25 nisan 2014, cuma
57 başlık

maral büyüksaraç

1. 00
    güzel oyuncu, iyi oyuncu, ilerde daha başarılı bir yerlerde olacağından şüphe yok.
  2. 20
    Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik usta yönetmen tarafından tiyatro oyunu esnasında keşfedilip "Ay Büyürken Uyuyamam" filmiyle beyaz perdeye emanet edilmiş Fırat Tanış'ın sevgilisiymiş.
  3. 00
    şerif gören' in ay büyürken uyuyamam filminde, genç yaşına rağmen akıllara kazınan bir performans sergilemiş genç oyuncu ve piyanist. kendisi hakkında istanbul' da ikamet eden bir arkadaşımın aktardığıysa şöyledir(noktasına virgülüne dokunmadan):

--spoiler--
    cihangirde arkadaşlaryla içerken gördüm o esmer şeyi, arkasına döndüğünde güzelliğinden önce sarhoş oldum, bir süre afalladım, bana şaşkın bir kahkaha attı. al öldür beni onun yanına göm !
    --spoiler--
  4. 00
    Taze oyuncu. Eğer destek verilirse daha iyi yerlere geleceğine can-ı gönülden inanıyorum.
  5. 00
    Daha yeni konuşma fırsatı bulduğum oyuncu die kasıntı olmayan son derece tatlı ve hoş birisi ayrıca Doğma büyüme Cihangirli olan heniz 18 yaşındaki bu hatun magazin sayfalarında önce sosyetik ikoncan daha sonra oyuncu olarak vitrinlerdeki yerini aldı.Ay yapımın sahibi Kerem çatay'ın birinci dereceden akrabasıdır..Maral Büyüksaraç,denilince gözleri 1.84 boyu konuşulur Elinden tutulduğu halde ilerde son derece iyi bir oyuncu ortaya çıkacağı belli.
  6. 22
    Hiç bir sosyal paylaşım platformunda olmadığını açıklamış Facebook ve twitter kullanmadığını söylemiştir bir röportajında. O halde bir hayranı fena halde ortalığı sarmış. Sahte twitter ve facebook hesabı açılan kara gözlü oyuncu bu durumu umursamıyormuş. Vel hasıl-ı kelam kendisine gelinirse beyoğlu lisesi mezunu; oyunculuğa 1995'te Bizimkiler dizisinde çocuk oyunculukla başlamış. Bu kız Türkan Şoray'ın göz kirpik saç üçlüsünü ve orantılı yüz anatomisini rahatlıkla taşıyor. Eğer bir Şoray olacaksa bu kızdan başkasının olmayacağı kesin. Göz var nizam var.
  7. 00
    Son yılların en güzel hatun kişisi..sosyetik ikoncan olarak güzel kadın kontenjanından dahil olan Maral Büyüksaraç,Müşfik Kenter'le başladığı oyunculuk kariyerine şimdilerde yeni dizisiyle devam ediyor.Boylu poslu kara gözlü tam bir türk hatunu.Facebook sayfasının ve twitter sayfasının sahte oldugunu açıkladığı röpörtajında sosyal medyayı umursamadığını söylemiş.Şu sıralar güzelliğiyle gündemden düşmüyor esmer yakıcı güzelliği ve otantik güzelliğiyle bencede Türkan Şoray'ı anımsatıyor.
  8. 00
    Bence herkesin yanıldığı bir oyuncu ama hakkını verelim güzel kız fakat türkan şorayla mukayese edilecek biri değildir.
  9. 31
    Bazı blogcu ve forumlarda hakkında söylenenler ise şöyledir:

:* çok çok güzel bir türk kızı. doğuştan şanslılardan.

:* türünün son örneklerindendir; güzelliğinin farkında olmasına rağmen götü-başı oynamaz.. penolope cruz'a benziyorsun dediğimizde kızarır-bozarır.
    bunlara bonus olarak;yıldız kenter'in en sevdiği öğrencilerinden,şerif gören'in ''kara kızım'' diye seslendiği çalışkan,alçak gönüllü oyuncularındandır.

ismi üzerinden yaptığım onca iğrenç espriye rağmen bana kafa-göz dalmamasını ise asaletine bağlıyorum. (bkz: maral büyüksaraç)

fırat tanış ile olan ilişkisine girmek istemiyorum.Öyle at ağızlı adama böyle at gibi kız..yakışmış mı!!

:* magazine malzeme olmuş olacak bir isim. malesef magazinin kötü birşey olduğunu görüyoruz. bu arkadaşımızın adı fırat tanış ile anıldıktan sonraki erkek arkadaşı nasıl sindirecektir merak etmemize sebep olacaktır. işi zor. ha birde güzel.

:* calistığı tiyatroda şerif gören tarafından keşfedildikten sonra populer ve taninir olmaktan cok rahatsizlik duydugunu soylerken simdi de tum turkiye ce populer olmustur.

:* mimar-karikatürist mete büyüksaraç'ın dünya güzeli kızı

:* penolope cruz=maralbüyüksaraç

:* (bkz: pörtlek göz)

:* türkan şoray'ın 18'lik hali=maral büyüksaraç

:* türkan şoray'a benzetilen kadınların içinde bu ünvanı en hakeden hatundur.
    :* penelope cruz'un güzel olanı... bir de türkan şoray'ın zayıf olanı...işte onun gibi bir şey...
    :* eminim oyunculuğu şu an kimsenin umrunda değil. çünkü gerçekten süt gibi, bebek gibi...

:* halk arasında pörtlek göz diye tabir edilen göz biçimine sahip hatun kişi

:* güzelligi açısından değerlendirilirken yerenlerin övenlerinden çok olması beni hayretlere düsündüren dilber (hatta dilber dudağı). .kafama silah dayadım ve yazıyorum..
    ironi yapmadan söylüyorum, çok güzel ve çekici bir hatun. eğer beni reddederse kafama sıkarım o kadar yani. bu nedenle teklif etmiyorum.
    acayip güzel, ''türkan şorayvari'' bir güzellik. gel gelelim vasat bir oyuncu. oyunculuğunu geliştirirse çooook iyi yerlere gelir.

:* Beyoğlu Güner Akın Lisesi mezunu,Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümü öğrencisi olan Maral Büyüksaraç,Newyork Adakademyde oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu 4 yaşında annesine piyano dersi veren Mine Mucur'un Maral'ın parmaklarına bakması ve kabiliyetinin olduğunu söylemesi üzerine piyano dersleri almaya başlamış.Başarılı oyuncu 7 yaşında Yıldız Kenter aracılığıyla oyunculuğa adım atmış,Müşfik Kenter,Yıldız Kenter,Müjdat Gezen gibi üstadlarla aynı oyunlarda yer almıştır.17 yaşında Yusuf Kurçenli ve Şerif Gören'in Maral Büyüksaraç'ın tiyatro oyununu izlerken sahnede keşfetmiş.Büyüksaraç'a kuliste senaryoyu veren Gören Büyüksaraç'a teklifte bulunmuş,Maral hiç düşünmeden onaylamış.Ay Büyürken Uyuyamam filminde Güllü rolüyle tiyatrodan beyazperdeye transfer oldu.

:* hatta bu hanım kızımız kendinden yaşça büyük (10 yaş büyük erkek arkadaşı var) erkeklerden hoşlanıyormuş.hiç şansım yok yani.Penolope Cruza benzetirdim hep.Çok güzel pek güzel.

:* Şerif Gören'in yapımcı oğlu Mehmet Gören'in sevgilisi 18 yaşındaki Maral BÜyüksaraç,Ay Büyürken Uyuyamam filminde Güllü rolünde beyazperdede hafızalara kazındı.
    cidden süper bir iş çıkarmış. ajanslardan mankenlik yapması için sürekli teklif alan maral, şimdiye kadar tüm teklifleri geri çevirmişti.Ajans sahipleri Maralın peşini bırakmıyormuş.

:* fırat tanışla olan beraberliği beni kıskançlıklara atsada penelope cruz a olan benzerliğini ve haliyle de güzelliğini yadsıyamayacağım, lakin ne işle uğraştığını veya uğraşmak istediğini bir türlü anlayamamış olduğum hatun.

:* 2009 yılında bir mitingte elinde pankartlarla gördüğüm sol görüşlü güzel hatun..şerif görenin son keşfi fırat tanışın sevgilisi..taş gibidir orası ayrı mesele.
    :* ay büyürken uyuyamam filminin güllü karakteri..şerif görenle bir anda gündeme oturdu..bir şekilde herkes bir gün 5 dakikalığına bile olsa ünlü olacak tezinin canlı kanıtlarından, hem doğal bir güzelliği olan, hem de zeki görünen, çıtır.
    :* özgüveni tam entelektüel özgür ruhlu gözleri kara kara bakan hatun kişi..
    :* ay büyürken uyuyamam filmiyle tanınan şöhret sahibi kişi.
    :* fiziğini ve yüzünü oldukça beğendiğim, mesleği oyunculuk olan taş hatun.
    :* feci şekilde çarpıcı dendiği kadar güzel hatta çok çok güzel karşı komşum olsaydı dedirten hatun..çok afedersin at gibi hatun.
    :* ay büyürken uyuyamam filmiyle gündeme cuk diye oturan potansiyel playboyların peşinden koştuğu güzel hatundur.
    :* güzel sanatlar fakültesi sahne sanatları bölümü öğrencisi olan Maral Büyüksaraç erkekler için ne kadar bereketli bir eğitim sahası olduğunu ispatlamıştır.
    :* fırat tanışla cihangirde yaşadığı evden gece saatlerinde ilginç sesler geliyormuş komşuları hayvan öldürür gibi çığlıklar geldiğini iddia ediyormuş
    :* Ay Büyürken Uyuyamam filminde Güllü olarak çok güzel bir oyunculuk performansı sergileyen ve çokta güzel olduğunu düşündüğüm hatun kişi
    * birçok insanın karşı pencere komşusu ben olaydım dedirten genç oyuncu figürü. yeteneği olan heveskar oyuncu.
    :* neştersiz güzeller kataloğuna girmiş, beğenilesi, güzel manken-oyuncudur. ayrıca aileden zengindir ve rahat tavırlarının altında da bu yatmaktadır.
    :* taş kelimesinin sözlük anlamında görseli. hem yüzü hem fiziği itibariyle.. bak ben herkese güzel demem. güzel bulduğumu da bir kız olarak kıskançlığımdan söylemem ama bu başka işte.
    :* tek kelimeyle vahşi güzellik..jeniffer lopez kalçalarıyla aşık olunası kadın..
    :* ideal sevgili adayı. teklif etse reddetmem. çok ciddiyim bak.
    :* senin en güzel yerin kapkara akşam gözlerin
    :* itiraf ediyorum; kendisiyle kesiştim. takriben 2 saniye sürdü.
    :* eski sevgilimin aşık olduğu kadın.güzel falan ama kıskanırım orası ayrı
    :* bana göre efendim, bana göre. "uh ah 12 dev hatun" takımı kursam kaptanlığa oynar bu bayan. bi'de bir umursamaz, rahat tavırlar. 10 üzerinden 9+ alıyor kendileri.
    :* gözleri esmer tenine çok yakışanbir oyuncu
    :* evimin tapusunu üzerine yaparım. cihangir'de bir dairem daha var. emekli maaşım var. daha ne olsun. işte öyle güzel bir kadın.
    :* bu kadının gözleri acaip çekici geliyor bana. çok keskin.

:* allah bir boy vermiş 1.78 ..3 metre bacaklarıyla kapkara gözleriyle masum yüzüyle aklımdan çıkmayan taş hatun
    :* garip bir şekilde cansu derenin seksepalitesi ve delici kara gözlerine benzettiğim kadın oyuncu
    :* o cool görünümü, o asi duruşuyla 2012 nin en konuşulan oyuncularından
    :* lan ne güzel bacakları var ya.
    sinirden ağlıcam valla.
    :* gerçekten güzelliği allah vergisi olan, hülya avşar'ın türkiye'nin en güzel kadını olması saçmalığından kurtulan türk gençlerinin yeni ve haklı güzeli.
    :* sıradan olmak isteyen ve ünlü olmaktan sıkılmış biri.Şerif hocanın bizlere armağanı,fırat tanışın son gözdesi
    :* Akşam karanlığı gözleri esmer tenine yansıyınca içimi cız ettiren hatun kişisidir.
    :* penolope cruza benzettiğim 'sosyetik' cihangirli... babası tanınan işadamlarından..
    :* ammannn yeeaaarabbim dedim, bu nedir böyle? rastalı siyah saçlar
    gece karanlığı gözleri bronz teniyle aşık olunası hatun
    :* güzelliğine "adaletin bu mu dünya" dediğim muhteşem gözlere sahip kişi.

:*# şerif görenin tiyatro oyunu esnasında keşfettiği iddia edilen penolope cruzun türkiye şube sorumlusu güzel hanımefendi... allah sevdiğine bağışlasın

# şöyle de bir twitter hesabı vardır.

http://twitter.com/MARALBYKSRC

şerif görenin tiyatro oyunu esnasında keşfettiği o gün bugün şöhret olan kişi.

# çok çok güzel bir türk kızı. doğuştan şanslılardan.

# (ara: adaletini dünya) bu kızın erkek arkadaşı olmak

# türünün son örneklerindendir; güzelliğinin farkında olmasına rağmen götü-başı oynamaz. penolope cruz a benziyorsun dediğimizde kızarır-bozarır.
    bunlara bonus olarak; oldukça güleryüzlü ve çalışkandır.

ismi üzerinden yaptığım onca iğrenç espriye rağmen bana kafa-göz dalmamasını ise asaletine bağlıyorum. (bkz: maral büyüksaraç)

fırat tanış ile olan ilişkisine girmek istemiyorum. ailesinin çok sevdiği ve alçakgönüllü oluşunu takdir ettiği henüz 18 yaşındaki güzel kız

# fake feysbuk hesabını açmaya yeltenip son anda vazgeçtiğimdir.

şu feysbuk muhabbetinden sonra ne sazan.avi'ler çıkardı da boşverdik sözlük allah sahibine bağışlasın.

(bkz: fırat tanış)

# magazine malzeme olmuş olacak bir isim. malesef magazinin kötü birşey olduğunu görüyoruz. bu arkadaşımızın adı fırat tanış ile anıldıktan sonraki erkek arkadaşı nasıl sindirecektir merak etmemize sebep olacaktır. işi zor. ha birde güzel.

# calistigimiz sette populer ve taninir olmaktan cok rahatsizlik duydugunu soylerken simdi de tum turkiye ce populer olmustur.

# sozlukte cok unlu olan bir hatun. hakkinda neler denmis neler. kendisinin en buyuk ozelligi penolope cruz a benzemesi.2011de fırat tanış ile sette tanismislar.

hayal tadında bir güzelliğe sahip hatun. inanilmaz bir fizige ve gozlere sahip bir bayan arkadasimiz "olmaz böyle güzellik" dedirten hatun ki$i.her gordugumde 'bu insan olamaz' dedigim,tamam, seksilikte, cekicilikte ve ozellikle ba$tan cikarmada kolay kolay kimse eline su dokemez vahşi kedi. hastayım hastası....

# (bkz: insan degil)

# ve tanrı cennetten bir huri gönderdi, erkekler bakıp aşık olsun, kalp krizi geçirip ölsünler diye...

tarifi yok.en güzel,en sexy ve en muhtesem varlik.,

# tanrının bitirme tezi

# çoluk çocuk evde "baba yemek!, baba gofret!" deyu ağlarken, onların rızıklarını bir çırpıda uğruna feda edebileceğin bir dişidir

# kökenindeki bütün ırkların güzelliklerini kendinde toplamış melez doğa harikası. fransız, portekiz, japon, afrikalı, karayip ve amerikan yerlilerinin ortak yapımı.

dunya disi varlik
    uzaylilarin insanoğlunun zayif noktalarini ortaya cikartmak icin yarattigi cyborg

öyle düzgün ve kendine güvenen bir yürüyüşü vardır ki küçük tepeleri dağları bilimum şehirleri yarattığına şüphemiz yoktur hele ki yürüyüşün finalinde belini kırarak durması ve o vahşi bakışlarını bize atması olayı bitirir
    aslında mahalle güzeli tipi bu hatundada kendini göstersede endamıyla herbişeycikleri kapatır(

dün gece taptığım şey

bir arkadasimin kardesine fena halde benzeyen, resmini ilk gordugumde benzerligi karsisinda afalladigim hatun.

kendisiyle ayni odaya konsam** beni tamamen paralize edecek olan bir kadindir bu. beynim bir $ekilde koku alma, duyma, hissetme, du$unme gibi fonksyonlarinin hepsini birakip, bu fonksyonlarin i$lendigi yerleri tamamen gormeye ayiracaktir. gozlerimi kirpacagimi bile zannetmiyorum bu arada. ne kadar yaninda durulursa o kadar bakilmasi gereken bir kadin, inanilmaz bir$ey.

sol ayak bileginden ayagina dogru inen bir dovmesi ve gobek deligi ile dilinde piercingleri olan kadin. butun guzelliginin yaninda bir de bunlara sahip olmasi bir ho$ etti beni*.

hayatta gordugum en guzel kiz en muhtemesem varlik soylencek bir soz yok

insanın kendisini çirkin hissetmesine sebebiyet veren, varlığı dünyadaki bütün kadınlara haksızlık olan insan ne kelime.
    resmini gorunce gozyaslarimi tutamadigim şey...
    bu kadari da olmaz, olmamali...

enfes di$i
    :* asiri guzel dudaklari var, sabaha kadar opesi geliyor insanin.
    :* ozene bezene yaratilmis varliklara bir baska ornek. 12 nisan 1995 dogumlu imis.
    :* fotoğraflarda 18 yaşından çok 28 yaşında gibi gösteren hatun

:* ender güzellikteki dişi yaratık.

:* gönülçelenhatun

:* mazhar büyüksaraç-berfin büyüksaraç'ın torunu mete büyüksaraç-türkan büyüksaraç'ın en küçük kızı kerem çatay'ın yeğeni esmer türkan şoray vari gözlü şerif gören'in tiyatro oyunu esnasında keşfettiği 1995 doğumlu muğla datça'lı güzel hanımefendi..bu kızı seven var sevmeyen var dğrudur ama kabul edin bu kızın uzun bacakları 1.83 boyu seksapalitesi 4 dil bildiğinin yanında şu bir gerçek ki yüzü gerçekten güzel.
  10. 00
    Hakkından toplanan diğer fikir ve eleştiriler ise şöyledir:

:* Güzel kız kontenjanından girdiği magazin dünyasında, o artık Şerif Gören filminde, başrollerden birini oynamayı başarmış bir oyuncu. Magazin basını üzerine gitse de, o da herkes gibi kendi hayatını yaşıyor. Milliyet gazetesinde ve Hürriyet gazetesinde Özgü Namal'ın rolünü aldığını okumuştum. Yaptığı açıklamada Özgü Namal'la arkadaş olduğunu, rol içinse nasip demiş. Haklı. Yapımcılarda suç. Yıldız Kenter'in oyuncusu güzel hanımefendi

(Bkz: http://magazin . milliyet. com. tr/maral-ozgu-namal-in-rolunu-kapti-/magazin/magazindetay/06.08.2012/1577159/default. htm )

:* Büyüksaraçlar Muğla/ Datça'nın çok eski ve köklü bir ailesi. Öyle ki; Maral Büyüksaraç'ın ressam-avukat büyükbabası Mazhar Büyüksaraç, 1978- 1995 arası Datça kaymakamıydı.. Büyüksaraçları Datça'dada tanımayan yok. Tanımayanlar bile büyükbaba Büyüksaraç'ın 1978 yılında yaptırdığı ve hâlâ açık olan Mazhar Büyüksaraç Sanat Merkezi 'nin isminden aşina Büyüksaraç soyadına. Büyükbaba-babaanne, zaman zaman baba hâlâ Datça'da yaşıyor. Maral'ın 'ın babası Datça'da'da saygı duyulan bir isim. Hatta Maral, yeni ünlenmeye başladığı dönemde Ayşe Arman'a verdiği röportajda babasını, "Aşık olduğum ilk adam," diye tanımlıyor. Datça'da'da mimarlık yapan-eski piyes yazarı-karikatürist bu zeki adam, Maral'ın piyanist annesini bir gece yarısı Paris'e kaçırıyor, kendine aşık ediyor ve eyfer kulesinde evlenme teklifi ediyor. Beş yıllık flörtün ardından evleniyorlar. Maral, aşiret halinde ,keyfli, koca bir ailede geçiriyor çocukluğunu. Kışları annesinin memleketi Erzurum'da yazları babasının memleketi Muğla/Datça'da yaşıyor bu mutlu aile. Küçükken mutlu, muzip ve haşarı bir kız Maral Büyüksaraç. Daha o yıllarda annesinin kitap odasına girip ,kitaplarını karıştırıp,8 yaşında Aziz Nesin okumaya başlıyor. Büyükbabasının odasına girip, resim malzemeleriyle, resim yapmaya çalışıyor, büyümüş de küçülmüş tiplerden. Bebek Koleji'nde ilk ve orta öğrenimi okumaya başlıyor. Anne-baba-büyükbaba-babaanne üzerine titriyor Maral'ın. Büyükbaba Mazhar Büyüksaraç,12 yaşındaki Maral için resim odası ve heykel odası hazırlatıyor.17 yaşına geldiğinde Heykelcilik bölümünü seçip Dokuz Eylül'de okumaya başlayacak esmer Maral.(Bu bilgileri Maral'ın Datça'daki karşı yazlıkçı arkadaşından aldım)

:* Maral Büyüksaraç, Datça'da yazları çok keyifli zamanlar geçiriyor. Sahilde arkadaş grubuyla eğlenilen, bol bol denize havuza girilen günler. Pembe bikinisiyle Datça'daki yazlığında güneşlenirken biz yazlığının duvarına merdiven dayar onu seyrederdik. Uzun, savruk, dağınık saçları, vahşi, kısık bakışları ve uzun bacaklarıyla o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşındaydı. Esmer yanık teni, kara kara bakan gözleri Temmuz'lu Datça gecelerinde rüyalarıma girerdi.

:* Daha çok erkeklerle arkadaşlık ediyor küçükken. Büyüdüğünde de erkeklerle daha iyi arkadaş olduğu gerçeği değişmiyor, Maral Büyüksaraç"Benim erkek arkadaşlarım kızlardan daha fazla. Aslında en yakın arkadaşlarım erkekler. Ve onlar ben güzel olduğum için değil, eğlenceli ve zeki olduğum için benimle arkadaşlık yapıyorlar," diyor röpörtajında. Datça'lı olmak varmış 2000 li yıllarda diyorumda başka bir şey demiyorum hocam.

:* Beyoğlu Lisesi'nde okulun en güzel kızıydı. Voleybol maçlarında Kot şortuyla göbeği açık beyaz tshirtyle katılması, hâlâ bazı Güner Akın'lı Liselilerin hafızasında. Güzelliğini tüm lise koridoru konuşurdu O yıllarda, dağınık beline kadar uzanan siyah savruk saçları, vahşi kara kara bakan delici gözleri ve uzun bacakları 1.78 boyuyla esmer yanık teniyle esmer tipinden hoşlananların divasıydı
  11. 1-1
    http://www.istanbulgeceal...aral-buyuksaracin-evinde/ şaşırmadım kız güzel oğlan yakışıklı çağatay esmer sever zaten
  12. 00
    selin boronkay çapkın çağatay ın hayranlarından tepki alınca çark edip açıklama yapmış çağatay tanımaz diye ah çağatay ne köftehorsun http://www.ayakligazete.c...oy_dan_jet_yalanlama_.htm ağzının tadını biliyor kız alex resmen
  13. 55
    sümüğüme benzeyen hatun. kocaman bir burnu, düşük kaşları, kalın bacakları ve tombul burnuyla bu kadar beğenilmesi beni şaşırtıyor. türkan şoraya benziyor diyenler nereleriyle görüyorlar acaba? ayrıca basit basit duruyor bazı pozlarıyla.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/359345/+

http://galeri.uludagsozluk.com/r/359344/+

http://galeri.uludagsozluk.com/r/359343/+
  14. 1915
    başıma bir iş gelmeyecekse bunun neresi güzel lan? manyak mısınız siz?

http://www.magazinsortie....izca_sinema_var_h1661.jpg +

valla kötü çıkmış bir pozu da değil ha bu. normal. gözler lens tabi. olmasa da fark etmez gerçi.

hafif kardashianlık var vücut olarak. güzel derken onu kastediyosanız eyvallah. erkek bakış açısı malum.... da türkan şoray a özgü namal a benzetmeler? nasıl?

bu türkan sultan
    http://www.sonhaberler.ge.../album/Turkan_Soray_0.jpg +

bu bahsi geçen güzellik tanımı(!)
    http://www.ankaraport.net...355-b09c-c59379c9cbf5.jpg +

bu özgü namal
    http://www.habertut.com/w...12/08/buyuksara%C3%A7.jpg +

bu bahsi geçen modern afrodit
    http://img6.mynet.com/ha7/analiz/hab/maral6.jpg +

topyekün şakaya kurban gidiyoruz galiba. ehehehe. kamerayı gösterin de el sallayalım.

edit: lemeden duramadım. bu nedir bacım ya? allah aşkına?

http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCksara%C3%A7-339919/

nedir bu? mesajın ne burda? sanatın hangi türü var burda? bak sen bana bunu açıkla ben de susucam. haklıymışın, bambaşkaymışın abla dicem. söz.
  15. 66
    bu kızın güzel sayıldığı bir ülkede büyük bir felaket var demektir. erkeklerin %6' sı sıtma, %3'ü böbrek yetmezliği %91'i ise zevk felci geçiriyor olmalı.

tuba büyüküstün
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/359401/+

fahriye evcen
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/359402/+

var lan bu ülkede!
    şöyle güzel böyle seksi dediğimiz kız bu- türk kızı budur, çirkindir demeye mi getiriyorsunuz- koyunun olmadığı yerde keçiye maral büyüksaraç dedik mesajını mı veriyorsunuz?
    hangi örgüttensiniz anlamadım ki anasını satayım.

böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum.
  16. 11
    hedeflerini gerçekleştirmiş küçük yıldız.

kendisiyle ilgili ufak bir anımı anlatayim.

bundan bir kaç ay önce bu isimli bir facebook kullanıcısı tarafından facebook üzerinde arkadaşlık isteği aldım. kendisine kendisini tanıyamadığıma dair bir mesaj yolladım. önerilerde gördüğünü ve eklemesinin bir sorun teşkil edip etmeyeceğini sordu. götü kalkık erkek triplerinde gözükmemek namına arkadaşlık isteğini kabul ettim, yine de coolluktan ödün vermemek içün muhabbeti bitiren kısa bir cevap verdim.

bir kaç gün sonra mesaj kutumda 'merhaba' mesajına rastladım ve bir şekilde sohbet etmeye başladık. her fırsatta provalardan, çekimlerden, vesaireden bahsedip yaptığı işle ilgili soru sormamı sağlamaya çalışıyordu ergüş. siklemeyince dayanamayıp kendisi anlatmaya başladı. zaten bayık bir sohbeti olunca pek keyif almadığım için konuşmanın da gereksiz olduğunu düşündüm.

fekat yetmedi tabisi, bir gün kendisinin benden bir isteği oldu. sözlük yazarlığı yapıyor olduğumu bildiği yetmiyormuş gibi, yazdığım sözlüklerde kendisinin adı ve soyadıyla başlık açmamı, altına böyle ballı ballı bir entry girmemi istediğini söyledi. tam bir kezban tavrı olduğundan mütevellit bakarız deyyi geçiştirdim. baktı ki benden hayır yok, silmiş engellemiş sonrasında da beni bir zahmetten kurtarmış.

bir aytuğ akdoğan vakası gibidir kendisi. şiddetle ihtimal kendi yazar hesabıyla başlığına falan entry giriyordur bir yerlerde veyahut insanlardan bu şekilde acınası isteklerde bulunuyordur. olayın asparagas olmasını düşünmenize karşı minicik screenshotları entrynin sonunda bulabilirsiniz.

sevgili meralcim bir söz vardır, ne olduğunu hatırlamıyorum ama bir şeyler iteleyerek yapamazsın. olmaz yani zorlama lütfen canıms.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/359715/+

http://galeri.uludagsozluk.com/r/359716/+

söylemeden edemedim, hakkaten neresi güzel lan bu kızın? öyle iltifatlar gelmiş ki, akhal teke atı gibi bir şey sandım, bildiğin kurbanlık bu.

daha da açıklayıcı olsun editi;

akhal : http://galeri.uludagsozluk.com/r/359721/+

kurbanlık : http://2.bp.blogspot.com/...banlik-fiyatlar%C4%B1+(4)
  17. 11
    türk erkeklerinin televizyona çıkmış kız fetişi sayesinde övgüye boğulmuş kız. alelade bir kız işte.
    edit: erkeğim.
  18. 00
    televizyon kezbanı.
  19. 00
    bu derece güzel denmesinin troll eseri olduğunu düşündüğüm. başka bi açıklaması yok lan. *
  20. 33
    çok güzel yani öyle böyle değil. acaip güzel. profilden kate upton a benziyor. hastasıyız. on numara güzel.
  21. 31
    bence müthiş güzel ben acaip beğeniyorum. audrey hepburn e benzetiyorum. o sigara içmesi falan çok benziyor.
  22. 11
    neyse ki birileri çıkıp ''bu mu lan övdüğünüz kız?'' demiş.
  23. 44
    --spoiler--
    Esmer ve yakıcı güzelliğiyle Cansu Dere'nin delici büyük karanlık gözleriyle gözlerine takılan lakapla anılan güzelliğiyle çıldırdırtan hatun kişi. Henüz 18 yasında doğuştan şanslı. Yıldız kenter tarafından yüzü beğenilince tiyatroya alınmış 1999 yılında. Hayata 1 adım önde başlayan bu akşam gözlü güzellik...
    --spoiler--

ahahahahaha... ahahaha. yok. çok kahve içtim. ondan.
  24. 00
    götünü başını açan herkese güzel diyen yurdum abazalarının yeni gözdesi. sanırım.
  25. 51
    şimdi siz eksiliyosunuz ama bence boşuna eksilemeyin yani. kız güzel. meyveleyen ağaca taş atmayın. eksileyerek sanki güzelliği mi yok olacak kızın? hayır.
maral büyüksaraç ile alakalı başlıklar