bugün

sık rastlanmasa da olabilecek ve benim tercihim olan durum.
makyajın kadını güzelleştirdiğini değil, daha çok kadının doğallığını tahrip ettiğini düşünüyorum.
makyaj yapmayı bilmeyen kadındır.
kadınların %90 ı falandır.
harbiden güzel kadındır. makyaj yapmayı bilse her şey onun elinde olur.
makyajı palyaçoya benzemektedir.
Genellemek istediğim önermedir. kızların genelinin böyle olduğunu düşünüyorum.

abi kıza bir bakıyorsun, sürekli görüştüğünde kız yani gayetde hoş, hatta yazılınabilinecek bir kız o derece yani. bir gün ortak bir tanıdığın nişanı oluyor düğünü oluyor, kız bir geliyor yeminle yüzüne 3 kat badana yapmış. lan sen naptın kendine, iğrenç pislik nalet. ben sana yazılıcaktım belkide bi geleceğimiz olacaktı. naptın lan sen. geleceğimize benzin döküp ateşe verdin resmen.

ahanda buradan duyuruyorum bu tarz durumlardaki günahkar kişi sensin lan boya badanacı seni. neyse zararın neresinden dönsen kardır. erkenden görüp uzaklaştık. kafam rahat şu an.
kadınların %99,9'u falandır.
Asıl cekıcılık ve guzellıgın kusurlar oldugunu bılen kadındır.
Turk kizlarinin abartili makyaj merakindandir. Dogallik, sadelik daha cekici ve guzel duruyor kizlarda.
Makyaj yapmayı bilmeyen, muhtemelen de abartılı makyaj yapmayı güzel olmak sanan kadındır.
Yine muhtemelen kötü ve ucuz malzeme kullanıyordur. Doğal makyaj yapmayı da bilmiyodur.
Yani o farı alıp lönk diye göze sürmek hiç yaydırmamak gölgelendirmemek, o fondötenden resmen mask yapmak, allığı hayvani bi yapaylıkla sürmek, rimelle kirpikleri topak topak yapmak, çingene pembesi ruj sürmek falan makyaj yapmak değildir olmamalıdır da.
Hele o rezil simli allıklar simli mimli paardan alınan farlar falan. Nolur yapmayın bunu kendinize hemcinslerim. Gelin ben öğreteyim size makyaj yapmayı.
makyaj yapmayı bilmeyen kadınlar üzerinden yapılmış bir tespit olsa bile azda olsa rastlanan durumdur.
Güzel olması mecburi olmayan kadındır.

Ya yakışır ya yakışmaz yani. Belki de doğru makyajı bulamamıştır.

Ayrıca, az fondöten ve pudranın yakışmadıgı bir tek insan yoktur.
Makyajı aşırı dozda yapmak gibi bir problemi olan kadındır.