bugün

Yeni nesil yazar.

Hoşgeldin diyoruz ve başarılar diliyorum.
(#35132900)

burayı yıkarlar.
(#35132900)
o zaman hoşgelmiş nesli önemsiz yazarımızdır.
kendisiyle izdivaç etmek istediğin türk yazar, şair, filolog.
kendisiyle tanışmak istediğim nobel ödüllü yazar, hukukçu, diplomat.
(#35132592)

biz somun ekmeği yarıp arasına helva koyuyoruz, karı mozarella diyor, gelmiş bize jartiyer çekiyor. bu nasıl bir sözlük aq?
(#35132592)

bakın bu sözlükte mozarellayı italyan forvet sanan var.
(#35082049)

ben geldim siz devam edin.
(#35132900)

kesinlikle çok kitap okuduğunu düşündüğüm yazar. her entrysinde farklı bir dünyaya giriyormuşum gibi hissediyorum. aynı entryde bazen gülümsetip bazen hüzünlendirebiliyor. çok kitap okuyor, o kesin. yazdıklarıyla önyargılarımı yerle bir etmeyi başaran bir yazar. şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki çok kitap okuyor. tek düze sözlük yazarlarından çok farklı. bir solukta bütün entrylerini okudum ve eminim çok kitap okuyor. beyler, bitti.

not: yazmayı unutmuşum, çok kitap okuduğunu düşündüğüm yazar.
biz iki kere seks yaptık.
Delidir, doludur, git gelleri vardır, aksidir , geçimsizdir, bıcır bıcırdır, iyi arkadaştır.
Adam sıkılmadan destan yazmış.

O değil de misal bu entrini ben gammazladım. Birazdan silinecek. Böyle açık seçik tehditlere, hakaretlere göz mü yumcaz.

Ne yaşadıysanız yaşayın iki gündür lak lak yapıp duruyosun boş kaleye.
üstlendiği işi düzgün yapmaya çalıştığına şahidim. kafası da çalışıyor belli ki. gerisi hava civa şu hayatta.

edit: bana hesabı iki kişi kullandıklarını yazmış gitmeden evvel. artık hangisi çalışkansa üstteki lafım o kullanıcıya. diğerini tanımam.
istanbulda yaşıyorsa kendisiyle yakından ilgilenmek istediğim yazardır.

not: yaş 34