maral büyüksaraç

entry 32 galeri 23 video ses iyilertrends
 1. 1.
  güzel oyuncu, iyi oyuncu, ilerde daha başarılı bir yerlerde olacağından şüphe yok.
  #15946439 :)
 2. 2.
  Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik usta yönetmen tarafından tiyatro oyunu esnasında keşfedilip "Ay Büyürken Uyuyamam" filmiyle beyaz perdeye emanet edilmiş Fırat Tanış'ın sevgilisiymiş.
  #16139264 :)
 3. 3.
  şerif gören' in ay büyürken uyuyamam filminde, genç yaşına rağmen akıllara kazınan bir performans sergilemiş genç oyuncu ve piyanist. kendisi hakkında istanbul' da ikamet eden bir arkadaşımın aktardığıysa şöyledir(noktasına virgülüne dokunmadan):

  --spoiler--
  cihangirde arkadaşlaryla içerken gördüm o esmer şeyi, arkasına döndüğünde güzelliğinden önce sarhoş oldum, bir süre afalladım, bana şaşkın bir kahkaha attı. al öldür beni onun yanına göm !
  --spoiler--
  #16142005 :)
 4. 4.
  Taze oyuncu. Eğer destek verilirse daha iyi yerlere geleceğine can-ı gönülden inanıyorum.
  #16272412 :)
 5. 5.
  Daha yeni konuşma fırsatı bulduğum oyuncu die kasıntı olmayan son derece tatlı ve hoş birisi ayrıca Doğma büyüme Cihangirli olan heniz 18 yaşındaki bu hatun magazin sayfalarında önce sosyetik ikoncan daha sonra oyuncu olarak vitrinlerdeki yerini aldı.Ay yapımın sahibi Kerem çatay'ın birinci dereceden akrabasıdır..Maral Büyüksaraç,denilince gözleri 1.84 boyu konuşulur Elinden tutulduğu halde ilerde son derece iyi bir oyuncu ortaya çıkacağı belli.
  #16272741 :)
 6. 6.
  Hiç bir sosyal paylaşım platformunda olmadığını açıklamış Facebook ve twitter kullanmadığını söylemiştir bir röportajında. O halde bir hayranı fena halde ortalığı sarmış. Sahte twitter ve facebook hesabı açılan kara gözlü oyuncu bu durumu umursamıyormuş. Vel hasıl-ı kelam kendisine gelinirse beyoğlu lisesi mezunu; oyunculuğa 1995'te Bizimkiler dizisinde çocuk oyunculukla başlamış. Bu kız Türkan Şoray'ın göz kirpik saç üçlüsünü ve orantılı yüz anatomisini rahatlıkla taşıyor. Eğer bir Şoray olacaksa bu kızdan başkasının olmayacağı kesin. Göz var nizam var.
  #16283871 :)
 7. 7.
  Son yılların en güzel hatun kişisi..sosyetik ikoncan olarak güzel kadın kontenjanından dahil olan Maral Büyüksaraç,Müşfik Kenter'le başladığı oyunculuk kariyerine şimdilerde yeni dizisiyle devam ediyor.Boylu poslu kara gözlü tam bir türk hatunu.Facebook sayfasının ve twitter sayfasının sahte oldugunu açıkladığı röpörtajında sosyal medyayı umursamadığını söylemiş.Şu sıralar güzelliğiyle gündemden düşmüyor esmer yakıcı güzelliği ve otantik güzelliğiyle bencede Türkan Şoray'ı anımsatıyor.
  #16284830 :)
 8. 8.
  Bence herkesin yanıldığı bir oyuncu ama hakkını verelim güzel kız fakat türkan şorayla mukayese edilecek biri değildir.
  #16652649 :)
 9. 9.
  Hakkından toplanan diğer fikir ve eleştiriler ise şöyledir:

  :* Güzel kız kontenjanından girdiği magazin dünyasında, o artık Şerif Gören filminde, başrollerden birini oynamayı başarmış bir oyuncu. Magazin basını üzerine gitse de, o da herkes gibi kendi hayatını yaşıyor. Milliyet gazetesinde ve Hürriyet gazetesinde Özgü Namal'ın rolünü aldığını okumuştum. Yaptığı açıklamada Özgü Namal'la arkadaş olduğunu, rol içinse nasip demiş. Haklı. Yapımcılarda suç. Yıldız Kenter'in oyuncusu güzel hanımefendi

  (Bkz: http://magazin . milliyet. com. tr/maral-ozgu-namal-in-rolunu-kapti-/magazin/magazindetay/06.08.2012/1577159/default. htm )

  :* Büyüksaraçlar Muğla/ Datça'nın çok eski ve köklü bir ailesi. Öyle ki; Maral Büyüksaraç'ın ressam-avukat büyükbabası Mazhar Büyüksaraç, 1978- 1995 arası Datça kaymakamıydı.. Büyüksaraçları Datça'dada tanımayan yok. Tanımayanlar bile büyükbaba Büyüksaraç'ın 1978 yılında yaptırdığı ve hâlâ açık olan Mazhar Büyüksaraç Sanat Merkezi 'nin isminden aşina Büyüksaraç soyadına. Büyükbaba-babaanne, zaman zaman baba hâlâ Datça'da yaşıyor. Maral'ın 'ın babası Datça'da'da saygı duyulan bir isim. Hatta Maral, yeni ünlenmeye başladığı dönemde Ayşe Arman'a verdiği röportajda babasını, "Aşık olduğum ilk adam," diye tanımlıyor. Datça'da'da mimarlık yapan-eski piyes yazarı-karikatürist bu zeki adam, Maral'ın piyanist annesini bir gece yarısı Paris'e kaçırıyor, kendine aşık ediyor ve eyfer kulesinde evlenme teklifi ediyor. Beş yıllık flörtün ardından evleniyorlar. Maral, aşiret halinde ,keyfli, koca bir ailede geçiriyor çocukluğunu. Kışları annesinin memleketi Erzurum'da yazları babasının memleketi Muğla/Datça'da yaşıyor bu mutlu aile. Küçükken mutlu, muzip ve haşarı bir kız Maral Büyüksaraç. Daha o yıllarda annesinin kitap odasına girip ,kitaplarını karıştırıp,8 yaşında Aziz Nesin okumaya başlıyor. Büyükbabasının odasına girip, resim malzemeleriyle, resim yapmaya çalışıyor, büyümüş de küçülmüş tiplerden. Bebek Koleji'nde ilk ve orta öğrenimi okumaya başlıyor. Anne-baba-büyükbaba-babaanne üzerine titriyor Maral'ın. Büyükbaba Mazhar Büyüksaraç,12 yaşındaki Maral için resim odası ve heykel odası hazırlatıyor.17 yaşına geldiğinde Heykelcilik bölümünü seçip Dokuz Eylül'de okumaya başlayacak esmer Maral.(Bu bilgileri Maral'ın Datça'daki karşı yazlıkçı arkadaşından aldım)

  :* Maral Büyüksaraç, Datça'da yazları çok keyifli zamanlar geçiriyor. Sahilde arkadaş grubuyla eğlenilen, bol bol denize havuza girilen günler. Pembe bikinisiyle Datça'daki yazlığında güneşlenirken biz yazlığının duvarına merdiven dayar onu seyrederdik. Uzun, savruk, dağınık saçları, vahşi, kısık bakışları ve uzun bacaklarıyla o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşındaydı. Esmer yanık teni, kara kara bakan gözleri Temmuz'lu Datça gecelerinde rüyalarıma girerdi.

  :* Daha çok erkeklerle arkadaşlık ediyor küçükken. Büyüdüğünde de erkeklerle daha iyi arkadaş olduğu gerçeği değişmiyor, Maral Büyüksaraç"Benim erkek arkadaşlarım kızlardan daha fazla. Aslında en yakın arkadaşlarım erkekler. Ve onlar ben güzel olduğum için değil, eğlenceli ve zeki olduğum için benimle arkadaşlık yapıyorlar," diyor röpörtajında. Datça'lı olmak varmış 2000 li yıllarda diyorumda başka bir şey demiyorum hocam.

  :* Beyoğlu Lisesi'nde okulun en güzel kızıydı. Voleybol maçlarında Kot şortuyla göbeği açık beyaz tshirtyle katılması, hâlâ bazı Güner Akın'lı Liselilerin hafızasında. Güzelliğini tüm lise koridoru konuşurdu O yıllarda, dağınık beline kadar uzanan siyah savruk saçları, vahşi kara kara bakan delici gözleri ve uzun bacakları 1.78 boyuyla esmer yanık teniyle esmer tipinden hoşlananların divasıydı
  #17320611 :)
 10. 10.
  http://www.istanbulgeceal...aral-buyuksaracin-evinde/ şaşırmadım kız güzel oğlan yakışıklı çağatay esmer sever zaten
  #17352387 :)
 11. 11.
  selin boronkay çapkın çağatay ın hayranlarından tepki alınca çark edip açıklama yapmış çağatay tanımaz diye ah çağatay ne köftehorsun http://www.ayakligazete.c...oy_dan_jet_yalanlama_.htm ağzının tadını biliyor kız alex resmen
  #17352413 :)
 12. 12.
  başıma bir iş gelmeyecekse bunun neresi güzel lan? manyak mısınız siz?

  http://www.magazinsortie....izca_sinema_var_h1661.jpg +

  valla kötü çıkmış bir pozu da değil ha bu. normal. gözler lens tabi. olmasa da fark etmez gerçi.

  hafif kardashianlık var vücut olarak. güzel derken onu kastediyosanız eyvallah. erkek bakış açısı malum.... da türkan şoray a özgü namal a benzetmeler? nasıl?

  bu türkan sultan
  http://www.sonhaberler.ge.../album/Turkan_Soray_0.jpg +

  bu bahsi geçen güzellik tanımı(!)
  http://www.ankaraport.net...355-b09c-c59379c9cbf5.jpg +

  bu özgü namal
  http://www.habertut.com/w...12/08/buyuksara%C3%A7.jpg +

  bu bahsi geçen modern afrodit
  http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/maral6.jpg +

  topyekün şakaya kurban gidiyoruz galiba. ehehehe. kamerayı gösterin de el sallayalım.

  edit: lemeden duramadım. bu nedir bacım ya? allah aşkına?

  http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCksara%C3%A7-339919/

  nedir bu? mesajın ne burda? sanatın hangi türü var burda? bak sen bana bunu açıkla ben de susucam. haklıymışın, bambaşkaymışın abla dicem. söz.
  #17824752 :)
 13. 13.
  bu kızın güzel sayıldığı bir ülkede büyük bir felaket var demektir. erkeklerin %6' sı sıtma, %3'ü böbrek yetmezliği %91'i ise zevk felci geçiriyor olmalı.

  tuba büyüküstün
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/359401/+

  fahriye evcen
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/359402/+

  var lan bu ülkede!
  şöyle güzel böyle seksi dediğimiz kız bu- türk kızı budur, çirkindir demeye mi getiriyorsunuz- koyunun olmadığı yerde keçiye maral büyüksaraç dedik mesajını mı veriyorsunuz?
  hangi örgüttensiniz anlamadım ki anasını satayım.

  böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
  #17827420 :)
 14. 14.
  hedeflerini gerçekleştirmiş küçük yıldız.

  kendisiyle ilgili ufak bir anımı anlatayim.

  bundan bir kaç ay önce bu isimli bir facebook kullanıcısı tarafından facebook üzerinde arkadaşlık isteği aldım. kendisine kendisini tanıyamadığıma dair bir mesaj yolladım. önerilerde gördüğünü ve eklemesinin bir sorun teşkil edip etmeyeceğini sordu. götü kalkık erkek triplerinde gözükmemek namına arkadaşlık isteğini kabul ettim, yine de coolluktan ödün vermemek içün muhabbeti bitiren kısa bir cevap verdim.

  bir kaç gün sonra mesaj kutumda 'merhaba' mesajına rastladım ve bir şekilde sohbet etmeye başladık. her fırsatta provalardan, çekimlerden, vesaireden bahsedip yaptığı işle ilgili soru sormamı sağlamaya çalışıyordu ergüş. siklemeyince dayanamayıp kendisi anlatmaya başladı. zaten bayık bir sohbeti olunca pek keyif almadığım için konuşmanın da gereksiz olduğunu düşündüm.

  fekat yetmedi tabisi, bir gün kendisinin benden bir isteği oldu. sözlük yazarlığı yapıyor olduğumu bildiği yetmiyormuş gibi, yazdığım sözlüklerde kendisinin adı ve soyadıyla başlık açmamı, altına böyle ballı ballı bir entry girmemi istediğini söyledi. tam bir kezban tavrı olduğundan mütevellit bakarız deyyi geçiştirdim. baktı ki benden hayır yok, silmiş engellemiş sonrasında da beni bir zahmetten kurtarmış.

  bir aytuğ akdoğan vakası gibidir kendisi. şiddetle ihtimal kendi yazar hesabıyla başlığına falan entry giriyordur bir yerlerde veyahut insanlardan bu şekilde acınası isteklerde bulunuyordur. olayın asparagas olmasını düşünmenize karşı minicik screenshotları entrynin sonunda bulabilirsiniz.

  sevgili meralcim bir söz vardır, ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir şeyler iteleyerek yapamazsın. olmaz yani zorlama lütfen canıms.

  (img:#359715)

  (img:#359716)

  söylemeden edemedim, hakkaten neresi güzel lan bu kızın? öyle iltifatlar gelmiş ki, akhal teke atı gibi bir şey sandım, bildiğin kurbanlık bu.

  daha da açıklayıcı olsun editi;

  akhal : http://galeri.uludagsozluk.com/r/359721/+

  kurbanlık : http://2.bp.blogspot.com/...banlik-fiyatlar%C4%B1+(4)
  #17836386 :)
 15. 15.
  türk erkeklerinin televizyona çıkmış kız fetişi sayesinde övgüye boğulmuş kız. alelade bir kız işte.
  edit: erkeğim.
  #17840888 :)
 16. 16.
  televizyon kezbanı.
  #17841099 :)
 17. 17.
  çok güzel yani öyle böyle değil. acaip güzel. profilden kate upton a benziyor. hastasıyız. on numara güzel.
  #17891379 :)
 18. 18.
  bence müthiş güzel ben acaip beğeniyorum. audrey hepburn e benzetiyorum. o sigara içmesi falan çok benziyor.
  #17891438 :)
 19. 19.
  neyse ki birileri çıkıp ''bu mu lan övdüğünüz kız?'' demiş.
  #17891533 :)
 20. 20.
  --spoiler--
  Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik...
  --spoiler--

  ahahahahaha... ahahaha. yok. çok kahve içtim. ondan.
  #17891560 :)
 21. 21.
  götünü başını açan herkese güzel diyen yurdum abazalarının yeni gözdesi. sanırım.
  #17891603 :)
 22. 22.
  şimdi siz eksiliyosunuz ama bence boşuna eksilemeyin yani. kız güzel. meyveleyen ağaca taş atmayın. eksileyerek sanki güzelliği mi yok olacak kızın? hayır.
  #17891664 :)
 23. 23.
  meyve veren agac falan guzellik uretme hali degildir yani bu hanim kizimiz bir sanatci vs de olmadigina gore sadece azinlik sanslilardandir kimine gore ki bence bir halta benzemiyor cok afedersiniz .
  #17891718 :)
 24. 24.
  eleştirmekte bir sanattır ama b. k unu çıkarmadığınız sürece..genç ve güzel bir arkadaşımız beğenmiyorsanız ve sevmiyorsanız takip etmezsiniz olur biter bende tuba ünsal denen kızı beğenmiyorum ama çıkıp yerli yersiz atıp tutmuyorum bu genç arkadaşımız şerif gören in genç ve heveskar öğreencisi ve oyuncusu tiyatrocu aynı zamanda marjinal bir yaşam tarzı olabilir bunada saygı duymak gerekir takip etmezsin olur biter.
  #17907765 :)
 25. 25.
  çirkindir. buna güzel diyenlerin dünya göz hastanesindeki masraflarını ben karşılıyorum. evet.
  #20634752 :)

maral büyüksaraç ile alakalı başlıklar