bugün

Sezon sonunda gerçekleşecek olan transferdir. Sezon sonunda serbest kalacak gomez parayı bulmak için fenerbahçe'ye gelecek. Evet.
SEZON SONU SERBETS KALAMAYACAKTIR, SOZLESMESI GEREGI SADECE FIORENTINAYA DONEBLIR, YOKSA BASIKTASIN MALIDIR, UEFADAN GELIRLERINE EL KONULMUS BIR TAKIMIN PARASI YETMEZ.
fiorentina fenerbahçeye bonservissiz verecek mi bu kadar parladıktan sonra ? bence hayır fenerbahçe'ye verilecek bonservis bedeli en az 15 20 milyon euro olacaktır. hepsini geçtim 3.5 milyon euro veriyorduk biz mario'ya tamam ama önümüzdeki sezon bu para 4 e yuvarlanacaktır.

birde işin diğer noktası var, mario gomez'in fenere gideceğini hiç sanmam çünkü adam almanyadaki bayern hariç her takımın rüyasını süslüyor.

anlayacağınız eğer mario gomez gidecekse o takım ya adada olur yada almanya'da fenerbahçe bu konuda şansı sıfır.

bir kere fenerin sorunu forvet değil ki kabzıman orta sahalar. van persie'nin yaşadığını yaşamak istemez en başta gomez.
Aziz yıldırım yine taraftarın gözünü transferle boyamanın peşinde anlaşılan. Her başarısız sezon sonrası klasikleşen durum.
Büyük ihtimalle, fenerbahçeli robben'in asistleri için gidecektir.

Şaka bir yana,

Şuan beşiktaş'tan fenerbahçe'ye bir oyuncunun gitmesi, ciddi bir karaktersizlik gerektirir.
sozlesmeyi imzaliyormis https://s-media-cache-ak0...254f0e8aba32e3847bcf3.jpg
Bu sene Beşiktaş iyi strateji belirledi.

Fenerli oyunculae hakkında transfer spekülasyonlari çıkardı huzurlarını bozdu.

Taraftarda bu konuda üzerine düşeni yaptı.

Fenerin geç yaptığı saçmaladigi hamle.
bir sözlük fenomeni.

bi kere ben de oltaya takılmış ve zlatan ibrahimoviç in galatasaray a transferinin türk futboluna ne gibi güzellikler kazandıracağı konusunda bi de salak gibi uzun bi entry yazmıştım....

çünkü sözlükte bi sürü adam sanki tamamen gerçekmiş gibi konuyu gündemde tutuyordu.

halbukisi de ortada ne fol ne de yumurta yokmuş...konu tamamen uydurmaymış.

bikaç kişi bişey atıyo ortaya, ondan sonra da bissürü millet üstüne atlıyo.
böyle bir şey yoktur, ki ne gomez'in fenerbahçe'ye ihtiyacı var ne de fenerbahçe'nin gomez'E. fenerbahçe'nin sorunu kabzımal olan 3 tane aynı tip topçu, ön liberolardır. bu tamamen kulüp yöneticilerinin şov, algı operasyonu yapmak için yaptırdığı haberlerdir. nitekim aynı haberler g. gönül , m. topal ve c. erkin için de beşiktaş turnusolü bir içerikte yapılmıştı.
bu adam fenere gelse oynayamaz. bizim forvet hattında cenabetlik var. gelen oynayamıyo aq.
beni al, al ben fenerbahceyı ıstıyorum al benıı dıye kameramana saldırmıs dıyorlar.
;) gomez'in alman milli takim formasını alir anca fener.
3 yerliye karşı bir yabancı mı? oğuzhan, tolgay ve olcay üçlüsü ile misilleme düşünebiliriz. ayrıca kasımpaşa'dan tunay torun'u istediğimi bildirir, saygılarımı sunarım.
yılın transferi olarak 2 güne açıklanacaktır. evet.
Keşke gerçek olsa.
Hayırlı olsun başkan işi bitirdi. Evet.
Kramponunu almak için bile takımın yarısı yetmez.

Ay bana bir gülme geliyor.
görsel
yola çıkmış bile hayırlı olsun. Fenerbahçe ye zarar olmasın diye kendisi uçarak geliyormuş.

Kaynak : ntvspor.
Bu tarz troller yuzunden bu sozluk guvenilirligini yitiriyor. Asli astari olmayan kaynagi olmayan konularda hukum veriliyor baslik aciliyor.
sene sonunda olacak olandır. evet.
Mario gitsin fenere
Resmin altına orospu yazar cadde cadde yapıştırırım.

Sonra aziz bağırır "kimse benim futbovcuma ovospu diyemez ovuspu olan fikyet oymandıy duysun özbektiy."
istanbul'a Fenerbahçe için gelmiş. Hayırlı olsun. Evet.
Oytuncum sen böyle değildin ne oldu sana be olm?
Beşiktaşla bokun transfer dedikodusu çıksa bu fener en pahalı kepçeyle koşuyor.