bugün

Niye hep kadınları etkilemeye çalıyorsunuz bırakın doğal süreç işlesin.
Talepkar ve mantıksız davranılmalı ilk önce. Mantıklı kadın kendini masai mara'daki ürkek bir antilop gibi çaresiz hissetmeli ve neye uğradığına şaşırmalı. Bu yakaladığın an mantıklı bir kaç hareketle beklentisi yerlerde sürüklenen antilobu kıskıvrak yakalamalı. Beklentisi bu kadar düşen yavru antilobu artık her türlü davranış tatmin edecektir.
Arkadaşlar biraz belgesel izleyin her şeyide biz mi anlatalım lütfen.
Etkilemeye çalışmamaktır, kendiniz olun yeter.
Etkilemek uğruna antin kuntin metodları yutmaz hatta çoğu kez gülünç bulur.
Erdemlerinizi ve nezaketinizi yanınıza alın, gerisi fasarya.
bu foseptik çukuru sözlükte neden her yazarın hayatının merkezinde am göt meme üçlüsü var amk.

neden kadınlar bu kadar hayatınızın merkezinde olmak zorunda. tüm gün kadınlar hakkında gerçekleşebilecek tüm olasılıklar hakkında başlıklar açılıyor, entryler giriliyor, sohbetler dönüyor.

ciddi ya da değil bilmiyorum ama cidden bu beni bunaltıyor. tanrı gibi tapıyorsunuz resmen. ulaşılmaz şeyler değil kadınlar aq. gerçekten salın.

olay tamamen bu başlıkla alakalı değil, buraya denk geldi. ama cidden bu iş çok mide bulandırıcı oldu.

şöyle siktim böyle soktum muhabbetlerinin, ayak bileği fetişlerinizin, nude sohbetlerinin sonu yok.

neyse.

t: bilmiyorum ama uluda verilen taktiklerle mantıklı kadın düşürmek size ne kadar mantıklı geliyor?
size bol şans. anca teşhirci, boş karı kız düşer. onlar da buralarda fink atıyor akşama kadar zaten.
kadınlarla ilgili bir başlık daha... bir seri katil der ki; bana tepeden bakarsan aptal bir adam görürsün, aşağıdan bakarsan tanrını görürsün, karşımdan bakarsan kendini görürsün. siz bize ne aşağıdan ne yukarıdan bakın karşımızdan bakın yeter ayrıca 7 24 kadın nasıl tavlanır temalı başlıklar açmayı da bırakın artık itici olmaya başlıyorsunuz.
Kadınlarda sakın mantık falan aramaya kalkmayın...

Kadınlar sadece gerçeğe inanırlar...
Mantı yedirmek.