisine girmiş yazardır.*
beni tanıyor, sağlam tanıyor da nereden tanıyor?

7. nesil bir yazar olup piiz' in gitaristinden pena aldığımı bile biliyor, ilginç.
(bkz: #9394485) sonuna kadar haklı olan iyi yazar.
beni ipleyip, mesajlarıma cevap vermesini istediğim yazar.
kocatepe üniversitesi işletme ekonomi kulübü yöneticilerinden olan yazar.
iyi bir fotoğrafçı...
çektiği fotoğrafları paylaşmayan yazar.
edk photography diye bişey açmış. çok beğendik ailecek.
http://www.facebook.com/edkphotos
an itibariyle abla olduğunu öğrendiğim yazar, hürmetlerimi iletir, ellerinden öperim.
bir süre ortalardan yok olmuş olan yazar. galiba mezun olabilmek için okulda yatıp kalktığından teşrif edemedi buralara.*
an itibariyle öğreniğim 657 olma yoluna dev adım atmaya hazırlanan yazar.
sosyal medya uzmanlığı masterına özel öğrenci olarak kabul edilmiş , tebrikler marskedisi.
bugün gönül telimi sızlatmış yazardır, iki satır yazmış ama efenim ne bileyim ciddi ciddi şimdiye kadar hiç düşünmediğim şeyleri yazmış, gözlerim doldu sözlük ..
tahmini çayrek asırlık ömründe oje sürmeye yeni başlamış yazardır efenim ,çeyizine fransız manikürü seti armağan etmek isterim .
mars kedisi nedir ki acaba diye meraklandıran yazar.
(bkz: mart kedisi)
mart kedisi değil tatlım, marskedisi.
(bkz: çekirdek değil tatlım zekirdek)
sözlük kezban cephesinin yeni neferi sanırım. ben yokken gelmiş galiba. evet.
kendini temzilik ve taşıma sektörüne verdiğini öğrendiğim yazar . kolay gelsin bacım* söz konusu hijyen teyze profiline adaydır .
bir L&M nu seviyor birde sucuklu yumurtayı bandıra bandıra yimeği birde lahmacun yedikten sonra kalan limonu yimeği , bir dekanatlı şey sevgilsi gelişmiş yusufçuk seven yazar ...
evet sabah işe giderken 08:08 akıma geldin diye mesaj ışığımı yakan yazar ...