bugün

hoş gelmis kedisever. inşallah kızdır.
An itibari ile açık oylaştığımız yazar.
Tanımam etmem ama pastamı paylaştım kendisiyle.
Iyi yazmalar.
Bebeyim ya açık oyluyor falan tatlış resmen ayy.
Sohbeti hoş yazar. Fikirleri ve entryleri mantık silsilesi içinde. Felsefik açıdan kitap yazabilir. Evet.
bu akşam oynanacak atletico madrid maçına 3-1 skor vermiş, yakışıklı ve delikanlı yazar arkadaşımızdır.
evi arabayı satıp iddaya basacağım. tutarsa seni de görürüm.
tutmazsa seni görmemi istemezsin.*
Adam gibi adamdır.net
Kendisiyle süperlig takımlarının kadro analizlerinden, sivil havacılık genel müdürlüğünün saçma sapan denetim uygulamalarına kadar bir çok konu üzerine çay demleyip tartışabilir sonucunda dünya barışı konusunda ulaşabilirsiniz.
Arkadaşlar, "adamın dibidir, yakışıklı bir delikanlıdır" vs yazınca kız değil de erkek olduğunu yutturamıyorsunuz söyleyeyim dedim.

Kendisi kızdır. Hatta nişanlıdır. Nick değiştirmeden önceki nicki de "aykesbe" dir.
Halı sahada genelde orta sahayı toparlayan, ön libero bölgesinde oynar.
kaçın kurtulun yazarıdır.

dün kendisiyle buluşma niyetiyle kayseri'de bir kafeye gittim. sağolsun ekmedi beni ve geldi.

bir baktım ki asker arkadaşım hüseyin.*
- lan naber hüseyin?
+ vay kardeşim senden naber? hadi eve gidelim ps oynarız çay demlerim sohbet ederiz dedi.

sabah uyandığımda böbreğimin biri yoktu.
yazıklar olsun beraber nöbet tuttuğumuz günlere.
Bende 3 böbrek var ne zaman buluşuyoruz.
Delikanlı yazar.
Ne zaman işim bitip sözlüğe girsem mesaj atasım gelen yazar.
sözlük kızı işte...

küstum ben ona.
görsel
Böyle tatlış bişey.
biraz da kedi yavrusu gibi.
Seri ve açık oyluyor bebeyim teşekkür ettim iyi yazmalar.
Nickini miyavladığım bu gece açık oy bombardımanına tuttu beni, gel pisi pisi *
Özelleştirme üzerinden yürünen yazar.
Bebeyimdir kendisi ile kamusal alanda bir özel hukuk sözleşmesi kapsamında tavuk döner satım sözleşmesi kurduktan sonra alınan iki yarım ekmek tüketmeye tabi tavuk döneri karşılıklı tüketmek isterim.
iyi yazardı nur içinde yatsın.
Ben severdim iyi yazardı. Entrylerini severek okurdum. Cenaze ne zaman kalkiyor. Orda olacagim da. Heyhat bir varsin bir yoksun bu dunyada iste.
sanirim ergendi oyle hatırlıyorum. gitmesi iyi olmus hayati ogrensin.
Cenaze teşvikiye camii'nden kalkıp
Yakıldıktan sonra Himalayalarda külleri rüzgara karışacakmış.
Bakırköydeki kilisede Adına tavuklu pilav ayran verilecekmiş helvası da orada yenecekmiş.
Neyse Işıklar içinde yatsın.
Dirilmiş bebeyim sözlüğe geri dönmüş hoşgeldin madem diyelim iyi yazmalar.
Çok yoğun yazar.
Bana asıldi pas vermedim. Hemstir gibi bisey yanaklari buyuk iki kışlik erzak saklanir o yanaklarda.
Benim bu sözlükte tanıdığım gerçek ve çıkarsız arkadaşlarımdandır.