bugün

Dünya üzerinde uğruna karı boşanacak birkaç kadından biridir. Angelina hanım kusura bakmasın.
tam fransız güzeli.
Taksi filmiyle tanıdığım,meşhur filmi cesaretin var mı filmini izlemediğim ,pas-kemik ve özelikle iki gün bir gece filmini çok beğendiğim,doğal oynayan ve amelie yi oynayan audrey tautou dan daha başarılı bulduğum 1975 doğumlu Fransız aktris.
angelina jolie nin pabucunu dama atmış olan fransız güzel oyuncu.
hoş kadındır , o kadar.
türk olsaydı bu kadar güzel bulunmazdı.
duru bir güzelliği olan, çok başarılı bir oyunculuğa sahip fransız aktris.
Bazı kadınların değişik bir çekiciliği var bu müthiş güzellik falan değil ama yüz hatlarına bağlı bi çekicilik.buda o kategoriden.
gülümsemesi bana oldukça hoş geliyor. ayrıca güzel bir kadın. kürk mantolu madonnada oynayacakmış. bence film dünya sinemasın da iyi bir yere oturur.
tarifi kolay olmayan, tam bir fransiz havasi var. hani bu kadini hic tanimayan birisine nereli oldugunu tahmin et deseler, sanirim kolayca fransiz der.
Ülkemizde gençleeer, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.. karşılarındaki filmlerde oynayan güzel, yetenekli aktrisler birbirleriyle güzel güzel oynuyarlar sanat icra ediyorlar.. bunu izleyen gençler akıllarından geçiriyor.. bizimde bir marion’umuz olsa, bizimde bir zeta-jones’umuz olsa diyor..
Anne bana niye almıyorsunuz diyor.. bizde niye yok diyor..
bu karıya güzel diyen göz damarlarınızı ben.
paris sokaklarında görmeye alıştığımız çıtı pıtı fransız bi ablamızdı.

yaşlandı be ya.
Zerafetin konsantre hali.
Kadın denen varlığın süzülüp, damıtılıp, konsantre edilmiş hali.
Çok güzelsin kadın. Bende neden hep benzer tipleri beğenirim bilmem. Takıntılıyım galiba
güncel Önemli Başlıklar