bugün

dikkatinize mazhar olduğu üzere karakter sıkıntısı nedeniyle tırpanlanmıştır.
hiç bir şekilde yatsınamaz gerçektir. şöyle ki;
aynı yazı tarzı, aynı provakatör üslup...
okunmayası uzun yazılardan sonrası, sözlüğün karışması,
cevap olarak araya girilen entrylerin aynı tarzı,
maldan adam yazılarını hep "au revoir" diye bitirirken, hbsbia yazılarına hep "eveeet efendim" diye başlar. birinde limon sıkma faslı sonra diğerinde öncedir yani.
ve herşeyden önemlisi aynı hayalperest kafa...
maldanadam aynı insanın içindeki kötü, ahlaksız karakteri, hicbirseyebosunaiclenmeyenadam muhafazakar, ahlaklı akpli karakteri temsil eder. bi nevi bipolar bozukluk.
(bkz: aynı bokun gökkuşağı)
yanlış bir önermedir. hicbiseyebosunaiclenmeyenadam bluevelve ile aynı kişidir.
(bkz: tüm yazarların aynı kişi olması)

bakma öyle, evet sen de o ve diğerlerisin.
maldanadam bluevelve dir. bluevelve hicbiseyebosunaiclenmeyenadam dır. hicbiseyebosunaiclenmeyenadam zall dır. zall da *.
(bkz: sorun kaldı mı beyler)
söylenmek istenen: aynı bokun laciverti yazar bunu demek istemiş.
yazarların fake hesapları olduğu gerçeğidir.

büyük ihtimalle de doğru olan önermedir. bunun için sebep göster diyenler olabilir, bir dakika durun, arka taraftakiler de sessiz lütfen, açıklıyorum.
şimdi yazdıklarımı dikkatlice takip ediyosunuz hanımlar beyler. -leydis end centılmenı-

montezuma arkadaşımız bir başlık açmış ve iki birbiri gibi düşünen yazar(cık)ın aynı kişi olduğunu... ama olmaz ki böyle önce dinlemeyi öğrenin aaa..

devam ediyorum. evet işte aynı kişi olduğunu belirten şeyler söylemiş. mesele bundan sonra olanlarda. bakın bakalım silinmeden bu başlığın altına kim neler yazmış?
hemen dikkatlice bakın, üç yazarın birden aynı dakika içerisinde aynı entry için dalga geçer bir şekilde entryler girmesi tesadüf ise bende ''mehmet ali birand türkiyenin en iyi türkçe konuşan insanıdır'' tezine inanırım. buyrun hodri meydan.

edit: jet hızıyla yazılan entryler silinmiştir. biz üstümüze düşeni yaptık efenim. gerisi size kalmış.
"kimse kimdir, ondan bundan sanane?" dediğim durum. yazılarını beğenmiyorsanız ilgi göstermeyin efenim. bu şekilde hakkında başlıklar açıp konuşursanız hedeflerine daha kolay varacaklardır. yazılarını beğeniyorsanız da işte budur üstat deyip geçin. olay bu kadar basit. büyütmeye gerek yok.
(bkz: fark etmez)
(bkz: klonlanmış yazar)