bugün

+ne dinliyorsun.

-manga.

+metalikaci misin?

-evet.
Altını çizerek söylüyorum okuyun, okutturun.
japon çizgi romanlarının genel adı.
süper animeler doğurmuştur bu mangalar, hepsine müteşekkirim.
izmir 9 eylül kurtuluş şenliklerinde verdikleri konserde performansını çok beğendiğim canlı performanslarından sonra daha da sevdiğim müzik grubu.
9 eylül'de izmir'i coşturmuş müzik grubu. canlı performansları gerçekten etkileyiciydi. evde oturup da gitmeyen çok şey kaybetti.
ilkokulda bir kadin cizeceksin sarkisini ezberleyip sarki yarismasinda bu sarkisini soyledigim raple rocki harma layan basarili bir muzik grubu.
Animlerin çizgi roman hali. Animeden önde gider. Renksizdir.
hep yalan söylermiş hep yalan ayrılanlar hiç kovuşmadı.

dinledigim masallar hiç gerçek olmadı, kimse sandıgım kadar masum kalmadı.

savaş durmadı, ölüm azalmadı.

diyen gruptur. aslında şarkıları gayet güzeldir..
bu ara bunalım mode on oldugumda dinledigim gruptur.

not: evet benim bunalm anlayısım manga napim.
evdeki ses parçasıyla hüsrana uğratan müzik grubudur.
yves v'nin electronik müzik piyasasında en kötü müziği nasıl yaparım sorusuna verdiği cevap. tabii şarkıyı kendi yaptıysa eğer.
kanımca müziğini Çok bozmuş grup ama eski şarkıları iyidir.
aşk acısı çekenler için önemli bir dert ortağı olabilecek kişi. şöyle ki; eski sevgilim evlenmişti. hem de can düşmanımla. nasıl yıkılıyorum kıvranıyorum ama görmelisiniz. aklıma geldikçe kusuyordum kendimi paralıyordum. işte o zamanlar manga beni bu düşüncelerden uzaklaştırıyordu. şarkılarında aşk yoktu ayrılık yoktu yenilmişliği yetersizliği kabullenmek vardı.
hayat bu işte gibi muhteşem bir şarkıya sahip olan grup.
Türkiye'de evrimini tamamlamış maddi açıdan voleyi vurup hayatı rolantiye alan müzik grubu.
ışıkları söndürseler bile isimli yeni albumu yakinda cikacak olan turkiye'nin kaliteli muzik gruplarindandir.
ışıkları söndüseler bile adlı bomba albümü yakında çıkacak olan kaliteli grup.
Ben anlamıyorum bu grupları arkadaş. Bu adamlar ilk çıktığında farklarını ortaya koyup özgün işler yapıyordu. Genceciklerdi. Olgunlaşacakları daha özgünleşecekleri yere iyice sıradanlaşıyorlar. Bir diğeri için (bkz: Gripin)
maNga ilk iki albümü gerçekten oldukça başarılıydı fakat sonrasında eurovision şarkısı hariç beğendiğim şarkıları olmayan grup.
bir zamanların en iyi şarkıcı grubudur.
japon çizgiromanlarına verilen isimdir. animeler( japon çizgifilmleri ) mangaların fragmanıdır.

(bkz: yaoi)
(bkz: yuri)
(bkz: hentai)
ışıkları söndürseler bile albümünün çıkış şarkısı olarak fazla aşkı olan var mı ? şarkısını videolandırmış grup.
Video kesinlikle 10 numara olmuş ama şarkı için aynı şeyi söyleyemicem.
basit, altyapı yetersiz vokaller çok uyumsuz alakasız olmamış...
http://www.youtube.com/watch?v=BPY8Av1gxbA
We could be the same.

Evet adam gibi tek sevdiğim parçaları.
Efe sonrası yeni sound konusunda soru işaretleri vardı fakat şüpheleri haksız çıkaran bir sound yakalamışlar. Ülkedeki en kaliteli gruplardan biridir.
japonların çizim sanatı.

bunlar sanattır efendim ötesi değildir.
manga - "işıkları söndürseler bile" albümüne dair;
(#23573564)