bugün

japonların çizgi romanlarına verilen addır. genellikle en iyi mangalar da seinenlerden çıkmaktadır.

(bkz: berserk)
2000'lerde çok iyi bir gruptu
2010 yılında We Could Be The Same adında harika bir şarkı çıkarmışlardı
Ama zevksiz
Kültürsüz jüriler gidip vasat bir pop şarkısını birinci yaptılar
Sonra diyorlar neden Eurovision'a katılmıyoruz?
işte bu yüzden.
Konser performansları çok iyi. Enerjileri çok güzel bir müzik grubu. Severiz efenim.

Cevapsız sorular diye bir şarkı yapılır mı be insafsızlar? Yıllarca ciğerimizi söktünüz.
oyun değil ki yaşamak....
sen inanmasan da
bi son var, anla
herkese inat.
Ah ferman, ah..

Birde sana platonik aşıktım..

Diğer müzisyenlerin örnek yağmur'un kk'ya oy vermesinden mütevellit yine de dinleyeceğim müzik grubudur.

Edit: bu arada ferman yeni değil arkadaşlar. Yıllardır fonlanan bir sanatçı.
zaten müziklerini tarzlarını sevmezdim, solisti nedeniyle bundan sonra yer aldıkları hiçbir festivale katılmama kararı aldığım vasat müzik grubu.
dün konserine gittim çok güzeldi ama manga'dan çok ekrem imamoğlu'nu dinledim maalesef. neyse ki gösteri de oldu.
bugün maltepe'de konseri varmış. gelmeyi düşünüyorum.
bir kadın çizeceksinnn.
Ne tür müzik yaptığı belli olmayan bir grup yıldız Tilbe ile düet yapan rock grubu mu olur.
Manga, japonların çizdiği internet ortamında yayımlanan çizgi roman ve karikatürlerdir. Webtoonlardan farklı olarak renksiz olarak çizilir ve yayımlanırlar. çok güzel hikayelere sahip olanları mevcuttur. sanki bir şey izliyormuşsunuz hissi vermeyi başarırlar.

Türkiye'de türkçe çevrilmiş olarak genelde mobilden https://trwebtoon.com/ üzerinden okuyorum oldukça kullanışlı.
çok güzel şarkıları olan bir müzik grubu.
Bu cuma An Epic Symphony ile birlikte sahneye çıkacaklarmış. Gidemediğime üzüldüğüm ilk konser olacak.
çok sevdigim çizgi roman zinciri. harbiden erkegim ama yagami çok yakışıklııı.... kesinlikle yuno onu haketmiyo! yaa nolurdu hitagiyi sevseydin! kanao tsuyuri, menma uzumaki, shiroman çok seviyomm sizi çook.

ha ayrıca aynı isimli bi de vasat bi müzik grubu vardır. spotifyda 2milyon aylık dinleyicileri var. yersen. abi velet olmayın şunları dinlicek kadar. azcık manga okuyun, ne bilim. anime izleyin falan. düşmeyin o kadar.

animeye neyle başlamam gerekio ne önerirsin diyenler mesaj kutuma "animemanga" yazabilirler.
If performance hall kapsaminda armada'da duzenlenecek acik hava konserine kelle basi 200 tl istenen olusum.

Milleti iste boyle boyle sikiyorlar.
ankara kökenli türk rock grubu.
https://youtu.be/W86NwiNFOGk
güzel şarkılarından birisidir.
"Dünyanın sonuna doğmuştu çizdiği kadını yad eller aldı ışıkları söndürseler bile haykıracak nefesi kalmayana kadar gel diye bağırdı ama kandırdı kendini. dursun zaman istedi aynı olabiliriz, yeniden sev dedi ama o beni benimle bırak dedi. rezalet çıkarası var ama süper güçleri yoktu. cevapsız sorular kalmıştı geriye ve rüya... çünkü o üryan gelmişti ve tek yöndü seçtiği tüm yollar. Alıştı gözlerini kapamaya çünkü her aşk ölümü tadacaktı. Hepsi bir nefesti sonuçta kendi yolundan şaşmayıp fazla aşkı olan aradı, bulamayınca bir kadın çizdi. Evdeki sesleri duydu sakın bana söyleme dedi. Kimse Hint kumaşı değildi ama yalan söyledi. hayat buydu işte. Eskiden ki gibi kanatlanıp gitmek dururken 4 duvar arasında hapsolmaydı. Bu sefer zor olsa da uçtu."
Manga, Japon çizgi romanıdır. Çincedeki “manhua” sözcüğünden gelmektedir. Manga çizerlerine mangaka denir. Yazılar sağdan sola doğru okunur. Çoğunlukla renksizdir.
şehr-i hüzün albumuyle one hit wonder olarak kalmis grup.
yeni albümler yaptıklarını duyduğum türk grup. nasıl birinci olamadılar ayrıca?,
türk rock grubu, şarkıları genellikle hayatın gerçeklerini yansıtır binevi.
T: Şarkılarının %90'nını eski yıllarda değil bugün yazsaydı çok fazla tepki çekecek gruptur.

insanların duymak istediklerini değil hayatın esas gerçeklerini duyurmaya çalıştığından dokuz köyden kovulmuştur.
1. Tanım: En küçük askeri birlik
2. Tanım: Severek dinlediğim türk rock grubu.
3. Tanım: japon çizgi romanlarına denir. Eğer bir manga ilgi görürse, genelde animesi yapılır. Kendi içinde bir sürü çeşidi vardır. Yani her kesime hitap eder.
Nefret ediyorum nefret. Nasıl kitaplar bu kadar pahalı olabilir ya? Bu amk vergilerini ne yapıyorsunuz siz? Neden kağıt fabrikaları kurmak yerine olanları satıyorsunuz ?

Hadi teknik kitaplar falan 60- 70 lira. Anladık! Ulan normal ciltsiz kitaplar da 20 tl??

Mesela şimdi bir manga serisi alıp haftasonu sıcak yatağınızda okumak istiyorsunuz.

Tokyo ghoul (ilk seri) : 14 cilt x 20 = 280tl

280 lan 280 çüş!

Yada gerekliseyler.com'dan direk aldınız
14 x 15tl = 210 tl

Yani alamadınız geri bırakın. Halbuki en ucuz şeyin kitaplar olmasi gerekirdi kitaplar.
hiç ısınamadığım grup. nedense her tınıya açık olan kulaklarım bu rezonansı kaldırmıyor.