bugün

muhtemelen sakallı olan ve/veya makinecilerden daha yakışıklı olabilen cesur insancık modeli.. ingiliz dilive edebiyatı'nda veya ebelikde erkek olmayla eşdeğer olan, lezbiyenseniz ** sizin için kabusa dönüşmesi muhtemel olan hede..

bu şahıslar süre içerisinde evrim geçirirler.. sene başında ortama düştüklerinde kendilerine gelen 30 yakın tekliften hiçbirini kabul etmezler. tabi daha sonra kendileride , erkeklerde bu duruma alışırlar. teklifler gelmez olur. işte o andan sonra evrim süreci işlemeye başlar. (bkz: dunya ahiret bacimsin) önce erkeklere has hal hatır sorma şekillerinden biri olan "naber abi" yi kullanmaya başlarlar. futbol , küfür , geğirmek , usulca pıslatmak derken acı son ."bir zamanlar makine mühendisliğinde bir kız vardı" diye başlayan cümleler o şahıs hakkında çoktan kurulmaya başlanmıştır bile..

(bkz: makine muhendisligi bolumunde escinsel olmak)
(bkz: sozlugu abazaların basması)
her gece çoklarının rüyalarına girmektir.
iyi tarafından da bakmak lazım.
üstünün başının testosteron kokma sebebi.. * *
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler hesabı, bütün sınıfın asık oldugu kız olmak demektir.
(bkz: pamuk prenses ve yedi cüceler)
(#1808772)
bizzat görülüp yaşanmıştır, hiç bir şey olmamaktadır. herkes gibi gidip gelirsiniz okula, başkalarının hayaline girmekse sizde biter zaten...
ocak cadisi kivaminda olan kişinin kendini marily monroe kivamindaymiş gibi hissetmesine sebebiyet verecek olan durum.
250 gramınıza bir erkek düşmesi durumudur.artık iyi kötü siz karar verin*
(bkz: kısmetse olur)
+ haydaa niye ağlıyorsun kızım?
- babama sormuştum mühendislik yazmadan evvel kız olur mu diye hüh ühühü. olur demişti ama bak ben yalnızım.
+ e bunda ağlanacak ne var? ben de sormuştum babama kız olur mu diye, tek kız sensin, ben ağlıyor muyum?
-?!#

şeklinde bir diyalog hatırlatan durum.
odtü makina mühendisliği 2010 bayan mezunları *, bu durumu mezunlar gününde "bütün kızlar toplandık" şeklinde pankart açarak anlatmışlardır.
(bkz: itü de erkekler teklif ediyormuş)
ebelik bölümünde erkek olmak gibidir.
Okulda kız arkadaş sahibi olamamanın nedenidir. Bölümde dikkat çekmenin yanı sıra fakültende de gözler üstündeyse, durumun çok zor olduğu aşikardır.
güncel Önemli Başlıklar