bugün

yemek lezzetli o ayrı ama sunum şekli. herkes aynı tepsiden yiyor, hiç sevmediğim bir şey.
Lisedeyken bir iki kere yemiştim malum ortamda.Çok güzeldi valla.
Olm yapmayın lan böyle şeyler.
birakin fem dersanesine gidenleri bu yemekten yiyenleri bule zukeceklerdur, abilerde yediginiz maklubeler simdi gotunuzu tirmaliyacaq.
Kimse kusura bakmasın sevenini gücendirmek istemem en nihayetinde nimettir ancak sunum şekli iğrençtir. Tam bir Arap yemeğidir. Onca kişi ortadan hatta elleriyle yer sofrasında yer.
Cemaat yemeğiymiş. Baya da güzel duruyor. O kadar feme gittim ışık a gittim bir gün yapmadılar ya off.
Cemaat yemeği falan değildir. Doğulu birçok arkadaşımın annesi yapar bu yemeği. Cemaatçilerin , bu güzelim nimeti sahiplenme nedeni bol malzemeli olması ve pişirilince tek bir tepsiye yemeğin konulmasıdır. Buradan yola çıkarak beraberliğin ve bereketin ne kadar önemli olduğundan bahsederler. Asıl amaç süt gibi çocukları kendine çekmektir ve bu durum bir taktikten ibarettir.
Özleyeceğiz seni..
Bu yemeği yenen fişlenir şimdi yazık oldu.
galatasaraylıların baslıca besin kaynağıdır.
argoda penis.
kilise sarapcisi adlı yazarın en sevdiği yemek, eskiden türbanlı kankalarıyla her cuma maklube partisi düzenlerlerdi . darbeden sonra gizli gizli yiyorlarmış allaf affetsin.
bu şerefsiz fetöcülerin sadece bu yemeğini özleyeceğim. o pilav ve etin karışması, yoğurt ve salatayı arkasına devirmen, yanında kola yahut ayran. oooooff ulan nasıl canım çekti.

ankara içinde yapan varsa haber verin beraber yiyelim.
benim bildiğim etli yapılan, aşırı lezzetli pilavsı bişiy.

o değil de, niye karanlık, romantik bir ortamda maklube yemeye çalışıyorsunuz?
fetöcü piçlerin darbe planları yaparken yedikleri yemek.
yıllarca yediğim yedirdiğim eşşiz bir lezzettir. konyadaki yazarlarla bi ara yiyebiliriz.
Şakirt yemeği.
(bkz: galatasaray futbol takımı)
Şakirtlerin "pilavlıya gelsene mübarek" dediği cümlede ki pilavlı bu sanırım.
fettoş piçinin en sevdiği yemek diye biliyorum.
Arapça kal(ı)b (şekil) sözcüğünün ismi maf'ulü. Yani şekli tersine çevrilen.

Fetocular tarafından bu kadar sevilmesinin nedeninde ismindeki bu anlam da vardır. Tersine çevirmek derken özgür cumhuriyeti, demokratik kazanımları, hür iradeyi tersine çevirmek.
McDonald’slarda mclube adı ile satışı başlayacakmış. *
bunu yiyen de tutuklanıyor mu acaba?
hiç yemediğim yemek. pilavlı et sanırım. güzel olur tabi
10 kişi başına üşüşüyor, aynı tepsiden yiyorlar, iğrenç. tam bir ortadoğu yemeği. tabak diye bir şeyin varlığından haberleri yok tabi.

zito!