bugün

mahkeme tarafından belgelerin gerçekliği ıspatlandı, top artık ''istifa ederim,siyaseti bırakırım'' diyen cumhurbaşkanında.

https://onedio.com/haber/...lik-karari-verildi-808782

edt: isrifa nedir amk istifa olacak o.
istifa ettiririm demiştir.
istifa ederim değil, isrifa ederim demiştim diyebilir. imla hatası yaparak siz de koz vermişsiniz bak. *
siyaseti bırakırım demedi,ziyareti bırakırım dedi.
belgelerde bahsi geçen tutarlar bayırbucak türkmenlerine yardım için gönderildiğinden reisin istifa etmesine falan gerek yoktur. kılıçdar yine çok karıştırdı ortalığı bu seçimde de akp'ye verecem.
çayımızı, çerezimizi aldık bekliyoruz.

not: (bkz: sözünün eri olmak)
bence kılıçdaroğlu ile elele birlikte istifa etsinler.

belki bundan feyz alan aziz yıldırım ve yıldırım demirören de istifa eder.

ölmeden de cenneti yaşayabileceğimiz bir ülke olur.
istifa ederim değil, istifra ederim demiştir.. Halkın üstüne..
(bkz: ağam bizle eğleniy) entry burda.
hala reisten bir açıklama bekliyoruz.
belki afrin operasyonundan sonra istif etmeyi düşünüyordur.

malum kendi tabiriyle dere geçerken eşek değiştirilmez.
almanyadan oğlum gelecek amk,istifa et.
Dünyanın herhangi bir yerinde benim veya ailemin parası çıksın istifa ederimdir doğrusu.
O göt hiç bir siyasi de yok.

Yemez yani.
aradığınız cumhurbaşkanına şuan ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar denemeyiniz zira yine ulaşılamayacak.
istifa demedim istifade ederim dedim! Söylediklerimi saptırmaya çalışan alçaklar, ayağınızı denk alın! Eeeeeeey...

Der.. ve herkes yer. Havuz medyasına çıkarlar bu cumhurbaşkanımıza kurulmuş alçak bir komplodur derler. Fetöcülerin işi cehape bunlarla iş tutuyor derler. Herkes hayatına devam eder. Büyütmeyin,aynen devam edin.
Kandırıldım bana belgeler sahte dediler. Burak erdoğan ,bilal erdoğan ve eniştem beni kandırdı. Diyerekten beyanda buluna bilir.
Etmedi!

Edemedi.
i-manli müslümanlar bunu beğenmedi.